Niedługo przeczytam posta typu: "Szukam filmu, wiem że na pewno leciał w tv". Ludziska ogarnijcie się chociaż trochę.

32ywis

Szukam filmu, wiem że na pewno leciał w tv

pawel059

pawel059 - nominacja w kategorii kretyn roku według portalu Filmweb. Gratuluję!

32ywis

spełniłem tylko twoje marzenie, a raczej je przyspieszyłem, powinieneś mi podziękować

32ywis

szkoda, że tylko nominowany, a ty zwycięzcą

32ywis

Nie tylko Alzheimer, dużo tematów zakładają zwykli idioci, np: "Polećcie coś", "co mam dzisiaj oglądać", "dajcie jakiś film o miłości", "podajcie mi najstraszniejszy horror" itp. Wyszukiwarka winna być już dawno usunięta, ludzie i tak z niej nie korzystają. No i są jeszcze gry dla geniuszy...kto jest lepszy, kto ładniejszy, kto ma najdłuższego...palca u prawej stopy itp.

Last_Ronin

Dokładnie o to mi chodziło. Dzięki za zrozumienie.

32ywis

Najlepsze są teksty,że oni filmu nie oglądali tylko koleżanka, która poleca...

32ywis

Lepsze by było,, Szukam filmu, wiem że na pewno leciał ,,WCZORAJ,, w tv;)(a swoją drogą wiecie że ja jeszcze nigdy nie zapytałem o żaden tytuł?mimo że jeden film mi chodzi po głowie od lat ale co się będę pytał o film z lat 70 i do tego chyba Duński?

32ywis

Nie wszyscy mają doskonałą pamięć. Mi też się zdarzyło pytać o jakiś film, którego zapomniałem tytułu.

Andrzejek324

Tu nie chodzi o to czy można pytać czy nie, bo po to jest miedzy innymi to forum (sam wielokrotnie pomagam w poszukiwaniach) chodzi o to w jaki sposób ludzie pytają;)Tu też nie chodzi tylko o pamięć ale o parę procent wysiłku niektórych osób co pytają bo nie raz samemu można w prosty sposób wiele filmów odszukać;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones