Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

witam.
chodzi o horror, szukam go już jakiś czas, ale niestety mi nie wychodzi.
jedyne co pamiętam z tego filmu, to pamiętam, że na początku był motyw że grupa nastolatków włamała się do domu, który był na sprzedaż, następnie zgubili telefon, którym nagrywali wnętrze domu , później coś ich zabiło. Następnie ktoś się...

więcej

Szukam filmu w którym dwoje chyba przyjaciół on i ona byli w sobie chyba zakochani było tam drzewo które ścieli a ona tego nie chciała a pod koniec filmu zasadził je os nowa. Ona miała kury i dawała mu jajka a on je wyrzucal do kosza. Prosze o pomoc

szukam filmu w kotrym malzenswo zostaje porwane, kobieta przez mezczyzne, a jej mąz przez żone porywacza, a ich dziecko zabiera jakis starszy pan, pozniej jest scena lozkowa porywacza i tej kobiety i ona obcina mu penisa bo wczesniej wlozyla sobie w majtki zyletke

Nie pamiętam tytułu i nie wiem czy nie są to 2 filmy. Oglądałam dawno temu w tv albo w latach 80 ew. początek 90. Pierwsza scena (lub jedna z pierwszych): taśma montażowa - składane są manekiny. Kolejna scena. Okazuje się, że to nie manekiny a androidy / ludzie. Kolejna scena w jadalni. Ludzie, którzy zeszli z linii...

więcej

Szukam bajki z lat 80-tych niestety niewiele pamiętam
bajka była o konkursie muzycznym dla zespołów muzycznych główne bohaterki nazywały się Pixi, Roxi i Szkwał, dużo muzyki, rywalizacja między dziewczynami z innych zespołów brokat błysk i dolotowe ciuchy i makijaże z lat 80-tych
Proszę o pomoc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Poprzedni temat przekroczyl limit odpowiedzi, wiec bedzie nowy.


Zadający motyw ustala ile tytułów należy podać. Będzie sprawiedliwiej, bo będzie
można podać łatwy motyw i zażądać np 7 tytułów, albo podać coś ambitniejszego i
zażądać dwóch.
Czasem motyw jest zbyt banalny a czasem zbyt trudny, stąd ten pomysł....

więcej

Proponuję abyśmy zbudowali łańcuszek filmów (nawet seriali) , których dawno nie widzieliśmy skontrowanych z filmami których pojawienie się przyprawia nas o szewską pasję :) Żeby było wesoło warto uzasadnić nasze uczucia

Lubię świat pana trenera nie znoszę filmów z Adamem Sandlerem
Mam wrażenie , że humor w obu...

więcej

W filmie chodzi o to ze główna bohaterka wraca do swojego dawnego domu i zakłada sklep z jakimiś częściami do dekoracji pamiętam jeszcze ze ktoś chce ja zabić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones