Zdecydowałem od tego roku z moimi kolegami przyznawać nagrody "Srebrnych łabędzi" :) Przeprowadziłem malutką ankietę w miejscowości, w której mieszkam na najlepszy film w historii kina, poprosiłem aby każdy wymienił po kilka. Ostatecznie w pierwszej trójce znalazły się trzy uważane za wielkie przeboje. I teraz proszę abyście wybrali z tej trójki najlepszy Waszym zdaniem film :)
Nominowane filmy do nagrody "Srebrnego łabędzia" ;) :
Przeminęło z wiatrem (1939)
Titanic (1997)
Avatar (2009)

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31 grudnia tego roku ;) (p.s o tylko jedna z dwunastu kategorii, oprócz waszych odpowiedzi liczy się jeszcze zdanie akademii filmowej (mojej rzecz jasna).

Moskwa_141

może dorzucisz jeszcze pare kolejnych miejsc, bo ta trójka jakos mi nie pasuje, za dużo w niej Camerona, w ten sposób na razie wybieram "Przeminęło z wiatrem"

b0gaty

Avatar jako najlepszy film w historii kina? Trochę przesada, Titanic też nie pasuje. Podpisuje, co jest na całej liście?

sza_wi

Te trzy filmy okazały się najbardziej znane dlatego otrzymały nominację w tej kategorii, nominacje do pozostałych kategorii to wybór mój i 25 innych osób (jury ;*). Niestety ale taka była nasza wspólna decyzja, że tylko po trzy filmy są nominowane do danej kategorii. Gdyby lista zależałaby ode mnie byłoby więcej nominacji. Proszę więc o wybór tylko z tych trzech filmów ;) Wyniki będą 2 stycznia.
P.S tutaj inne kategorie (6 z 12)
http://www.filmweb.pl/user/Moskwa_141/blog/529019

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones