Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam
Gdzie można kupić ten film na płycie DVD?
http://www.filmweb.pl/film/Gr%C3%B3b+Roseanny-1997-9236

Witam, poszukuję filmu gdzie na pewną rodzine napada dwóch psycholi/sadystów (dwóch młodych chłopaków ubranych na biało), postacie użyte również w filmie Disco polo

Pamiętam że to było 4-5 mężczyzn, którzy kiedyś coś tam razem robili ale potem ich drogi się rodzieliły. Po latach jeden z nich jeździ na wózku i mieszka w domu starców, gdzie kręci z pracowniczką, jeden chyba pracował w policji ale to nie jest pewne, a jeszcze inny występował chyba w telewizji, i właśnie wtedy...

Kojarzy ktoś może film: mężczyzna poznaje kobietę a potem ona nagle znika? zdaje się film indyjski i chyba jedno z nich było niewidome? hmm.. nie jestem tego pewna.

Chciał bym za prezentować państwu to https://www.youtube.com/watch?v=v74QeTRE7z8 Ivan Komarenko powraca !!

Jakie to filmy?
A kto mi pomoże?

Pierwszy: film oglądany wiele lat temu. Pamiętam tylko, że pewna ładna Pani naukowiec (chyba blondwłosa), prowadzi jakieś badania. Później ktoś ją inwigiluje (jakiś agent?), uczy się jej na pamięć (zachowania, rozmowy, zainteresowania), żeby się z nią zaprzyjaźnić. Ten agent mówi do...

więcej

Witam Szukam starego filmu o dziewczynie która się przeprowadziła i dostała od pewnej bibliotekarki połowę medalionu( dwie złączone połówki dają niewyobrażalną moc). drugą połowę miała dziewczyna z jej szkoły i one dzięki tym medalionom rzucały na siebie nawzajem zaklęcia. Było też coś że medalionem otwierało się...

Kilka lat temu widziałam film. Coś w tym stylu: siostra zostawia brata ze swoimi dziećmi, oj im opowiada bajke. Wszystko co powie zaczyna się dziać naprawdę. Np. deszcz z cukierków. Wie ktoś może co to za film? Bardzo proszę o jego tytuł. Pozdrawiam i z góry dziękuje :)

SZUKAM FILMU

użytkownik usunięty

Witam od jakiegoś czasu poszukuje filmu który oglądałem spory kawał czasu temu. Wiec tak to film kierowany dla młodzieży typu american pie. Koleś rusza z kolegą (lub kilkoma kolegami) do swojej dziewczyny która wyleciała gdzieś do pracy (zdradza go ze swoim szefem) no i on po drodze poznaje inna i zakochuje sie w niej...

więcej

Witam
szukam filmów których akcja opiera się na historii ze bohater/bohaterowie sa odcieci/odizolowani w jakims miejscu - dom, wyspa podczas stozmu, statek etc i dochodzi tam do jakich dziwnych zdazen, morderstw etc.
co polecacie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones