1500_100_900

Nie pamiętam tytułu pewnego filmu. Akcja toczy się w przyszłości. Są organizowane wycieczki do przeszłości (era dinozaurów). Jeden z uczestników rozdeptuje owada, a gdy wracają do teraźniejszości okazuje się, że miało to wielki wpływ na losy Ziemi. Z góry dzięki za pomoc.

1500_100_900

do 1500_100_900 --> ten film to "I uderzył grom" http://www.filmweb.pl/f92296/I+uderzy%C5%82+grom,2005/opisy

1500_100_900

Zwracam się do was o pomoc.Pilnie poszukuję filmu który oglądałem kilkanaście lat temu na dawnym Top Canale,niestety nie znam tytułu!Spróbuję wam teraz go streścić.Film ten przedstawiał historię kobiety która zaczyna być prześladowana przez łysego męszczyznę.Zaczyna go wszędzie widzieć,nawet oglądając telewizję!Pamiętam z tego filmu taką scenę,że ta kobieta chciała się położyć do łóżka,odkrywa kołdrę a tam leży ten facet.Zaczyna przestraszona uciekać,zbiega po schodach do drzwi wejściowych a ten gościu za nią.Nagle okazuje się,że miała przywidzenie i to tylko jej mąż.Był tez taka scena,że szła sobie ulicą i wszyscy ludzie stanęli bez ruchu.Nagle pośród nich zaczął kroczyć w jej stronę wyżej wymieniony łysy męszczyzna.Tyle co pamiętam z tego filmu.Mój starszy brat mówi mi,że ten film miał tytuł ,,Przeczucia" ,niestety nigdzie nie ma filmu pod takim tytułem!

1500_100_900

Dobrych kilka lat temu na polsacie, bodajże w sobotę w jakimś paśmie po 21 leciała komedia.

Dwie nastoletnie przyjaciółki, jedna z nich (chyba przez jakąś maszynę czy coś) zmieniła się w chłopaka (wysoki blondyn, taki bardzo jasno kolor). Jak ten chłopak idzie do szkoły, jej koleżanka utrzymuje że ta druga gdzieś wyjechała.

Pamiętam jeszcze, że był taki kozak (z kim to on się nie całował itp.), miał kręcone włosy do ramion.

Film był raczej niecenzuralny, w szatni było "wszytko widać".

Wydaje mi się, że aktorzy mieli brytyjski akcent, tego już tak dokładnie nie pamiętam.

1500_100_900

Dobrych kilka lat temu na polsacie, bodajże w sobotę w jakimś paśmie po 21 leciała komedia.

Dwie nastoletnie przyjaciółki, jedna z nich (chyba przez jakąś maszynę czy coś) zmieniła się w chłopaka (wysoki blondyn, taki bardzo jasno kolor). Jak ten chłopak idzie do szkoły, jej koleżanka utrzymuje że ta druga gdzieś wyjechała.

Pamiętam jeszcze, że był taki kozak (z kim to on się nie całował itp.), miał kręcone włosy do ramion.

Film był raczej niecenzuralny, w szatni było "wszytko widać".

Wydaje mi się, że aktorzy mieli brytyjski akcent, tego już tak dokładnie nie pamiętam.
Film chyba z przełomu 1999/2000, jeśli już to bardziej lata 90-te.

1500_100_900

Oglądałam jakiś rok temu film, chyba na HBO, bardzo mi się spodobał, ale kompletnie nie pamiętam tytułu. Opowiadał o chłopaku, który chodził do szkoły artystycznej, uczył się malarstwa. Jego prace nigdy nie były doceniane przez nauczycieli. Spotkał jakiegoś znanego dawniej malarza, który dal mu swoje prace. Prace przedstawiały zwłoki ludzi, do prac przyklejone były jakieś części garderoby czy włosy. Chłopak pokazał w szkole te prace jako swoje. W międzyczasie w okolicy doszło do serii zabójstw. W końcu okazuje się, że obrazy przedstawiały właśnie te zamordowane osoby, a części ubrań należały do nich. Chłopak zostaje oskarżony i skazany, jednocześnie staje się dzięki temu sławnym artystą więc przyznaje się do winy. Z góry dzięki za pomoc

1500_100_900

Poszukuję tytułu westernu. Nie oglądałam go lecz widziałam większy urywek w magazynie kanału Da Vinci Learning pt. "Kino amerykańskie". Nie pamiętam żadnego aktora, pamiętam tylko, że na ulicach typowego miasteczka z dzikiego zachodu zebrała się grupka ludzi, przyglądali się oni sprzeczce dwóch facetów, jeden "wygarnął" sporo temu drugiemu: "że jest takim to a takim, ma się wynosić z miasta itd." czy coś w tym rodzaju i na końcu przywalił mu pięścią w twarz, aż tamten upadł (tak sądzę). Możliwe, że ten wygadany był szeryfem ale nie wiem.

Ten magazyn nadal leci na tym kanale ale nie jest w wykupionym przeze mnie pakiecie, obejrzyjcie- może ten odcinek akurat będzie :(

Baaaaaaaardzo proszę o pomoc,
DAWAJCIE WSZYSTKO CO Z TĄ SCENĄ SIĘ WAM KOJARZY!

1500_100_900

Poszukuję tytułu westernu. Nie oglądałam go lecz widziałam większy urywek w magazynie kanału Da Vinci Learning pt. "Kino amerykańskie". Nie pamiętam żadnego aktora, pamiętam tylko, że na ulicach typowego miasteczka z dzikiego zachodu zebrała się grupka ludzi, przyglądali się oni sprzeczce dwóch facetów, jeden "wygarnął" sporo temu drugiemu: "że jest takim to a takim, ma się wynosić z miasta itd." czy coś w tym rodzaju i na końcu przywalił mu pięścią w twarz, aż tamten upadł (tak sądzę). Możliwe, że ten wygadany był szeryfem ale nie wiem.

Ten magazyn nadal leci na tym kanale ale nie jest w wykupionym przeze mnie pakiecie, obejrzyjcie- może ten odcinek akurat będzie :(

Baaaaaaaardzo proszę o pomoc,
DAWAJCIE WSZYSTKO CO Z TĄ SCENĄ SIĘ WAM KOJARZY!

1500_100_900

Poszukuję oryginalnego tytułu niemieckiego filmu, jego polski tytuł to "Ścigana". Leciał kilka lat temu w RTL 7. Bardzo mi się podobał. Opowiadał o kobiecie która jechała samochodem na ślub swojej siostry. Miała ze sobą psa. W pewnym momencie podróży zaczął ją ścigać jakiś psychopata. Pamiętam jeszcze że w końcu przybyła na ślub cała brudna i chyba w kaloszach (nie jestem pewna). Tyle z tego pamiętam.
Baaaardzo proszę o podanie oryginalnego tytułu albo jakikolwiek link związany z tym filmem !!

1500_100_900

Witam poszukuję tytułu filmu ,który opowiadał o tym że w lesie spadł samolot z dużą ilością forsy i przypadkowo znalazło go 3?(nie pamiętam już)którzy byli na polowaniu ,postanowili zabrać te pieniądze .Jeden z nich był w miarę bogaty i miał brata który był upośledzony ,a trzeci był miejscowym pijakiem . Chcieli zabrać tą kasę i w miarę przebiegu akcji 2 z nich zginęło , forsa była kradziona i na dodatek oznaczona ,co oznaczało że ich nie wydadzą . Film po tytule nie był interesujący, lecz jak go później z nudów oglądałem spodobał mi się (leciał dość późno i nie oglądałem go od początku) ,był to chyba dramat? Chciał bym go obejrzeć ponownie , ale nie pamiętam tytułu , z góry dzięki za pomoc.

BloodHamster

do BloodHamster - http://www.filmweb.pl/f548/Prosty+plan,1998

Il_cattivo

do paulinka0414 - http://www.filmweb.pl/f8217/Nowhere+to+Hide,1994

Il_cattivo

To nie to ;(( To musi byś niemiecka produkcja.

1500_100_900

serial animowany kiedyś leciał na Regionalnej.
Rzecz dzieje się na wyspie, żyją tam jakieś stworki(niepamiętam dokładnie czy to były stworki czy ludzie)którzy dbają o tą wyspę. Nagle pojawią się czarne charaktery w postaci kobiety i jej pomocników, którzy chcą wybudować miasto i zanieszyścić wyspę. Kobieta pragnie również zdobyć jakiś preparat na wieczną młodość i myśli,że te stworki mają coś takiego.
Proszę pomóżcie!

1500_100_900

Ja mam wyzwanie... Na prawdę mało szczegółów. Grupka ludzi uwięziona na jakimś lotnisku (nie przez terrorystów, tylko coś było nie tak z czasoprzestrzenią xD), i kombinowali jak się stamtąd wydostać. Później był jakiś motyw z linią energetyczną i dzięki niej na coś tam wpadli. Pamiętam dosłownie strzępki, dawno to było. ;)

zaitsev5

Może chodzi o 'Langoliery', ciągle ktoś szuka tego tytułu: http://www.filmweb.pl/f32010/Po%C5%BCeracze+czasu,1995

Klarens

Tak, to chyba ten film. Dzięki, pozdrawiam. :)

zaitsev5

Nie ma sprawy:) Pozdro również.

1500_100_900

Szukam tytułu - film/serial? dla dzieci, który zostawił rysę na mojej psychice ;)
Liczę na pomoc, bo szukanie w katalogu nie przyniosło niestety rezultatu.

Pamiętam, że:
1. Nie była to rysowana bajka, tylko normalnie nagrana w świecie rzeczywistym, ale z zastosowaniem jakichś specjalnych efektów dzięki któremu ptaki i sprzęty nieożywione mówiły.
2. Pochodzi prawdopodobnie z lat 80 - 90.
3. Miałam ją nagraną na kasecie, prawdopodobnie pochodzi z angielskiej telewizji i w takim języku ją oglądałam.
4. Rzecz działa się na jakiejś farmie.
5. Najbardziej charakterystyczne były dla mnie dwa wielkie kruki siedzące w różnych miejscach i komentujące wydarzenia, były nienaturalnie duże, miały straszne głosy i śmiały się diabelsko ;)
6. Był tam także człowiek, który robił za stracha na wróble i też wtrącał coś od siebie.
7. Były tam też, przede wszystkim chyba, gadające maszyny typu samochód, może jakiś ciągnik, ale nie jestem pewna. W każdym razie prowadziły żywe dyskusje na podwórku, miały one usta i oczy. Być może także zwierzęta gospodarskie, ale nie dam sobie uciąć głowy.
8. Pamiętam fragment, jak pojazdy bawiły się na śliskiej powierzchni, która wytworzyła się na podwórku.

Ogólnie obraz ten wywarł na mnie ogromne wrażenie w dzieciństwie, bardzo się go bałam, a mimo to oglądałam wiele razy. Niestety tylko tyle pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś skojarzy cóż to takiego!

Pozdrawiam!

zuzza88

To na 100 procent ten film, bo oglądałem go kilka razy i mi też utwkił w pamięci. Kobiecie pomagał policjan t, który okazał się bandyta, miał podrobioną legitymację. Rola Rosanny Arquette utkwiłą mi w pamięci. Na 100 % to ten film, ale jak uważasz, miłego szukania!

Il_cattivo

poszukuje albo filmu po polsku albo tekstu do "ninja kids phantom force"
mam ten film ale po filipinsku:(
z gory dziekuje za pomoc

skorek11

Może ktoś zna tytuł tego filmu:
Wątek: młoda dziewczyna mieszka z ojcem na ranczu. Ojciec mając kłopoty finansowe sprzedaje ukochanego konia swojej córki, ją zaś wysyła do szkoły dla pań z internatem.
Kłopoty finansowe są jednak tak duże ze ojciec sprzedaje część rancza. Jednak ginie na skutek wypadku. Córka wraca ze szkoły – jedynym ratunkiem ocalenia rancza jest sprzedaż pozostałych koni – które musi spędzić z gór do stacji kolejowej.

Il_cattivo

Ale ja jestem pewna że ten film był niemiecką produkcją. Poza tym czy ta kobieta w Twoim filmie miała dalmatyńczyka?
A w ogóle to dzięki za starania ;))

paulina0414

http://www.filmweb.pl/topic/519994/bardzo+prosze+o+pomoc.html

1500_100_900

poszukuję filmu, którego akcja działa się nad morzem/oceanem.
charakterystyczne sceny z filmu:
1. mąż, żona i córka przeprowadzili sie nad morze/ocean. pewnego dnia córka idzie z matka nad plaże, gdzie wspina się na skały i prawdopodobnie wpada do wody i tonie. matka w tym czasie przechadza się plażą i znajduję na plaży w piasku kawałek ludzkiej czaszki? potem szuka córki w wodzie,ale nie znajduje jej.
2. w filmie była historia starego ojca, który mieszkał z córką, którą uważał za chorą umysłowo i wywiercał jej dziury w głowie,aby ją uleczyć.
3. historia pewnych ludzi, którym wmówiono, że jeśli skoczą do morza z klifu ze wszystkimi swoim najcenniejszymi rzeczami to będą żyć wiecznie(coś podobnego).skakały całe rodziny, matki z dziećmi, starcy...
4. matka na strychu lub w strasznej szopie(gdzie ojciec wywiercał dziurę w głowie córki) gdzieś w lesie znalazła bluzkę córki zabetonowaną w ścianie
ten film był dość zakręcony i zakończenie miał zaskakujące.
proszę Was o pomoc ;) pozdrawiam

kawalkowa

"Życie za śmierć"

dkf

Dzięki wielkie ;)) pozdrawiam ;))

1500_100_900

szukam filmu w którym facet potrafi cofać się do przeszłosci i tym samym chce uratować swoja zone. Niestety nie udaję mu się to bo ona za każdym razem ginie w inny sposób (pod kołami wozu itd.) pls podajcie tytuł :D!

qrcz4k

to jest "Wehikuł czasu"
http://wehikul.czasu.filmweb.pl/

kawalkowa

dzięki!:*

qrcz4k

Ja bym raczej stawiał, że ten film to "Retrospekcja" z Jamesem Belushi.

1500_100_900

dzięki bardzo Il_cattivo o to mi chodziło :)

1500_100_900

witam. poszukuje filmu z gatunku komedii z lat najprawdopodobniej 85-95. film opowiada o nieudaczniku, ktoremu nic nie wychodzilo w zyciu od czasow mlodosci, az po dorosle zycie. pewnego dnia ginie w wypadku (TIR) i laduje w czysccu, gdzie pewna "komisja" sprawdzala/weryfikowala jego poczynania, dobre uczynki w zyciu. nie bylo tego zbytnio wiele (wcale) bo czego sie nie dotknal to spartolil.. pewnego dnia w tym czysccu spotyka kobiete (podejrzewalem cybill shepherd, ale to nie ona. tak czy siak to chyba byla blondynka) z ktora zaczyna sie spotykac, rozmawiac o ich zyciu itp. przebywaja ze soba praktycznie kazda chwile i powoli zaczyna sie w nich rodzic cos wiecej anizeli znajomosc, przyjazn. w tymze samym czasie radcy z czyscca rozwazaja dalsze losy glownego bohatera (znajoma mowi ze jest podobny do jeffa bridgesa, ale ile w tym prawdy tego nie wiem) czy go odeslac z wyczyszczona pamiecia z powrotem na ziemie, by odrodzil sie jako nowy czlowiek, czy tez dac mu prawo wstepu do raju. drogi obydwoja sie rozdzielaja. kobieta autostrada w czysscu jedzie autobusem do raju, mezczyzna zjezdza autobusem na ziemie by moc sie ponownie narodzic. dostrzega ja i probuje sie do niej dostac. autobus jak i trasa byla pod napieciem. wyrwal bramki/drzwiczki w autobusie i mimo tego ze zostal kilka razy razony pradem, udalo mu sie do niej dotrzec. puenta tego filmu jest to, iz komisja w czysccu zwrocila na niego uwage wlasnie dopiero w raju, gdy nie zwazajac na swoje wlasne zycie, kierujac sie sercem, nie zwazajac na niebezpieczenstwo, dokonal swoich pragnien i dane mu bylo byc razem z jego luba. film konczy sie bodajze tak, iz drzwiczki w autobusie w ktorym jechala kobieta sie otwieraja i oboje zmierzaja do raju.. uff.. mam nadzieje ze zbytnio nie zamotalem ;)

podejrzewalem ponizsze filmy (podobny temat)
http://www.filmweb.pl/f7496/Mi%C4%99dzy+niebem+a+ziemi%C4%85,1987
http://www.filmweb.pl/f4504/Wszystko+jest+mo%C5%BCliwe,1989
http://www.filmweb.pl/f6084/Serce+i+dusze,1993
ale to rowniez nie sa tym, czego szukam

prosze o pomoc w tytule filmu.
pozdrawiam

1500_100_900

OK, ja również poszukuję filmu.

Film SF, wydaje mi się, że najpóźniej 1995. Fabuła mniej więcej taka, że kolesiowi znika żona (prosto z łóżka), jak się okazuje, została "wessana" przez chorobę/wirus zwany Paradoksem (takiego sformułowania używał lektor przez cały czas). Facet zaczyna coś kombinować i albo przenosi się w przyszłość albo w alternatywną rzeczywistość, nie pamiętam, najważniejsze jest to, że na ziemi pojawiły się jakieś roboty (o ile pamiętam, to miały trójkątne mordy), które wybijają ludzkość. Oczywiście jest też ruch oporu i nasz bohater trafia pod skrzydła kilku partyzantów (blondyna z fryzurą jak lądowisko śmigłowca, obwieszonego giwerami aż miło, Murzyna z wielką wyrzutnią rakiet oraz młodego melomana, który ciągle biega ze swoim discmanem). W filmie jest fajna scena, jak blondas opróżnia wszystkie swe giwery, by zabić tylko jednego robota. Ponadto pamiętam, że roboty pojawiały się w jakiejś fabryce na czymś w rodzaju drzwi i taśmociągu... Gdyby ktoś kojarzył tytuł - proszę o pomoc! :)

SmoothRider

Bahahahahaha, znalazłem :D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=kA7RisR-V2w

:))))))))))

SmoothRider

witam poszukuje 2 filmów
Pierwszy dramat opowiada o Dj`eju który traci słuch i postanawia skomponować swój ostatni kawałek udaje mu się to dzięki rozróżnianiu drgań stopami :D
Drugi też dramat opowiada o chłopcu lat 12-16 synek ma zdeformowaną twarz ,odrzucony przez społeczeństwo itd.
Poznaje bodajże na koloni dziewczynę która jest ślepa , nasz bohater próbuje swojej wybrance przybliżyć znaczenie kolorów.
Oby dwa leciały w telewizji z tego drugi dość dawno temu.

zeberko_2

Drugi to na pewno "Maska":
http://www.filmweb.pl/f7584/Maska,1985
Pierwszy to może ten:
http://its.all.gone.pete.tong.filmweb.pl/

frrozen_

dokładnie o te 2 tytuły chodziło , dzięki za kilka godz dobrego kina

zeberko_2

Witam. Poszukuje filmu za nic nie mogę przypomnieć sobie jego tutułu. Generalnie w filmie chodzi o to iż istnieją jakieś potwory które wyłaniają się z ciemności by porwać ludzi by następnie ich pożreć. Z tego co pamiętam osoby były porywane raz gdy były dziećmi w tym czasie je naznaczono czy jakoś tak. Pamiętam ostatnia scenę w filmie gdzie główna bohaterka trafia do zakładu psychiatrycznego nikt oczywiście nie chce jej uwiezyc w istnienie potworów. Znika ona z pokoju w biały dzień otwarte są jedynie drzwi od szafy. Wieszak się buja wszyscy zastanawiają się gdzie ona się podziała. W następnej scenie ukazana jest ona po drugiej strony szafy gdzie bije o jej "ścianę" i krzyczy znajduje się w innym świecie w jakiejś jaskini pełnej potworów. Gdy drzwi od szafy zostają zamknięte potwory się na nią rzucają. Z góry dziękuje za pomoc. Ten obraz bujającego się wieszaka nie pozwala o sobie zapomnieć ;)

phoenix515

Może to któraś z części "Boogeyman" ?

.

phoenix515

To zdecydowanie i na pewno:

http://oni.filmweb.pl/

Pzdr.

1500_100_900

SZUKAM TYTUŁU BAJKI
Już dwie osoby tutaj szukały tego tytułu ale odpowiedzi zero.. może mnie się poszczęści

Leciało to mniej więcej tak: Blondynka, dziewczyna ma ojca - który zwie się Pan Kufel, jest wdowcem, lubi wypić piwko. Poznaje on Cygankę, która wróży mu z ręki, po czym podrywa go. Ta Cyganka ma córkę (później zwana Złą Siostrą). Owa blondynka, córka Pana Kufla poznaje Księcia, który wręcza jej naszyjnik z kamieniem granatu, którego zazdrości jej przyrodnia, zła siostra. Kłótnia przy studni owocuje wpadnięciem do studni naszyjnika, psa (koloru niebieskiego?) i dwóch sióstr. Tam tez dyskutują z żabą, po czym lądują w drugim świecie. Poznają jakąś kobitkę (podejrzewam, że to pani Holle (z mitologii : http://stalkingpoint.blogspot.com/2008/08/frau-holle.html ). Nie pamiętam dokładnie co tam się działo, wiem że Blondynka opiekowała się dziećmi w pieluszkach, karmiła je , a one jej śpiewały coś w stylu "Mariiiia, Mariiiiiaaaa, je, je, je, je , je". Pomagała drzewom owocowym zrzucić jabłka, chlebom jakimś pomagała czy coś w ten deseń. Z poduszek pierze wysypywała... pamięć mi już szwankuje ;-) Zła siostra była chamska, leniwa i ordynarna, więc spotkała ją kara, a dobrą siostrę- Blonydnkę- nagrodę- o ile się nie mylę, odzyskała naszyjnik z kamieniem granatu. Wracając do tego księcia, to była taka fajna scena jak siedzi on z ojcem przy stole i rozmawiają ze sobą przez pośredników, sól sobie podawali i on opowiadał ojcu, że poznał dziewczynę- tenm ojciec- król taki śmieszny niski był.... Jestem rocznik '89 , oglądałam to jak byłam małym szkrabem, ale jaki rocznik filmu tego jest, to zielonego pojęcia nie mam... jakby ktoś wiedział,... cokolwiek... to piszta błagam!!! :D:D:D:D:D:D:D

BigQuestion

Jak nazywał się taki horror w którym zabójca za pomocą nożyczek przenosił napotkane osoby na tamten świat? akcja bodajże rozgrywała się w szkole. w jednej scenie ofiara uciekając przed zabójcą sama nadziała się na pysk ryby (chyba ryby-piły).

None200

A i mam prośbę do osób które często na tej stronie pomagają innym odnaleźć tytuł filmu:
jeśli ten temat zniknie z pięciu tematów na samej górze (czyli tych od razu widocznych) to podnoście go wpisując chociażby <up> i spacja czy cokolwiek, żeby był permanentnie widoczny. Unikniemy dzięki temu (mam nadzieję ) zalania forum Filmu jednorazowymi tematami o tytuł filmu.

None200

<up>

None200

jeśli to coś da <up>

kwiat

up up up nie ma tak dobrze ten temat z top nei zniknie^^

None200

Super, fajnie że chętnie pomagacie, szukam dwóch filmów, pierwszy jest o potworze akcja toczy się na wyspie nic kompletnie nie pamiętam poza dobrym klimatem, taki dobry horror ludzie byli uwięzieni na wyspie i musieli jakos uciekac przed tym potworem wyglądam tak jakoś jak predator xD tyle że brzydszy, może byc podobny film do tego, piszcie jakie macie skojarzenia, drugi film oglądałem kiedyś na AXN grupa osób została uwięziona na małej wysepce i caczęły ich atakowac piranię czy coś w tym stylu sporo tego na nich napierało, też taki podobny do pierwszego tyle że nowszy raczej ;)

cable_Guy

do cable_Guy
I film to może 'Potwór'
http://www.filmweb.pl/f32590/Potw%C3%B3r,1998

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones