Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

JAK SIĘ NAZYWA SOUNDTRACK Z TRAILERA ????????????
p.s. wielkie SZKODA, ze muzyka nie byla nominowana do Oscara... :(

Czy w jakimkolwiek kinie w Krakowie odbędzie się w tym roku transmisja gali?

G.Oldman taki wspaniały aktor tyle lat musiał czekać na swoją pierwszą nominacje do
Oscara : W ciemnośći super że został nominowany :)

A oto kilka filmików pokazujących radość ze zdobycia nominacji do oskara.

Andrew Bowler & Gigi Causey "Time Freak"

http://www.youtube.com/watch?v=MnwiOYhIExU&feature=BFa&list=HL1330047339&lf=mh_l olz

Max Zähle...

OBY GLEN CLOSE

DRIVE bez nominacji? SKANDAL

użytkownik usunięty

Nie rozumiem, jak można było zignorować najlepszy film tego roku w jedynej odpowiedniej dla siebie kategorii. Ha, żeby to jednej. Gdzie jest nominacja za muzykę--pytam.

Transformers 3 i oscar za efekty? Fabularnie było bardzo słabo, oglądało się średnio. Były
momenty tkliwe, łapiące za gardło ale to za mało. Ogólnie film niezły. Co do efektów, raczej
już przejedzone. Faktycznie marna konkurencja w tym roku, wątpię by Harry Potter czy
Planeta małp dostała statuetkę. Z uwagi na...

więcej

Jak myślicie?

użytkownik usunięty

Czy Polska kiedykolwiek otrzyma Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny?

W tym roku oczywiście trzymam kciuki za film "W ciemności".

Nie jestem za pewne jedyną osobą, która nie posiada Canal +, a która bardzo chciałaby obejrzeć Galę Oscarową na żywo. Aby coś w końcu z tym tematem zrobić chciałam zaproponować Łodzianom, żeby wspólnie obejrzeć transmisję ze Stanów :)
Z tego co sama wiem to np. knajpa Warka na ul. Piotrkowskiej jest otwarta całą noc i...

więcej

Strasznie niski poziom w tym roku... Nie widzialem 100% wszystkich filmow ale znaczna wiekszosc... i zaden mnie nie zachwycił. Podobał mi sie jedynie film "Służące", "Spadkobiercy", "dziewczyna z tatuażem"(ktorego brak...) . Wysoki poziom zaprezentowały aktorki: Meryl Streep, M. Williams czy aktorzy: Pitt, Clooney....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones