PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1464}
4,8 331
ocen
4,8 10 1 331
Gwiezdne wojny Epizod 13: Ostateczna próba
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jestem za dodaniem napisu "Fanowskie" przed nazwą i by było Fanowskie Gwiezdne wojny :) Nie chcę, żeby to było usunięte, ale tworzy się bałagan, zgadzam się. To jedynie chodzi o nazwę, zbyt się zlewa z oryginalnymi, a dodanie fanowskie naprawi jakoś ten problem.

ponieważ to nic nie ma wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami!!!

Jak w temacie.

Oglądając ten twór (jak nie roz-twór) doszliśmy z qmplem że możemy zrobić podobny syf, o wiele taniej i umieścić go w internecie i na filmwebie. Kupiliśmy se po jażeniówce, ja czerwona on niebiesko a potem przed blokiem laliśmy sie, az do rozwalenia jednej z jazeniowek.
potem w movie makerze dodaliśmy pare efektów(np....

więcej

HAHAHA

ocenił(a) film na 1

Co za "Szit"

E13 czy EVII?

ocenił(a) film na 2

Ktory FanFilm jest waszym zdaniem leprzy?
Gwiezdne Wojny EPISODE 13: Ostateczna proba czy Gwiezdne Wojny EPIZODE VII: Krypta Exara Kuna?

Stawiam dla wszystkich Polskich pordob GW. Nie mam pojęcia co robią one na filwebie. Może dodam własne amatroskie Mortal Kombat jak z kumplem sie biłem, było kręcona aparatem cyfrowym. Rezyser moj kumpel Marcin. Występują: Ja i Czaruś.

Razem z kolegami nagrywamy film o Gwiezdnych Wojnach i umiescimy go na filmwebie. Podamy rowniez strone i bedzie mozna go sciagnoc. Jednak na razie mamy tylko 15 minut filmu. Do zobaczenia

Mi sie bardzo podobalo i mimo, że 666 razy bardziej, podobala
mi sie prawdziwa saga, stawiam temu filmowi 10/10. M.in. ze względu na
to, że zrobiony w warunkach domowych, a wy ludzie, którzy to oceniacie,
weźcie pod uwage to, że twórcy filmu nie mieli budżetu 150mln dolarów,
tylko mysle ze jakies grosze. Mi sie...

więcej

Nie żartujcie pewnie ta część ja inne polskie jeste żenująca :-/

Gra aktorska na zenujaco niskim poziomie nawet jak na produkcje amatorska. Fabula "filmu" (celowo w cudzyslowiu) po prostu glupia. Koledzy i kolezanki "pana rezysera" niezbyt twarzowi ;) Po prostu żenada pod kazdym wzgledem. Ludzie ja rozumiem ze kogos moze bawic krecenie sobie filmow i skoro sprawia wam to przyjemnosc...

więcej

Film jest bardzo amatorski ale podziwiam twórców za odwagę i wytrwałość. Gdyby troszkę dopracować fabułę i efekty to następny film tego teamu mógłby być całkiem niezły. Jeszcze raz gratuluję odwagi;)

ep.13

ocenił(a) film na 6

Epizod 13 ??? Nie pamietam zeby byl 7, a co dopiero 13 !!!

Pomysł nie głupi, jeszcze w wykonaniu polaków...ciekawe z kąd można go ściagnąć?

hm, hm?

ocenił(a) film na 8

No cóż, nie oglądałem tego filmu, ale pomysł mi odpowiada :-)

SPOKO

użytkownik usunięty

Masz spoko strone.Jest cool !!!!!!!!!
Co ja moge ci moge jeszcze napisać ? Niczego nie brakuje ci na tej stronce.Jest naprawde bardzo ładna

Well done my padawan

ocenił(a) film na 6

Jak przystało na Star Warsy masa efektów specjalnych:) Ogólnie film monotonny jednak scena walki na miecze świetlne a'la Lucas:) 'Jestem na Tak'

Zeby zrobić taki film trzeba z pewnością lubić wszystkie odcinki Gwiezdnych Wojen. Jednak pomysł taki sobie, gra aktorów taka sobie, scenografia koszmar, arezultat taki sobie.

super film tylko scena miłosna taka sobie najlepsza jest walka

WOW!! Polacy nakręcili 13 epizod do gwiezdnych wojen!! Lucas może odejść na emeryturę!! HEHE!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones