Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie wiem co jest, w sumie nie wiem jak to określić, żenujące? głupsze? kompromitujące? A może po prostu wszystko razem. W każdym razie Filmweb, podeślijcie temat, który tam w redakcji palicie, bo brak "Duchów Inisherin" to totalny odlot. Nad głosowaniem też bym się zastanowił, bo wygranie "Wednesday" jako najlepszy...

Czy w redakcji nie ma choćby odrobiny poczucia żenady? Ja wiem, że nie żyjemy już w czasach rozumu, że zarządzają naszym krajem głupcy i przykład idzie z góry, ale bez przesady.
Czy naprawdę na każdym polu trzeba Polakom przypominać, jacy są prości, tępi i głupi? I pozbawieni gustu, dobrego smaku?
Czy naprawdę jest z...

więcej

Dlaczego można głosować tylko na słabe filmy!?

Cos mnie ominelo?

Nominacje, nominacjami ale jak można głosować? :?

Dziękuję. Dobranoc.

Dlaczego pod kategorią najlepsza scena pojawiają się wydarzenia z fabuły?
Nie każdy zarabia na życie oglądając filmy/seriale i chyba nie oczekujecie, że wszyscy użytkownicy portalu zdążyli obejrzeć WSZYSTKIE pozycje, na które można głosować.

To samo co większość "recenzji". Bez zdradzenia 75% fabuły ani rusz.

Brak nominacji dla Batmana to skandal :///

Nie rozumiem jak do tej kategorii nie zostal dodany Darth Vader z serialu Obi-Wan Kenobi. Nie jest to nowa postać ale została świetnie rozwinięta i znakomicie przedstawiona. Każda scena z nim to złoto

Naprawdę nie rozumiem, jak do kategorii "Najlepszy czarny charakter" można było dać postać Dahmera. To nie jest zmyślony morderca i na dodatek opis tej kategorii brzmi bardzo źle w połączeniu z jego postacią: 'z wielką siłą przychodzi wielka odpowiedzialność' oraz 'czasem nie wiadomo, czy jeszcze ich nienawidzimy, czy...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones