PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627511}
6,1 37 784
oceny
6,1 10 1 37784
3,6 5
ocen krytyków
nieletni pełnoletni
powrót do forum filmu nieletni / pełnoletni

Są za wesołe :( i w ogóle nie wiem jak można je oglądać......... :( :( :(

not_live_Emo

Spójrz w gacie. Tam też jest komedia.

not_live_Emo

lol EMO ?

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
rewolwer12

A co? Tak bardzo Cię to interesuje?

not_live_Emo

Chcesz obejrzeć komedię, to spójrz w gacie.

Bzzommbo

Powtarzasz się. Oznacza to, iż musisz się koniecznie dowartościować w Internecie, gdyż.... nie, nie chcę wnikać w Twoje życie prywatne.

Kooper

Powtórzyłem się dlatego, bo chyba pan emo nie przeczytał tego.

Bzzommbo

A ty powtarzasz teksty z neta... Na to samo wychodzi...

ocenił(a) film na 1
Bzzommbo

Nie wiem nawet o co Ci chodzi....

not_live_Emo

w sumie to nie .....

ocenił(a) film na 1
not_live_Emo

Ten emotikon jest za wesoły :(

ocenił(a) film na 1
ziomek29

No, wesoły jest, ale dałem tego emotikona w poście tylko dlatego że chciałem być miły. Wiem , że napisałeś to tylo po to, żeby mnie skrytykować, ale po prostu nie lubie komedii. Normalne życie nigdy nie jest tak wesołe jak w komediach.....

not_live_Emo

ale w komediach głównie chodzi o to że są nie normalne śmieszne rzeczy ;) więc po co się smucić i narzekać? :D

rewolwer12

Gdybym miał tak smucić już dawno byłbym w piachu.

ocenił(a) film na 1
ziomek29

Może....... w każdym razie podziwiam optymistyczne osoby .

ocenił(a) film na 1
rewolwer12

Masz trochę racji. Ale zawsze każdy ma inny gust. :-) Niektórzy już po prostu tak mają..... pozdrawiam :)

not_live_Emo

jaki frajer....... hah . widac po tobie bo w ulubionych filmach masz same dramaty i melodramaty. bog wie co jeszcze

ocenił(a) film na 1
akusatiw

Nie każdy lubi taki rodzaj filmu, ale dlaczego od razu frajer :( I tak się do tego przyzwyczaiłem.

not_live_Emo

Jesteś beznadziejny. Robisz z siebie ciote

użytkownik usunięty
akusatiw

Nie lubi komedii i od razu go obrażasz? Każdy ma inny gust filmowy, ja np. nienawidzę horrorów. Nie widzę, żeby robił z siebie cioty.

akusatiw

Co za dno z Ciebie człowieku... a spójrz jakie ty masz filmu! Takie, które są nierealne! Beznadziejny jesteś ty, skoro oceniasz po gustach filmowych.

not_live_Emo

Mogę spytać coś poza tematem? Czemu HPDH1 uważasz za najsmutniejsza część Pottera? Ostatni film czy końcówka książki nie była mimo wszystko smutniejsza (śmierć Freda, Lupina, Tonks, Colina, scena z Hunctwotami i Kamieniem Wskrzeszania, rozmowa o Grindenwaldzie z Dumbledorem w porównaniu do życia w namiocie i śmierci Zgredka)?

ocenił(a) film na 1
barney_w_spodnicy

Ostatnia część też była smutna. Najbardziej wspomnienie sneapa. Ale wtedy większą uwage zwróciłem na bitwe i całe to napęcie..... Ale mimo to pierwsza część insygni wydawje mi się smutniejsza. Ta beznadziejność sytuacji, to że Harry, Ron i Hermiona mają tylko siebie, rodzina i przyjaciele są daleko i są też narażeni na wielkie niebezpieczeństwo. Odchodzi od nich Ron. :( film jest ponury, szary ,a klimat bardzo prztłaczający.... Główni bohaterowie musieli podejmować jedne z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu. W b
wigilie tułali się po cmentarzu, a momentami ich sytuacja wydawała się beznadziejna. Potem jeszcze Bellatrix torturowała biedną Hermionę, zabiła Zgredka. Film skończył się bardzo smutno. Najpierw pochowali zgredka na plaży, a pote. siedzieli przy tym grobie. Fil skończył się smutno. Tak jak by cała nadzieja znikła. Do tego
jeszcze ta muzyka :) sorry że się rozpisałem, to moje zdanie , a po za tym bardzo przeżywam takie filmy.....

ocenił(a) film na 1
not_live_Emo

za dużo wyrazu smutno ;)

not_live_Emo

Ok, rozumiem :).

ocenił(a) film na 1
użytkownik usunięty
not_live_Emo

Co do komedii, według mnie są okej, ale takie z których można się pośmiać. Jakby człowiek był poważny przez całe życie to co by się wtedy z nim stało ; o a jeśli chodzi o Harrego Pottera tu we mnie najbardziej godziła 6 część jeśli chodzi o książkę i film oraz ostatnia ale tylko w wypadku książki, w trakcie filmu rzeczywiście bitwa niszczy na strój smutku.

ocenił(a) film na 1

Wiele ludzi tak uważa, ja po prostu nie lubię komedii. Może jestem sztywny, ale taki już jestem.... ;)

not_live_Emo

O rany, myślałam, ze to trol.. a za komediami tez nie przepadam.

ocenił(a) film na 1
maliceo

No.... ja właśnie ich nie nawidzę, chyba że są parodią jakiegoś nirmalnego filmu. Ale taką dobrą parodią.... a zwykłe komedie to najgorsze co może być, życie i tak jest do dupy , a ja bd jeszcze na siłe śmiał się z komedii..

ocenił(a) film na 7
not_live_Emo

Zycie nie jest do dupy. Ono jest takie jak do niego podchodzisz.
Spotkalem dzisiaj ochroniarza, ktory mial ucieta reke do łokcia, mily, kulturalny i usmiechniety. Zyje sobie szczesliwie. Nawet bez reki.
Nastolatka na wozku tez kiedys spotkalem. Z kumplem smiali sie na caly pociag, malo tego jeszcze sobie tanczyl na wozku :-D ( w sensie tymi kolkami tak ruszal ze sie krecil, itp.).

Jesli czujesz sie szczesliwy tak podchodzac do zycia, nic nie zmieniaj

ocenił(a) film na 1
dresik99

Wiesz, zawsze jak kogoś takiego zobaczysz to zaczynasz doceniać to, że jesteś zdrowy itp. Sam jestem wolontariuszem w hospicjum gdzie przyjeżdżają niepełnosprawne dzieci. Tyle że ja akurat mam powód dla którego życie jest do dupy......

ocenił(a) film na 7
not_live_Emo

To po co tak żyć?

ocenił(a) film na 1
dresik99

No, to trudne pytanie.... nie chcę żeby ten temat rozkręcił się głównie w temacie jakie to trudne życie ma nastolatek, który po prostu niczego nie docenia, ale to nie jest tak.... na pewno chciałbym być pozytywnie nastawiony do tego wszystkiego. Dla takich ludzi jak ja jest to trudne i nieraz prawie nie możliwe. Mam w życiu dużo problemów, ale żyje dla trzech osób o których raczej nie napisze......

not_live_Emo

hah ja z innego powodu- nie smieszą mnie po prostu. Jak mam ochotę na coś smiesznego to puszczam sobie transmisje z obrad.

ocenił(a) film na 1
maliceo

hah... no to jest prawda

not_live_Emo

Komedie są za wesołe? Jasne, można zrobić ponurą, tylko to niezbyt przypominało by komedię. Poza tym to po co to piszesz? To nie jest związane z filmem, wyżalaj się gdzieś indziej...

ocenił(a) film na 1
asztan

Napisałem tylko, że nie lubię komedii. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones