Nie wiem czy ktoś zauważył, ale plakaty reklamujące "GONY" są bardzo ciekawie skonstruowane, a mianowicie nad zdjęciem Daniela Day Lewisa widnieje nazwisko Cameron Diaz, nad Cameron Diaz Leonardo Di Caprio, a z kolei nad wizerunkiem tego ostatniego nazwisko Daniela Day Lewisa. Możliwe, że i ja pokręciłem kolejność, ale w każdym razie wygląda to dosyć komicznie.

użytkownik usunięty
Thonny

trochę pomyliłeś...
Faktycznie trochę pomyliłeś. Ale także zwróciłem na to uwagę. Leo był podpisany Leo. Drugi podpis to Daniel Day-Lewis a pod nim zdjątko Cameron Diaz. Trzeci podpis to Cameron Diaz i zdjatko Daniela. Ale nie uznałbym tego za pomyłkę, ale za zabieg artystyczny. Po prostu Kolejność wyświetlania nazwisk w filmie była taka a nie inna, a raczej się jej nie zmienia z byle powodu. Nie wiem czemu tak przyjęto, ale już tak jest. Ale widocznie na plakacie bardziej odpowiadała przedstawicielka płuci pięknej pośrodku, między dwoma "gangserami". Ale fakt trochę śmiesznie to wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones