Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam, szukam starego filmu który ogładałem z 15-20 lat temu. Mianowicie wiem że była tam ciężarówka specjalnie przygotowana do przewożenia ładunku - chyba radioaktywnego - ale to moze moja fantazja , z przodu miała zderzak który składał się w spychacz, rur wydechowe miał chyba przedłużane - wiem że w niem trafiły...

Jest to stary amerykański dramat opowiada prawdopodobnie o matce , która zabija swoją córkę( prawdopodobnie najmłodsza( , zakładając jej buciki...występuje tam tak motyw , że dziecko dostaje w twarz upada potem widać tylko rączkę lezącą na bujanym fotelu , potem akcja przenosi się do sadu i jednym z dowodów w sprawie...

więcej

CZy ktoś by mógł mi go powiedzieć? Był chyba o H.Ch.Andersenie..
Pamiętam ,że facet kochał taką bogatą, a jego przyjaciółka go kochała na końcu spłonęła w statku i była przy okazji historia małej syrenki. Jeszcze ,że znalazł stokrotkę i zaczął coś o niej opowiadać. Aha i wyciął z gazety mnóstwo żołnierzyków, ale...

Niedługo przeczytam posta typu: "Szukam filmu, wiem że na pewno leciał w tv". Ludziska ogarnijcie się chociaż trochę.

Witam, szukam filmu, który oglądałam kilka lat temu, film jest o kobiecie, która mieszka w małym amerykańskim miasteczku, zaczyna zabijać ludzi, nie jestem pewna od czego zaczęła i z jakiego powodu, ale pamiętam że chciała chyba zabić byłego chłopaka swojej córki, jednego faceta wręcz wyrywając mu wątrobę pogrzebaczem...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

film opowiada o 2 siostrach (młodszej i starszej). pewnego dnia jad obie autem (nie pamiętam czy same) i jest wypadek. młodsza zdążyła wysiąść natomiast starsza zostaje w aucie i ona wybucha. można by pomyśleć wiec ze starsza zginęła (ale tak się nie stało. o czym dowie się widz w dalszej części filmu). młodsza...

Dla mnie:
-Metamorfoza

Dla mnie:
-Metamorfoza

Dla mnie:
-Metamorfoza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones