PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7451}
3,7 1 578
ocen
3,7 10 1 1578
3,0 5
ocen krytyków
Lubię nietoperze
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bo tak wygląda ta postać. :)

Teksty

ocenił(a) film na 4

Wpisujcie najlepsze lub ulubione teksty z filmu :P Oto moje:
-Jestem w tych rzeczach stary praktyk. Zobaczysz, lubię kobietki. A ty też wyglądasz na taką, co zna
się na takich sprawach. Jak ci będzie dobrze, możesz nawet krzyczeć.Ja to nawet lubię.

https://www.youtube.com/watch?v=z_1ybbtyj80

raz to oglądałem daaaaaaaaaaaaaaaawno temu . Pamiętam , to był jeszcze czas kiedy
bywało że zostawałem wypraszany z pokoju ze względu na sceny przemocy bądź seksu...Ale
w ten dzień było inaczej, starzy pojechali gdzieś do znajomych na imprezę a ja zostałem
sam w domu. Tylko ja TV i pilot... Tak chodząc po...

Tak przy okazji - coś to zdjęcie plakatu(?) się nie chce załadować.

Gdzie

ocenił(a) film na 6

i kiedy toczy się akacja tego filmu? Jeszcze go nie oglądałem, ale już jest to dla mnie zagadką.

Gdyby film ten nie był tak głupkowato poważny, mogłaby być z niego świetna czarna komedia. Dużo
seksu, trochę przemocy, trochę gotyku, tak w temacie, jak i plenerach (wspaniały zamek w Mosznej),
dziwna rodzinka i dziwni znajomi, którzy się w okół niej kręcą. Marzyłoby mi się, że za remake wziąłby
się Juliusz...

rudolf jung

ocenił(a) film na 10

nie uwierzył i przez większosć filmu utrzymywał swoje zdanie, że Iza nie jest wampirzycą. Nie widac jej na rentgenie, nie można jej zahipnotyzować. Aż wreszcie....

Świetny Marek Barbasiewicz... A film nie jest taki straszny, szczerze mówiąc - żaden horror :)

Niemożliwe

Film uznany za jeden z najgorszych dokonań polskiej kinematografii lat 80. I słusznie. Główna bohaterka stara się przekonać psychiatrę, że jest wampirem....

I chociaż w programie TV widnieje dopis HORROR to jednak nie ma się czego bać. Film sie nie klei, a "wyleczenie" Izabeli z wampiryzmu.... ehh, szkoda gadać....

tak jak w tytule

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f43c60da13030b58
MURZYNIĄTKO BAMBO RASISTĄ. Najzabawniejsza scena z filmu. ;P

!

ocenił(a) film na 2

Beznadziejna gra Walter,a scenariusz pozostawię bez komentarza.Przynajmniej w kilku ujęciach można podziwiać jeden z najpiękniejszych zamków na świecie.

Straszny kicz. Tandeta wyłazi wszystkimi porami, tak, jak i kompleksy biednej, kryzysowej Polski lat 80. względem Zachodu. Mimo to warto obejrzeć, dla świetnej rozrywki. Śmiech i zabawa gwarantowane.

„Lubię nietoperze” to polski horror z lat osiemdziesiątych. W tym gatunku nie mamy ani dobrych tradycji, ani wielkich osiągnięć. Film w reżyserii Grzegorza Warchoła i z jego scenariuszem napisanym wespół z Krystyną Koftą, niestety tę opinię potwierdza. Chociaż nie jest to mój ulubiony gatunek filmowy, myślę, że czasami...

więcej

Chyba piąty raz próbuję obejrzeć ten film do końca :D

Na pierwszy rzut oka obraz „Lubię nietoperze” ma w sobie wszystko to, co powinno zwierać filmowe straszydło – motyw wampirzycy upozowanej na rasową famme fatale, twardo stąpającego po ziemi naukowca, który długo będzie przekonywał się do istnienia zjawisk nadprzyrodzonych, wreszcie szpital psychiatryczny, gdzie...

W latach 80 tych powstalo wiele dobrych polskich filmow ale ten do nich napewno nie nalezy.

Moja ocena

ocenił(a) film na 3

Nudny film, nie jest żadnym horrorem ,a niektóre rzeczy są naprawdę "sztuczne" .

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nie chcę się powtarzać przy każdym polskim filmie, ale niestety to samo nasuwa mi się na myśl. Kupa niepotrzebnych scen, kupa niedomówień i infantylne zakończenie.Ech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones