Witam,

Od kilku godzin szukam jednego filmu i nie mogę go znaleźć - oglądałem go bardzo dawno temu i jakieś kawałki pamiętam może ktoś ten film kojarzy.

Ogólnie film się rozgrywał w małym miasteczku, głównym bohaterem była kobieta (ŁADNA), wiem że w tym mieście chyba dochodziło do jakiś zabójstw i chyba wszyscy mówili tej kobiecie aby opuściła te miasteczko. Ta kobieta chyba czegoś w tym miasteczku szukała. Pamiętam że w ostatniej scenie poszła ona razem z dwoma mężczyznami i jedną kobietą), która była barmanką w tym miasteczku a jej ojciec był szeryfem do jakiegoś chyba starego spalonego szpitala psychiatrycznego a wcześniej chyba byli w domu u tego mordercy. Miał on klatkę w piwnicy gdzie trzymał kogoś (chyba jakieś dziecko) - jedna osoba została przy tej klatce a reszta poszła dalej chyba do tego szpitala. Ta kelnerka umarła w lesie bo weszła na pułapkę na niedźwiedzie ? (taka duża co się zatrzaskuje jak się na nią wejdzie) a potem ją zabił ten morderca. A Główna bohaterka weszła do tego szpitala/budynku - koniec był taki iż była wielka bitwa z tym mordercą (być może ją złapał i coś jej wstrzyknął) ale pamiętam że był to chyba szpital. Na końcu morderca się spalił w tym szpitalu a ona uciekła. Wydaje mi się że szukała synka.

Punkty:
* Głównym bohaterem była kobieta
* Pomagała jej barmanka, córka szeryfa - wiem że ona jakieś akta ukradła tacie
* Główna bohaterka szukała synka
* Cała akcja toczyła się w małym miasteczku
* Morderca spalił się w szpitalu psychiatrycznym

Z góry dziękuje za pomoc - szukam i szukam i nie mogę znaleźć - film jakoś z lat 2007 - 2012

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones