Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

https://www.youtube.com/watch?v=BpRIO8pP16c
Ojciec chrzestny przy tym ssie!!!

Witam, nie wiem czy ktoś mi będzie w stanie pomóc ponieważ niewiele pamiętam z tego filmu, był to slasher, wydaje mi się, że fabuła polegała na jakiejś grze bohaterów. Film był dośc brutalny, pamiętam jedynie scenę gdzie jeden z bohaterów strzelił sobie w głowę w pustym pomieszczeniu z kamerami.

Szukam filmu, w którym duchy 4 uczniów zostają uwięzione w szkole(ponieważ tam zmarli). Nie mogą wydostać się z budynku, aż pewnego dnia w szkole zaczyna uczyć nauczyciel, który widzi i może rozmawiać z duchami. Dyrektorka szkoły prosi go o pomoc, aby pomógł uczniom opuścić szkołę i wgl Ziemię. Oni, aby mogli opuścić...

więcej

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu tytułu filmu. W latach 90-tych, w erze vhs, oglądałem film sensacyjny, raczej kino klasy B, akcja toczy się chyba w jakimś afrykańskim państewku główny wątek był taki, że jakaś banda pod wodzą białego murzyna zgwałciła i zamordowała białą dziewczynę, chyba spalili tez jej dom, po tym...

więcej

Co ta za film, który opowiada o lasach młodej kobiety, która staje się właścicielką posiadłości/farmy. Dotychczasowym właścicielem tej farmy był mężczyzna (chyba jej wujek). W trailerze pokazana jest scena, w której nowa właścicielka posiadłości, chcąc pokazać swoim pracownikom, że nie jest słabą kobietą, pobudzona...

więcej

podobny film

użytkownik usunięty

.. do "reka nad kołyską"

Polecacie podobne thrillery?

Okruchy życia

użytkownik usunięty

Na tvp1 kilka lat temu puszczano filmy głownie dramaty/thrillery z serii okruchy życia.
Pamiętacie może tytuły tych filmów? Nie które były naprawdę ciekawe i chętnie wróciłabym do kilku.

To jest stary film.Była jakaś tam rodzina bez matki no i oni w jakiś sposób dostali się do magicznej krainy albo już tam byli nie pamiętam, pływali statkiem i w jakimś labiryncie odnaleźli minotaura albo diabła z rogami coś w tym stylu, on poszedł z nimi no i pamiętam z tego filmu jeszcze tyle że ktoś ich złapał i...

Poszukuję filmu, wydaje mi się że azjatycki, z lat 80-90.
Pamiętam, że pod koniec filmu jeden gościu jest torturowany przy pomocy rażenia prądem z akumulatora (później ginie) i podgląda to jakaś dziewczyna.
Na końcu filmu jest mocna scena walki między dwoma facetami w jakiejś wodzie (chyba rzeka). Ujęcia walki są...

nie "śmierdzą" patosem? Słyszałem, że ponoć serial "Biblia" jest całkiem w porządku? Czy jest coś jeszcze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones