Witam.

Ostatnio znowu zacząłem oglądać coraz więcej filmów i chciałem powrócić do mojej pasji a mianowicie do filmów Skandynawskich(najbardziej interesują mnie oczywiście dramaty). Chodzi mi o Fińskie,Szwedzkie, Norweskie i Duńskie(tak wiem że Dania nie należy do skandynawii ale ja to tak zaliczam bo kino jest bardzo podobne). Widziałem już wiele dobrych dramatów ale poszukuję coraz to nowszych i ciekawszych tytułów.

Mam nadzieję że podzielicie się swoimi ulubionymi tytułami z tego gatunku. Mile widziane uzasadnienie.
Jeżeli oczywiście polecacie jakieś inne filmy(jestem fanem głównie Dramatów) to również możecie polecić to w tym temacie.

Pozdrawiam

julek19

Dania to jak najbardziej Skandynawia. Nie wiem dlaczego sądzisz ze nie.

o filmach napiszę jutro, bo już nieprzyzwoita godzina jest;)
pozdro

oleczka_bzz

Ja tak szukam filmów :)

http://www.filmweb.pl/search/film?q=&type=0&countryIds=48&genreIds=6&startYear=& endYear=&startRate=&endRate=&startCount=&endCount=&sort=COUNT&sortAscending=fals e

sza_wi

Tak wyszukiwać to ja potrafię. Lecz niestety niektore filmy z ocenami powyzej 7,5 to kompletne gnioty a są filmy z oceną 6 ktore są świetne.
Tytuł wątku nie nazywa się pokaz mi jak wyszukiwać filmy wg gatunku i kraju powstania.

julek19

Czasem i gnioty trzeba oglądac, żeby mieć porównanie co jest na prawdę dobre. I nie bulwersuj się tak :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones