chciałem sobie obejrzeć, bo nigdy nie widziałem nawet jednego filmu z tej serii i zobaczyć jak będzie ale mam pytanie jak to się właściwie powinno oglądać. Bo nie rozumiem, znaczy chyba się domyślam, że te nowe to taka trylogia presquelów. W związku z tym pytanie do kogoś kto zna te filmy. Jak najlepiej oglądać według chronologii tytułów czy wydania?

Sanos

Oczywiście że po kolei czyli według kolejności odcinków;)
1.Mroczne.Widmo
2. Atak klonów
3. Zemsta Sithów
4.Nowa nadzieja
5. Imperium kontratakuje
6.Powrót Jedi

entregado

ok dzięki pozdro :)

użytkownik usunięty
Sanos

Po powyższych obejrzyj:
"Star Wars Holiday Special"
i "Ewok Adventure" :)

Takie chały, ale sympatyczne - każdy fan Star Warsów ogląda je z mimowolnym uśmieszkiem na twarzy. Ale uwaga - to pozycje obowiązkowe tylko dla miłośników. Jeśli się nie wkręcisz, to pomiń bo nie warto.

Na deser wciągnij "Kosmiczne jaja" i obowiązkowo Chada Vadera:
http://www.youtube.com/watch?v=P6dUCOS1bM0

Miłego oglądania.

Sanos

Jeśli będziesz oglądał wg historii powstania filmów, to w późniejszej fazie dochodzi do ujawniania pewnej tajemnicy (Z przyczyn oczywistych nie podam jaka to tajemnica) odnośnie życia głównych bohaterów, jednak ja oglądałem całą serię po kolei, czyli wg chronologii, tak jak wyżej wymienione i byłem zachwycony. Klasyka, nie tylko gatunku.

KKKW

Właśnie młodsi mają lepiej;)
Ja oglądałem Gwiezdne wojny-Nowa nadzieja na początku lat 80 w kinie(za pierwszym razem nie mogłem się dostać do kina bo była kilometrowa kolejka;) i dalej po kolei następne premiery w kinie(zaznaczam że za PRL to się na te filmy dłuuuugo czekało)
więc oczywiste że chronologicznie po kolei nie mogłem obejrzeć tak jak to można teraz;))))
(szczególnie część 3 z 4 bardzo się łączy;)

entregado

Bogactwo wyboru :-)))
Zasadniczo to nie ważne, JAK SIĘ OGLĄDA, myślę, że najważniejsze to obejrzeć wszystkie części, bo to naprawdę świetna historia w całości.

KKKW

Jednak ważne żeby po kolei,przecież historia głównych bohaterów zaczyna się Mrocznym widmie a kończy na Powrocie Jedi to jest oczywiste;)))))
Fakt bogactwo;))) te gigabajty....filmów znaczy się informacji;)tylko kiedy to oglądać?Kiedyś to grali jeden film miesiąc w kinie lub dwa i się po kilka razy na ten sam chodziło;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones