Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jacyś ludzie sa w domku w lesie i nie mogą z niego wyjechać, jadą autem jadą i nagle znowu widza ten sam dom ..... znacie może tytuł lub podobne filmy ??? Dziękuję za pomoc ;)

Witam. Od kilku lat nie raz usiłuje znaleźć film który kiedyś leciał w telewizji nawet może z 2-3 lata temu chyba na tvp 1 czy 2, oto krótki opis:

Pamiętam że akcja była w afryce gdzieś w dżungli i film zaczynał się jak para kocha się w namiocie i atakuje ich (o ile się nie mylę) Lew zabijając jednego z nich (nie...

więcej

Witam.
Czy ktoś z Was mógłby polecić jakąś dobrą stronkę z recenzjami filmów na Blu Ray? Chodzi mi oczywiście o stronę polsko języczną.
Z góry dzięki.

Ogladalem go 3 lata temu i dzisiaj mi sie przypomnial, strasznie mnie to meczy ;) Film malo znany, ale ktos cos moze bedzie wiedzial (nisko budzetowy chyba, ale bardzo ciekawy) :)

Mlody czlowiek zajmujacy sie kreceniem filmow, przez przypadek zarejestrowal na swojej kamerze morderstwo. Umawia sie z zabojca, ze nie...

Znacie jakieś? Mogą też być anime ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Steampunk
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk

Cześć, szukam pewnego filmu, w którym gościu ma jakieś nadprzyrodzone moce, bądź po prostu używa swojego umysłu w znacznie większym stopniu niż inni. Utkwiła mi w pamięci pewna scena jak na jakimś bankiecie kreci ołówkiem nad swoja dłonia. Pamiętam tez ze gostek był na coś chory ( guz mózgu) czy coś w tym stylu. Z...

Proszę podajcie jak najwięcej tego typu filmów. Ale żeby był to główny wątek t.j. np. w filmie "Była sobie dziewczyna", a nie jakieś poboczne. Dzięki z góry.

Niestety Moja wypowiedź zawiera jakiś zew. link wiec pisze na raty.... w każdym razie, film opowiada o losach młodego chłopca tak z 8-10 letni/strzelam/ Rodzine mu wymordowano, ale w jakich okolicznościach nie pamiętam. Opiekuje się nim potem sąsiadka ew ciotka, starsza dojrzała kobieta. Fabuły niestety też jako tako...

więcej

Szukam filmu pamiętam, że była to grupa ludzi, lecieli oni samolotem i w samolocie była jakaś epidemia, wszyscy zostali zatrzymani na lotnisku w jakieś kwarantannie, wydaje mi się, że były też jakieś stwory czy coś. Prawdopodobnie była to 2 cześć. Szukałem tego filmu pod działem "epidemie" ale nic nie znalazłem.Dzięki...

więcej

Witam. Czy zna ktoś może taki film z okolic 2012 roku, w którym była grupka ludzi, którzy musieli pokonać jakiegoś maga chcącego zniszczyć świat? Nie pamiętam nazwy, wiem, że nazwa miała jedno słowo. Na początku tego filmu była scena z dwoma gangsterami na ulicy, którzy zabili policjanta. Jeszcze jedną sceną, jaką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones