Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zapraszam do odwiedzania strony :
http://www.muvish.com/Movie/Detail/94

"DO DNA" całkowicie za darmo do obejrzenia na stronie Muvish.com
Bardzo prosimy o wasze głosy ponieważ film startuje w konkursie.

Czy ktos moze mi pomoc w odnalezieniu tytulu fimu? generalnie jest to historia dostarczyciela pozwow sadowych w stanach, jest tam scena w ktorej glowny bohater musi bic sie z cala obrona jakiejs druzyny NFL-football amerykanski, w barze, zeby pozew dostarczyc... z gory dzieki za pomoc;]

Szukam filmu który powstał nie dawno w ciągu 2 ostaniach miesięcy, o filmie wiem nie
wiele wiem tylko, że jest on o farmaceutach chyba dziewczynie i chłopaku prawdopodobnie
komedia
Proszę o pomoc

Witam wszystkich. Jak większość osób w tym dziale również szukam tytułu filmu. Pamiętam tylko jedną scenę, jak ok. 5 ludzi strzelała strzałami do całego oddziału ludzi, którzy szli w ich kierunku po lodzie. W pewnym momencie lód zaczął pękać i ludzie zaczęli wpadać do wody. Nie pamiętam, co było dalej. Jeśli ktoś zna...

więcej

poszukuję tytułu serialu który był emitowany w tvp1 lub2 parę lat temu.Akcja rozgrywa się na sycylii podczas pierwszej komunii dziewczynki giną jej rodzice dziewczynką zaopiekowali się dziadkowie.Gdy dziewczynka dorasta zakochuje się w mężczyźnie który jak się okazuje zabił jej rodziców ona sama dowiaduje się o tym w...

więcej

leciała kiedyś (z 8 lat temu, może więcej) na Polsacie rano, chyba w każdą niedzielę, była w stylu "Simsonów" i "Ed, Edd i Eddy".
niestety niewiele pamiętam, jedyne co to... rodzinkę - ojciec, matka, dwoje, chyba, dzieci, syn chyba ciągle bekał i zachowywał się niewłaściwie z resztą jak reszta jego rodziny

Moja prośba utonęła już jakiś czas temu w gąszczu innych próśb, zatem piszę raz jeszcze, być może natknie się ona na osoby, które nie czytały poprzedniego posta.
Poszukuję tytułu filmu, którego fragment obejrzałam kilka (może nawet 10) lat temu na TVP1/TVP2. Nie mam zielonego pojęcia, jakiej produkcji może być ten...

Witam. Potrzebuję pomocy w odnalezieniu filmu polskiego pt. " Z miłości " Szukam go już od
dawna , bo chciałam obejrzeć. Ale niestety nie ma go na żadnej filmowej stronie. Miał premierę
w zeszłym roku , a nigdzie go nie ma. Jeśli ktoś mógłby pomóc , to z góry dziękuję.
Pozdrawiam

W przyszłym tygodniu zdarzy mi się wziąć udział w imprezie, gdzie obowiązywać będzie
przebranie "filmowe". Niestety nie przychodzi mi nic do głowy, a pomysły, które miałem
(Joker) są zbyt trudne do odwzorowania. Stąd moje pytanie: znacie jakieś
charakterystyczne postacie, na które łatwo można się...

Witam,

gdzie mógłbym znaleźć dokładne kalendarium kiedy i gdzie kręcono zdjęcia do filmu (i serialu) Polonia Restituta.
Kiedy zaczęto kręcić zdjecia?
Kiedy np pod Olsztynem na Jurze kręcono sceny batalistyczne.

pozdrawiam
Jerzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones