Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film oglądałam w TV może w 2007 roku o mordercy kobiet, scena którą pamiętam to sam początek filmu jak woda wyrzuca na brzeg ciało kobiety, która w dłoni trzyma kartę chyba pik, jest mnóstwo policji i detektyw już starszy. Zaczyna się więcej morderstw na tym samym podłożu a każda z ofiar ma przy sobie właśnie kartę....

więcej

wiec tak jadąca dziewczyna nastolatka co ma najwyzej 15-17 lat jedzie z ojcem do miasta przez jakas pustynei jednak im sie konczy paliwo i staja na jakies wsi co prubuja zatankowac podchodzi ten ojciec do sklepu na stacji i pyta sie za ile paliwo ze chce zatankowac a babka mu mowi ze nei ma paliwa i za najblizsze 2...

szukam filmu o kolesiach którzy grali w cs albo coś podobnego i potem dzięki jakiemuś tam programowi czy coś takiego dostali umiejętności swoich postaci z gry...prosze o pomoc...naprawdę zależy mi na odnalezieniu tego filmu a więcej z niego nie pamietam.

Konkurs dla fanek Science Fiction :) Napisz jaki jest Twój ulubiony film s-f i opisz dlaczego:)

Bilet do odebrania w Gdańsku. Pozdrawiam:)

...dla ambitnych dodatkowe pytanie. Dlaczego z niecierpliwością czekasz na X sezon Z archiwum X :) nagroda niespodzianka.

albo o terrorystach co przetrzymują gdzieś ludzi czy coś ?
Albo kogoś ? ;]

Witam, kilka lat temu oglądałam film który nadal mi siedzi w głowie. Nie pamiętam samego początku ale chodziło chyba o awarię w elektrowni jądrowej lub coś w tym stylu. Bohaterką była młoda dziewczyna która uciekała wraz z bratem(zginał) niestety nie udało jej się uciec. Znalazła się w szpitalu gdzie poznała swoją...

więcej

Cześć! Szukam filmu który pamiętam z dzieciństwa, czyli lat 90tych. Obstawiam ze była to
produkcja amerykańska, bo chyba pojawiał się tam lektor, ale pewności nie mam. Pamiętam
niestety tylko jedną scenę. Jest para młodych ludzi, dziewczyna ma mocno kręcone włosy (:D) i
są w szpitalu. Nie wiem czy ona tak trafiła...

więcej

Tak jak w temacie. Chodzi o konkretny film. Oglądałem go dobre kila lat temu. Powyżej 2000 r. Pamiętam tylko tyle że grupa "ekoterrorystów" pod dowództwem jakieś kobiety napadła na pociąg bo było na nim jakieś urządzenie (nie pamiętam jakie). Tyle tylko pamiętam z tego filmu. Z góry dzięki za pomoc.

Pamiętam tylko tyle ze Ojciec i córka co jechali na wakacje gdzies przez jakies pustkowie i zgubili droge zabraklo im paliwa i zatrzymali sie w jakiejś wsi. Ten ojciec chcial zatankowac ale babka mu powiedziala ze nie ma paliwa ze za niedługo dowiozą . pamietam tez jedno imie takiego co ta dziewczyna poznała w tamtej...

więcej

Jakiś czas temu oglądałam bajkę bardziej ze wschodnich stron. Główny bohater osiłek musi chyba uratować wioskę lub coś takiego, towarzyszą mu babka, osioł i młoda dziewczyna. Jest scenka jak przeprawiają się przez przepaść po zwalonym pniu i babka bierze na plecy osła i dziewczynę. Ktoś kojarzy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones