SZUKAM FILMU

użytkownik usunięty

Witam od jakiegoś czasu poszukuje filmu który oglądałem spory kawał czasu temu. Wiec tak to film kierowany dla młodzieży typu american pie. Koleś rusza z kolegą (lub kilkoma kolegami) do swojej dziewczyny która wyleciała gdzieś do pracy (zdradza go ze swoim szefem) no i on po drodze poznaje inna i zakochuje sie w niej (i na końcu się kłócą norma xd) gdy dowiaduje sie ze jego dziewczyna go zdradza jedzie do tej nowej (mam nadzieje ze sie połapiecie xD)

Teraz napisze te sceny z filmu które pamiętam.
-Ścigał ich koleś przebrany za gline w wesołym miasteczku (przywiązali mu samochód za oś do drzewa i wyrwał sobie koła xd)
-Główny bohater przez niewiedzę zjadł grzybki chalucynki i biegał po polanie i krzyczał a reszta próbowała go złapać xD
-I scena na koncercie w którym przyjaciel bohatera spada z wieży na kablu i wokalista połyka prezerwatywę.


Oglądałem go baaaardzo dawno temu mam tylko takie jakieś przebłyski mam nadzieję, że wiecie o jaką komedie chodzi :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones