Czy w redakcji nie ma choćby odrobiny poczucia żenady? Ja wiem, że nie żyjemy już w czasach rozumu, że zarządzają naszym krajem głupcy i przykład idzie z góry, ale bez przesady.
Czy naprawdę na każdym polu trzeba Polakom przypominać, jacy są prości, tępi i głupi? I pozbawieni gustu, dobrego smaku?
Czy naprawdę jest z nami aż tak źle, że tylko KSW, diso-polo, filmy Patryka Vegi (którego tu wyjątkowo nie ma), książki Remiga Mróza i seriale - cmentarzysko kina?
Naprawdę?

AutorAutor

Odczuwanie żenady to pojęcie względne, a to jest fajny konkurs. Np. to co napisałeś w tym wątku wzbudza u mnie poczucie żenady. Twój post to jakieś marudzenie, weź zjedz coś, umyj się i wyśpij. Inaczej do lekarza.

QusaQ

https://www.youtube.com/watch?v=LbLlWLVXbro

AutorAutor

Ale ścieżka dźwiękowa dobra dzięki, a co do nagród nie miej złudzeń film-web przypomina co raz bardziej super-ekspres i fakt, więc taki podział na nagrody naprawdę mnie nie dziwi porostu taki poziom ten portal prezentuje.

AutorAutor

Oni w tym filmwebie sa totalnie odklejeni. Serio jak oni stworzyli taki portal to nie mam pojęcia. Dramat. Dramat x3.

wujekwpz

Tell me your admins are boomers without telling me your admins are boomers.

wujekwpz

Pamiętaj to użytkownicy tworzą ten portal.

AutorAutor

Mam podobne odczucia. Żenada. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones