PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36924}

xXx 2: Następny poziom

xXx: State of the Union
5,6 31 061
ocen
5,6 10 1 31061
xXx 2: Następny poziom
powrót do forum filmu xXx 2: Następny poziom

film tego gatunku, i dobrze bo rewelacja żadna ale ogląda się bardzo dobrze. Moim zdaniem
nawet lepszy niż część pierwsza,

impaler1

1 czesci nie ogladalem ale ta jest calkiem niezla nie wiem czego ludzie wymagaja od tego typu filmu a poza tematem widze ze masz w ulubionych lowce i gw-moje ilubione- i jakos nie moge zrozumiec ze masz wladce pierscieni przeciez lowca i gw i glebia to filmy o tym jak prawdopodobnie moze byc w przyszlosci i kogo mozemy spotkac do tego dodana jakas fabula lepsza lub gorsza ale wladca pierscieni to ani sf ani bajka ani sensacja ja jakos klimatu nie czuje i dziwie sie ze tobie sie to podoba moze dlatego ze horrory lubisz bo w sumie wiekszosc -ale nie wszystie- sie tez opiera na rzeczach nieprawdopodobnych bajkowych no chyba ze traktujesz wp jako horror
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
impaler1

W pierwszej można było przynajmniej zobaczyć grę aktorską głównego bohatera. Ice Cube zagrał źle ciągle ta sama groźna mina, z jednej strony można obwiniać jego ale z drugiej reżyser tak chciał to miał. Przesadzone efekty zwłaszcza ta Cobra na torach. Rozumiem, że w filmie mają się dziać różne rzeczy nazwijmy to ala James Bond ale m.in ten motyw był mocno przegięty. Ice Cube bardzo dobry MC zły aktor przynajmniej w tym filmie. Osobiście dałem 5 i raczej nie obejrzę tego filmu jeszcze raz, a pierwszą widziałęm chyba z 7 razy i zawsze jak jest w tv oglądam, a przynajmniej się staram.

ocenił(a) film na 6
impaler1

Moim zdaniem też lepsza od 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones