Hej wszystkim, od jakiegoś czasu szukam pewnego filmu.. film obejrzałem przypadkowo jakiś rok temu w telewizji.. i nie pamiętam tytułu..

może przejdę od razu do opisu.. oczywiście jest on bardzo ogólny..

Film przedstawia historie chłopaka który uczestniczył w zawodach strzeleckich, prawdopodobnie używali wiatrówek.. lub coś w tym stylu.. i na pewnych zawodach jeden z widzów dziwnie się zachowywał wywołał zamieszanie wyciągnął (chyba pistolet albo nóż) i za zakładniczkę wziął dziewczynę właśnie tego strzelca (głównego bohatera) nie miał wyboru musiał zabić napastnika.. i gdy już to zrobił wybrał się z dziewczyną do psychologa aby o tym porozmawiać.. bo zabił człowieka.. jednak nie powiedział psychologowi prawdy ..bo tak naprawdę sprawiło mu to przyjemność.. powiedział to swojej dziewczynie.. nie mógł przestać zaczął zabijać niewinnych ludzi.. własnych przyjaciół itd..

film prawdopodobnie japoński..

przeszukiwałem różne strony, w google też nic nie znalazłem nie wiem jak to zinterpretować w kilku słowach..

z góry dzięki za pomoc.. :D

metixxd

Odświeżam, może znajdzie się ktoś kto zna ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones