Podajcie listę filmów, których nie oglądaliście, a które strasznie chcielibyście obejrzeć!

Ryzy

Tam, gdzie rosną poziomki
Pan Verdoux
Tragedia Makbeta
Sonatine
Cały ten Zgiełk
Zwiąż mnie
Borat
Dyskretny urok burżuazji
Zły porucznik
Karmazynowe ubezpieczenie Ostateczne

Chciałbym też zobaczyć usunięte sceny z filmów powstałych w PRLU, których krytyka nie przepuscila... podejrzewam, że nie będzie takiej możliwości :(

Dobry_2

Tam, gdzie rosną poziomki też chciałem obejrzeć, ale jest pare nowych filmów, które mam zamiar obejrzeć, np. Wiatr buszujący w jęćzmienu może być bardzo ciekawy, szczególnie, że opowiada o IRA, a mnie ten temat ostatnio wciągął, mam zamiar także wybrać sie na Borata, ale to tylko z ciekawości, bo może być śmieszny. Pozdo Dobry

Dobry_2

1. Wiatr buszujący w jęczmieniu
2. Borat
3. Donnie Darko

Ryzy

Ja chciałabym obejrzeć Krwawe święta...;)

CiasteczkOwy_Potwor

może być ciakwe, ale tylko i tylko raz i tylko, ale to tylko na święta, bo o ile mi się zdaje Ciasteczkowy Potworze to on ma wprowadzić w świąteczny klimat;]

Ryzy

No,no ...oczywiście ;) Nie ma to jak taki Swiąteczny klimat :-)

CiasteczkOwy_Potwor

Ja bym chciała objerzeć Kopie Mistrza xD
I ta bajke o myszy!!!!!!!!

Jaki miała tytuł bajka o białej myszy. Pamiętam, ze na okładce, ta mysz stała na samym przedzie miała czerwone ogrodniczki i była zadowolona (stała na dwóch łapkach).
Miała koleżankę, też myszę która była jasno różowo-kremowa. On [ta mysz] miała grubą mamę, która robiła na drutach i nosiła małe okulary, i była szara. Pamiętam scenę jak biała mysz, bawiła siez tą kremową myszą i potem pamiętam jak biała mysz usiadła na drzewie (takim przewalonym) i zaczęła opowiadac coś tej kremowej myszy. xD

użytkownik usunięty
Ryzy

nosze zawsze ich listę w portfelu ale cały czas skreślam mnóstwo rzeczy i została dość mała ale tak na szybko to z pewnością: "Doonie Darko" i "Reqium dla snu" no i mnóstwo z klasyki i jeszcze Kurosawa.. ( za błędy w nazwach przepraszam ale spieszę się ;) )

woow jestem zaszczycony, że mogę widzieć Cię ekscelencjo na moim temacie :PP, mam nadzieję, że na bloga też ksiądz wejdzie ;] a tak na marginesie to ten patent z portfelem to niezły pomysł ;] pozdro

Ryzy

Ja mam całą tablicę korkową oblepioną karteczkami na których są setki tytułów filmów i seriali, nazwisk reżyserów, malarzy, kompozytorów i nazw zespołów z ktorymi sie musze zapoznać... filmy ktore podalem to tylko wierzcholek góry lodowej ;)

Dobry_2

Dobry, dobry patent z tą tablicą :P też tak zacznę robić :]

Ryzy

Borat
Donnie Darko
Człowiek słoń ("załatwiam" ren film)
Prosta historia (mam, ale nie mam czasu by obejrzeć)
Skazani na shawshank (j.w.)
Taksówkarz
Dead man
Przerwana lekcja muzyki
Psychoza
Tam gdzie rosną poziomki
Wiatr buszujący w jęczmieniu
Babel (chociaż obecność Brada Pitta troche mnie odstrasza)
Romance and cigarettes
Dekalog
Arizona Dream
Broken Flowers
Short films by David Lynch
Pi (obejrzałam do 21. minuty... płytka była porysowana :/)
Łowca jeleni
Rzeka tajemnic
Tańcząc w ciemnościach (dziś na tv4 idzie... prawdopodobnie obejrzę)
Stowarzyszenie umarłych poetów
Rzeka tajemnic
Muszy i ludzie
Wielki błękit
Harry Angel
California
Jabłka Adama
The wall (ze względu tylko i wyłącznie na Pink Floyd)
Wzgórza mają oczy
Melinda i Melinda
Podwójne życie Weroniki
(...)

Ryzy

"Źródło"( Darren Aronofsky ) "Europa, Europa", "CZłowiek Słoń", "Rzeka tajemnic", "Duża Ryba" i może "Donnie Darko". To tylko niewielka część tego co bardzo chce zobaczyć, ale te tytuły jakoś od razu przychodzą mi na myśl w związku z tym tematem....

kAMSON

wielki błękit jest bardzo ciekawy, ;]

pozdrowienia

Ryzy

Ja mam chrapkę na Lśnienie z Nicholsonem i wkrótce zobacze a z nowości to Apocaliptico Czy jak to się pisze:)

shitribe2

a ja jeszcze musze obejrzeć plan doskonały ;]

i "Wiatr buszujący..."

Ryzy

L'Ape Regina z 63 roku... niestety w necie nigdzie tego nie ma

GxZas

Ja mam założony taki temat na blogu, więc jak ktoś chce się dowiedzić co chciałbym obejrzeć to niech wpadnie (a jest sporo tych filmów)

swirOFF

no i musze obejrzeć wysztkie filmu Q.T. , jeszcze pare nie oglądałem

Ryzy

z mojej listy można skreślić "skazani na shawshank" (shit! znowu sie popładałam...) i "tańcząc w ciemnościach"...
dziś oglądam jeszcze "vertigo" i "prostą historię"...
filmowy weekend sie zrobił ^^

ottak

Ja chciałabym tak baaaardzo obejrzec filmy Zbrodnia Ojca Amaro i The King:( ale nigdzie nie moge ich dostać;/

ponadto na mojej lisćie są:
Tam gdzie rosną poziomki
Dobry rok
Jabłko Adama
Wściekłe psy
Zło

wszystkie nieobejrzane ze względu na brak czasu:(

pozdrawiam, J.

czizolra

"Jabłka Adama" widziałam i ten film był po prostu świetny 10/10!:D Na mojej liście znajduje się w tej chwili 84 pozycji, więc nie będę ich wszystkich wymieniać, wspomnę tylko o jednym filmie, który z powodu nadchodzących świąt jeszcze bardziej niż normalnie chcę zobaczyć, a mianowicie chodzi mi o "Miasteczko Halloween" chociaż wolę oryginalny tytuł (jest bardziej..."świąteczny":P) "Nigthmare before christmas"

Ryzy

Moulin Rouge i Lot nad kukułczym gniazdem...zapraszam do mnie ( do głosowania w mojej sondzie)

użytkownik usunięty
przemek_791

Sporo tego, ale przede wszystkim:
-Book of life
-Narcyz i Psyche
-Barton Fink
-Zagadka Kaspara Hausera
-Badlands
-Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać
-Miłość i śmierć
-Krew poety
-Śmierć w Wenecji
-Pożegnania
-Nakarmić kruki
-Paryż, Teksas
-mnóstwo filmów francuskiej nowej fali
-kilka filmów Svankmajera, Bunuela, Kurosawy, Bergmana, Kubricka, Altmana, Antonioniego itd.
-wszystkie filmy, do których muzykę skomponował Franz Waxman
To filmy, których poszukuję, ale ze zdobyciem trudno, jest jednak długa lista filmów, które czekają na moją dobrą wolę, ale z braku czasu, humoru i innych kosmicznych rzeczy pokrywają się kurzem:
np. Powiększenie, Zmęczona śmierć, Podwójne życie Weroniki, Faust, Aleksander Newski, Lecą żurawie, Brzdąc, Persona, Porozmawiaj z nią, Anioł zagłady, Niebo, Sanjuro, Hana-bi itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones