PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627511}
6,1 37 785
ocen
6,1 10 1 37785
3,6 5
ocen krytyków
nieletni pełnoletni
powrót do forum filmu nieletni / pełnoletni

Porażka

ocenił(a) film na 1

Ja wytrzymałem około 30 min i w ogóle nie interesuje mnie jaka była dalsza akcja, jakie niósł
przesłanie ten film, pewnie żadnego. USA jet to bardzo konserwatywny kraj gdzie za byle pierdołę
człowiek trafia za kratki na parę dni. A Ci debilni reżyserzy mamią tępe ludy jaka to tam panuje wolność
Wolność to może panuje w stanie Las Vegas ze względu że znajduje sie na pustyni, gdzie jest
przyzwolenie na Palenie papierosów w miejscach publicznych !!! Ot całe Wyzwolone Stany Ameryki
Północnej

melitel

dokładnie. tragedia po całości.

melitel

to na uj oceniasz?
Film można ocenić dopiero po całkowitym obejrzeniu, kto wie może później by ci przypadł do gustu

melitel

Dokładnie,w Stanach za pierwszą akcję którą te młode młokosy tam odwalają już byli by w pierdlu.Film mega głupkowaty!

ocenił(a) film na 6
melitel

Ten film nie ma mieć żadnego głębokiego przesłania... Nie mówię że film jest rewelacyjny ale tego typu kino nie można wiele oczekiwać.
Ten film jest zrobiony żeby trochę się pośmiać i odprężyć, a nie żeby szukać w nim nie wiadomo czego.

Olo0102

dokladnie, nie kazdy film musi miec jakies super filozoficzne przeslanie -_-

ocenił(a) film na 1
melitel

ten film nie niosl zadnego przeslania, wiec nie ma nad czym ubolewac.

ocenił(a) film na 8
melitel

A jakiego przesłania chcesz się doszukiwać w komedii przeznaczonej dla określonej grupy odbiorców ?

ocenił(a) film na 7
melitel

Las Vegas to miasto, jak już to Nevada..

melitel

Ja wyłączyłam po godzinie i myślę, że i tak długo wytrzymałam, straszny gniot! Dodam jeszcze, że lubię amerykańskie komedie np Project X podobał mi się bardzo ale to to jakaś porażka, ani razu się nie uśmiechnęłam :)

ocenił(a) film na 5
melitel

Ja też miałam ochotę po 30 min wyłączyć, dobrze, że tego nie zrobiłam, bo film dopiero w drugiej połowie okazał się "w miarę". Hmm... przynajmniej końcówka była zabawna.

ocenił(a) film na 6
patrzysz

Też się cieszę że przeczekałam najgorsze, skończył się fajnie :) Nie oczekujmy od komedii dla młodzieży że będzie to dzielo wysokich lotów, ma bawić i bawi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones