wkurza mnie to że płaci się abonament i nie ma Oscarów w TVP a na euro mecze będzie kasa a na Oscary już nie!!!;/;/;/
-- to skandal gdzie dbałość o kulturę?
zwłaszcza przy nominacji "W Ciemności"

wrrrrrrr

kivinka

Leją na nas, jak zwykle. I jeszcze wołają, żeby płacić abonament. Ha Ha

killus_13

Popieram.

kivinka

Nic nowego, gdy Katyń był nominowany, to też nie pokazali gali, tylko czerwony dywan z komentarzami Agnieszki Maciąg, która oceniała kto jak jest ubrany... Ostatnia polska transmisja była wtedy, gdy wygrała Infiltracja.

kivinka

e tam...na pewno będzie....jak ze 2 lata temu.....paprocki & brzozowski....kto widział ten wie :)

Yossarian777

no ale to jest skandal ze Telewizja PUBLICZNA nie transmitował takiej gali a już ZWŁASZCZA gdy Polski film ma duże szanse na wygraną!!!
może czas zaprotestować!?/?
\
w końcu dużo osób płaci abonament

najgorsze ze jak się płaciło lata wcześniej to teraz nie ma jak się wycofać ;/;/;/

a za co to płacić za te mecze w czerwcu???
a czemu kulturę się pomija???

wrrrrrrr

kivinka

tak.najgorzej jak Cie namierza przy pierwszej wpłacie;)......sprawdzilem program tv1,2 kultura....nc nie ma z 26 na 27.
--
natomiast w ym samym czasie na C+.....:)

Yossarian777

potwierdzam widziałam panów papr&brzo i była też pani Torbicka dyżurna od filmów ;-)
Ale to było ze 2 jak nie 3 lata temu. Równolegle było też na Canal+. Zawsze jest na canal+, ciężko nie zasnąć i dotrwać do najważniejszych nagród - reżyseria, aktorzy pierwszoplanowi które są pod koniec czyli koło godz. 5:00.
Ja już kilka razy próbowałam i Morfeusz zawsze wygrywa z Oskarami :-)

kivinka

online bedzie mozna obejrzec?

Michasia_2

CANAL+ – 02:00, 27.02.2012 poniedziałek

Oscary 2012
CANAL+ – 21:00 28.02.2012 wtorek

amber_fw

kurcze nie będę jeszcze płacić za canal plus.,;/;/;/
abonament płać,
cyfrówkę płać
i jeszcze canal + .............
nie mam już siły

TVP uważam przegięło - mecze będą a Oscary raz w roku nie!!!!!!!!!

kivinka

ja płace ale nie wiem czy obejrze o 2 w nocy ?? moze skrót we wtorek .. to stanowczo za długa impreza, przegadana, ale fakt kiedys publiczna nadawała, teraz pewnie jest za biedna ???

amber_fw

pewnie jak zwykle zobaczymy urywki następnego dnia a jak wygra w ciemności to może zrobią w TVP CAŁOŚĆ W WEEKEND ? heh
wiem że będą na bieżąco informacje tez w radiu polskim" 1","3" i chyba "zet" no i na filmwebie:)
trzymam kciuki chciałabym żeby dostał film "w ciemności"ale niestety...może się nie udać i trzeba się też z tym liczyć ale dobrze ze choć jest nominacja:)

kivinka

polska dziady !! nie bede złodziejom płacił za abonament jakby był jakiś idol na żywo z udziałem polskiej pseudo gwiazdy to by transmisja była....

Maverick0069

TVP2 |
"W polskim kinie" program dziś 26 lutego 2012, godz. 22:55

" to niepowtarzalny seans polskich filmów, z udziałem polskich aktorów i reżyserów.
W programie:
"Wałęsa" film Andrzeja Wajdy
"Kobiety z 5 Dzielnicy" rozmowa z aktorką Joanną Kulig
"Obława" - Marcin Dorociński "

kivinka

Najśmieszniejsze jest to, że do płacenia abonamentu namawiają cię Niemiec, Francuzka i projektantka mody i to praktycznie w każdej reklamie. Kultura pełną gębą.

kivinka

dlatego od kilku lat mam kablówkę i pakiet CANAL + i oglądam wszystko na żywo , a abonamenty TVP mam )))))))))

kivinka

A wy się tak serio jaracie Oscarami? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones