Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam poszukuje tytułu z tego co pamiętam trylogii z gatunku horror na obrazku filmu widnieje wózek dziecięcy na tle chyba plaży .Widziałem to kiedyś na filmwebie ale całkowicie mi wyszło z głowy .Z góry dziekuje za pomoc.

Cześć. Zwracam się do was z ogromną prośbą. Może wie ktoś jak nazywa się film, w którym jest prowadzony eksperyment ( jedni są "klawiszami" a drudzy więźniami) , ale później wychodzi on spod kontroli. Wszystko dzieje się na Princeton. Film jest podobno na faktach. Jest możliwość, że nie było jeszcze jego premiery. Za...

więcej

Witam. Szukam filmów z przekleństwami, wyzwiskami cos takiego jak Pulp Fiction, Wściekłe psy, Sprzedawcy 2 czy np Filth. Z jakiegos powodu dobrze ogląda mi sie takie filmy i potrzebowałbym więcej tytułów. Pozdrawiam

Witam,
Film oglądałem 20+ lat temu pewnie i niewiele z niego pamiętam.
Ale jako że dzięki forum znalazłem właśnie Mścicieli z klasztoru Shaolin to jestem pełen optymizmu:) (ktoś poszukując filmu opisał go 3 lata temu dokładnie tak jak ja dziś koledze:)

Do rzeczy: jedyne co tak naprawdę pamiętam to scenę, w której...

więcej

Akcja filmu rozgrywa się w Ameryce w około 1899 roku. Jest to okres powstania pierwszego samochodu! Film opowiada o nieśmiertelnej rodzinie tj. znaleźli oni źródło wody przy drzewie z którego pili, co się okazało woda ta dawała nieśmiertelność. Nie można ich było zabić, czas również na nich nie działał. Jest pewna...

Gdzie mogę go obejrzeć? Czy film został wydany na dvd?

Hej, szukam dobrego filmu na wieczór dziewczyną... może być kryminał, dramat, obyczajowy, komedia (ale nie głupawa). Pozdrawiam :)

Poleci ktoś coś?

Witam
Od kilku lat poszukuję filmu, który oglądałam w tvp2 w cyklu "Czy świat oszalał". Był to film polskiego dziennikarza, nakręcony w Kongo o wydobyciu rudy koltanu. Film jest produkcji polskiej. Pamiętam kilka scen: 1) polski dziennikarz spotyka czeskiego żołnierza z UN i rozmawiają o tym, że miejscowi ludzi...

Witajcie
Może mi ktoś pomoże może ktoś coś kojarzy :)
Kiedyś oglądałem taki film w telewizji i teraz za chiny nie mogę znaleźć tytułu :/
Otóż akcja toczy się jak jedzie jakaś dziewczyna samochodem z dwoma chłopakami, i najpierw kochała się z jednym w tym samochodzie, potem z drugim w jakimś motelu, i to się działo w...

więcej

chciał bym obejrzec jakis horror ale taki z grupa szkolna jadącą w autobusie czy cos ten desen bo chcialbym oglądnąc z dziewczyną tylko boi się, ubzdurała sobie czym wiecej ludzi tym mniej straszny horror....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones