Nawet nie chodzi mi o brak polskich akcentów, ale w ogóle -> gdzie "Narodziny gwiazdy" to dramat, skoro tam ciągle śpiewają???

Seriale dramatyczne - to jakiś dramat. Komediowe podobnie (poza Metodą K.). Jakim cudem Maisel ma nominację skoro 2. sezon wyszedł wczoraj????

Przesłuchałam piosenki - Czarna Pantera to jakaś pomyłka... Itd. itp.

P.s. A Cooper jako reżyser ponoć (nie widziałam!) to najsłabsze ogniwo serialu...

Aintha

W dodatku co tam robi Bohemian Rhapsody? Gdzie jest First Man i Chazelle? Ah... szkoda gadać, szkoda strzępić ryja...

dachowiedz

O właśnie!! O tym zapomniałam! Powinna być kategoria dramat lub musical. Chociaż z drugiej strony to w komediach też jakoś mało śmiesznie ;(

Aintha

John Krasinski zamiast Kupera za reżyserię skoro pominęli Chazelle

Aintha

brak zimnej wojny mnie nie boli, to prawie mój zestaw na Oscary z tym, że zamiast Werk ohne Autor daję Winnych

Narodziny gwiazdy to dramat, ale nie jako kategoria ale do oglądania. Za to musi mieć super PR który wmówił widzom że to arcydzieło. Słabe to i tyle

Kuper najsłabszy z zestawu aktorów w dramacie, jako reż to wręcz nieporozumienie w tym gronie

Aktor w musicalu - pewnie wygra Redford bo to tak na pożegnanie, ostatnia rola itp

Bohemian Rhapsody - może nie jest to film wybitny, ale Malek jest tam genialny i pokazał o wiele więcej niż bełkoczący koleś, któremu wydaje się że jedną miną przez 2 godziny może załatwić sprawę, bo jest zajebisty (nie jest!)

Ogólnie dziwne te nominacje ale... skoro Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej to oznacza, że autorzy tych filmów dali najwięcej kasy na "promocję" w prasie ;-)

Aintha

Maisel powinna wygrać nie tylko mieć nominacje a Rachel Brosnahan dostała po raz drugi złotego globa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones