Jak w temacie, zawsze oglądałem na pro7 a w tym roku niestety nie emitują... wieć pytanie, macie jakieś linki do gali w necie?

Dean

www.all-onlinetv.com/2011/07/2011-primetime-emmys-live.html

watch-oscar-awards.blogspot.com/2011/09/reelzchannel-airs-2011-primetime.html

jakby ktoś był zainteresowany :)

Dean

Również dołączam się do poszukiwań.. Twój pierwszy link to jedynie backstage, natomiast drugi nie działa.. Mimo wszystko dzięki.. Szukamy dalej. Jak coś znajdę to się podzielę..

globus

macie coś ?
także szukam!

Dean

A na stronie
w w w . h b o . p l / l i v e / f e e d ?

patrycja_1995

sory że tak napisałam ale nie chciało mi dodać ;/
niezgodne z regulaminem czy cos ; P

patrycja_1995

No właśnie obawiam sie, że bedzie to tylko relacja bez video ;/

Dean

yhym. a nie wiesz gdzie z video można pooglądać ? :D

patrycja_1995

właśnie robie sobie kawe i i zabieram sie za poszukiwania... bo z tego co przed chwilą to fake za fake'iem ;/

Dean

jak znajdziesz to daj znać ;]
ja też poszukam ;P

patrycja_1995

no jasne, ze sie podziele :D

PRO7 zrobiło straszne świństwo ;/

patrycja_1995

Na stronie HBO będzie jedynie relacja tekstowa w najlepszym wypadku.. Jeszcze nie ma co panikować. Najczęściej te właściwe linki pojawiają się tuż przed rozpoczęciem samej gali. Możliwe nawet, że dopiero punkt 2 coś się znajdzie. Poza tym za godzinę zaczyna się relacja z czerwonego dywanu (a z jej znalezieniem nie powinno być większych problemów) i może ktoś wrzuci link do gali właśnie np. w komentarzach pod czerwonym dywanem.. Jakoś wspólnymi siłami damy radę i coś znajdziemy. Jeszcze jest sporo czasu ;)

globus

oby :D

globus

Miejmy nadzieje, że tak będzie :)

btw globus mam z tobą lepsze podobieństwo niż z najbardziej zblizonym znajomym :D

Dean

O, proszę ;) Mi niestety nie pokazuje podobieństwa na Twoim koncie. Nie wiem od czego to zależy ;/ A to ile ono w takim razie wynosi? Przyznam, że zajrzałem do Ciebie 3h temu jak założyłeś ten temat i zauważyłem dość podobny gust na podstawie tych Twoich ocen, które mogę zobaczyć ;]

globus

równe 70% :)

Dean

To u mnie byś się ulokował na całkiem przyzwoitym 7. miejscu (na 28 znajomych) :)

globus

u mnie pierwsze miejsce na 14 możliwych to 69,4% :D

Dean

Ja na 1. miejscu mam aż 76,1%, po czym jest dość duży spadek, bo na 2. już jest 71,6%. A mój znajomy z pierwszego miejsca jest na drugim miejscu wśród wszystkich gustopodobnych wskazanych przez gustomierz :)

Wracając do tematu Emmy: Twoi faworyci?

globus

zanim przygotuje najważniejsze kategorie to tutaj jest live stream FOX, sprawdzałem ramówke i to co teraz leci sie zgadza, są nawet reklamy więc jest wszystko co trzeba :)

http://www.stream2watch.com/index.php?option=com_videolist&view=video&Itemid=58& videoid=13472

na podglądzie w środku jest prostokąt ktory przeszkadza w oglądaniu ale przy full screen go nie ma :)

Dean

Dziękować!

FisherN

Czerwony dywan:
http://live.popsugar.com/
choć wolałbym czerwony dywan od E!

globus

Aaaaa! Ja chcę red carpet od E! Co to w ogóle za laski? Jaki koszmar... Nikt nie chce z nimi gadać ;P

Dean

DRAMA
- Najlepszy serial dramatyczny: Mad Men! Nie ma innej możliwości, ostatni sezon był wspaniały. Boardwalk Empire jest konkurentem mocnym, jak wygra to sie uciesze.
- Najlepszy aktor w serialu dramatycznym: John Hamm (Mad Men). Steve Buscemi depcze po piętach ale John powinien wygrać.
- Najlepsa aktorka w serialu dramatycznym: Julianna Margulies (The Good Wife)
- Najlepszy drugoplanowy aktor w serialu dramatycznym: Peter Dinklage (Game of Thrones) lecz pewnie wygra Josh Charles.
- Najlepsza drugoplanowa aktorka w serialu dramatycznym: Margo Martindale (Justfield) była wspaniała.
COMEDY
- Najlepszy serial komediowy: Modern Family!! Glee strasznie spadło z poziomem a to chyba jeszcze nie pora Parks and Recreation choć w przyszłym roku jeśli nie straci poziomu to będzie głównym konkurentem MF.
- Najlepszy aktor w serialu komediowym: Jim Parsons (The Big Bang Theory)... Alec mnie rozczarował wybierając słaby odcinek ;/
- Najlepsza aktorka w serialu komediowym: bezbłędna Laura Linney (The Big C)
- Najlepszy drugoplanowy aktor w seialu komediowym: Ty Burrell (Modern Family) padam do stóp!
- Najlepsza aktorka w serialu komediowym: Kristen Wiig (SNL) ale wygra pewnie Jane Lynch i tutaj znowu nie bede miał nic przeciwko bo wybrała dobry odc w którym była genialna.

film i miniseries zaraz :D

Dean

a z jakim programem tv to sprawdzałeś ? :D
na pewno poleci tam Emmy?:D

patrycja_1995

No właśnie tak patrze i to co było sie zgadzało a tu nagle jakiś przeskok sie zrobił tzn reset i już tego nie pojmuje ;/

btw założyłem czat jakby ktoś chciał pogadać o tym co sie dzieje :) nie trzeba wpisywać hasła i sie rejestrować :)

http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=63rd+Emmys

Dean

Teraz jest red carpet. Więc jest nadzieja

FisherN

gdzie można pooglądać relacje z czerwonego dywanu? D:

patrycja_1995

na linku z FOXa, który godzinę temu wrzucił Dean

patrycja_1995

link który podałem :) jest dywan i będzie gala :)

Dean

wam też się tak zacina ;/ ?

patrycja_1995

prostokąt w środku idzie normalnie... pozostałe ma 2 sekundy w tył ale na całym ekranie idzie normalnie :)

Dean

jeśli nikomu nie przeszkadza hiszpański
http://myp2p.bz/livesports.php

Dean

Strasznie się zacina, na pełnym ekranie również =/

Orzelska

u mnie idzie idealnie

Dean

W takim razie zazdroszczę. Próbuję już na trzeciej przeglądarce i nic się nie zmienia.

Orzelska

kilku osobom też idzie dobrze wiec nie wiem ;/

Dean

Cóż, muszę jakoś przeboleć, może coś się zmieni...

Orzelska

http://www.rentadrone.org/hln-live-stream-feed/

Orzelska

Może spróbujcie na kablu. U mnie na wifi tnie, na kablu dobrze wszystko.

FisherN

na weeb.tv działa hbo polskie, nawet w hd, pieknie.

ad3m

Wielkie dzięki za info, Ad3m. :D
Genialna jakość. ;P

eLMaQ666

Dobija mnie ta okropna mnogość reklam w czasie wszelkich imprez, nagród etc w hamerykańskiej tv, to jest nie do ogarnięcia, chyba wolałbym, gdyby przez cały czas trwania gali był banner zajmujący 1/5 ekranu, to jest tragedia. Tak się można dobę bawić.

ad3m

Heh, no cóż. :P Jak chce się na żywo oglądać, to trzeba przecierpieć. :D

eLMaQ666

jakoś dam radę, bo gala wyjątkowo dobra, Juliana dostała aktorkę, Downton Abbey zgarnia wszystko, trochę nie podoba mi się komediowy monopol Modern Family, chociaż mam złudną nadzieję, że najlepszym komediowym jednak zostanie Parks&Rec. No i przełamanie monopolu Mad Men, który jednak w tym sezonie nie był obecny tak jak zawsze, bardzo ładnie przyznane nagrody. A kobieca główna aktorka komediowa to już w ogóle zupełne zaskoczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones