Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy są jakieś filmy, które można zaliczyć do klasyki kinematografii, które wam się nie podobały? Podawajcie swoje propozycje.

Mi się nie podobały:
"Lśnienie" - wszyscy się nim podniecają a ja nie wiem czemu. Jak dla mnie jest to zwykły horror, jakich jest wiele.

Wszystkie części "Władcy pierścieni" - ogólnie nie...

więcej

Hej wszystkim, od jakiegoś czasu szukam pewnego filmu.. film obejrzałem przypadkowo jakiś rok temu w telewizji.. i nie pamiętam tytułu..

może przejdę od razu do opisu.. oczywiście jest on bardzo ogólny..

Film przedstawia historie chłopaka który uczestniczył w zawodach strzeleckich, prawdopodobnie używali wiatrówek.....

więcej

chciałem sobie obejrzeć, bo nigdy nie widziałem nawet jednego filmu z tej serii i zobaczyć jak będzie ale mam pytanie jak to się właściwie powinno oglądać. Bo nie rozumiem, znaczy chyba się domyślam, że te nowe to taka trylogia presquelów. W związku z tym pytanie do kogoś kto zna te filmy. Jak najlepiej oglądać według...

więcej

poszukuje filmów, które głównie dotyczą tego sportu.. bede wdzięczna za podpowiedzi.
pozdrawiam

kostiumowych (chociaż inne też mogą być np.komedie romntyczne) gdzie mężczyźni z początku są niedostępni, niemili, wyniośli lub coś w tym stylu tak jak np. rola Mr.Darcy z dumy i uprzedzenia. Będę wdzięczna za tytuły

poszukuję filmu ( tytułu ) który kiedyś oglądałem prawdopodobnie w Perłach z Lamusa o ataku mrówek na dom w jakimś tropikalnym lesie film był czarnobiały

Mam takie pytanko czy ktos z was zna moze tytuł filmu o cieżarówce(osiemnastokołowcu) ktora przewozi pluton,wyposarzona jest w rozne pułapki,i pokonuje rozne pułapki akcja sie dzieje w USA, z gory dziekuje

Kobietach swietych lub famme fatale. Prosze o jakies przyklady filmow, ktorych bohaterki pasowalyby do jednego z tych okreslen.

Witam !
11 stycznia (to był wtorek ) na TVP2 w godzinach mniej więcej koło 23 oglądałam polski
film. Niestety nie wiem jaki był jego tytuł .
Opowiadał on o losach kobiety która na studiach poznała mężczyznę , mieszkali w
mieszkaniu jego matki , mieli 2 dzieci. Cały czas starali się o własne mieszkanie. Kobieta...

więcej

Witam , mam takie pztanie co do tego filmu a mianowiscie do jego konca , moze mi ktos powiedziec co mialo znaczyc to pukanie na koncu filmu :)? jak juz jechali co ona w tej skrzyni byla :).

Z gory dzieki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones