Witam, poszukuję filmów w których poruszany jest temat:
1. obcych, innych światów, kosmosu, dystryktów, podróży w czasie, jak to będzie w roku 2500+ np., roboty itp.
2. filmy kostiumowe, historyczne - ale takie warte polecenia
3. horrory - coś strasznego, bo sama nie mogę znaleźć dobrego horroru. Już nawet nie musi być straszny, byleby działał na psychikę.

kheme

nie mogę edytować, więc dopiszę tutaj.
ad1. coś jak In Time, Star Trek, Incepcja, Niezgodna, Lucy, Ex Machina, Matrix, Gwiezdne wojny, Przezaczenie, Intruz
4. coś w stylu - siedem dusz, dziewiąte wrota (szczególnie w tym stylu), pachnidło, szósty zmysł, adwokat diabła, siedem
5. coś w stylu Harrego Pottera :P

kheme

Siedem dusz powiadasz... To skoro to Ci sie spodobało to nie ma bata, ze Zielona Mila tez i jeszcze dorzućmy do pakietu Mój przyjaciel Hachiko. Nie mogłem sie powstrzymać, żeby te 2 wybitne dzieła polecić :D

Sparow5

* nie polecić

Sparow5

Zieloną mile widziałam, za przyjaciela się zabieram ;P

kheme

Dla wrazliwych bab ( zwlaszcza na punkcie zwierzat ) do poplakania w sam raz. Dla mnie az za bardzo ckliwy i przewidywalny, ale fajna ma muzyke :D Japońska wersja lepsza...

kheme

3. To może Halloween, Obcy 1 i 2, Omen, Obecność, Świt zywych trupow,

Sparow5

Halloween zobaczę, resztę widziałam :p

kheme

No to cos tam widzialas dobrego. Ja mam duzo do nadrobienia horrorow :v

Sparow5

Ja mam dużo filmów, ale ciężko mi się zabrać :P

kheme

No ja mam ogólnie wiecej do obejrzenia ( 1500 prawie ) niż obejrzałem, a są niektorzy co maja 3 tysiace filmow na koncie. To jest dopiero miazga :D

kheme

http://www.filmweb.pl/film/Suite+Francaise-2014-674539 szczerze polecam

Natala151210

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones