Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mam problem chodzi mi o polski film w którym Wiesław Gołas grał faceta który wygrał milion chyba nie pamiętam dokładnie nie moge znalezc tytułu z góry dzięki z pomoc pozdrawiam

jakąś dobra komedie z Alem Pacino, może mniej znana ale taka którą można znaleźć w
internecie:) Wielkie dzięki.

Film którego szukam byl kiedys na tvp 1 lub 2, byl to film francuski i chyba komedia. Opowiadal o facecie, ktory mial sklep w centrum handlowym i zabil jakiegos faceta. O morderstwie wiedziala jego brzydka pracownica ktora była w nim zakochana. Pomogla najpierw ukryc a potem pozbyc sie ciała, przez większosc filmu...

Witam, poszukuje jakiś filmów o działalności SS i o działalności Himmlera.
Sama nie znam żadnego i nie wiem co oglądać i co z takich filmów jest najciekawsze/najlepsze.
Jeśli ktoś coś takiego widzał albo może interesuje się filmami o SS, to niech się podzieli wiedzą.

Podaje szczegóły te co mam w pamięci
Kierowca rajdowy ściga się i "niby ginie" w rzeczywistości w chwili wypadku zostaje przeniesiony w inne czasy ? i tam ma służyć chyba jako dawca -bynajmniej tak mi się wydaje .Jednak jakoś udaje mu się organizatorom tego procederu uciec i namieszać i chyba zmienić sytuacje z przed...

więcej

Witam, szukam filmu radzieckiego najprawdopodobniej z lat 70tych, był on emitowany w KOCHAM KINO w latach 90tych. Słabo go pamiętam ale utkwiło mi w pamięci, że główny bohater ukrywał się prawdopodobnie z powodów politycznych mieszkając w skrajnie beznadziejnych warunkach, wchodził do wielkiej blaszanej konstrukcji i...

więcej

Niewiele pamietam ogladalem go jakies 4 lata temu film opowiada o globalnym ociepleniu ludzie umierali z goraca samochody wybuchaly grupa przyjaciul uciekala samochodem chlodnia bo chcieli ich zabic potem schronili sie w fabryce lodow to wszystko co pamietam.
Mam nadzieje ze pomozecie ;)

Witam

Poszukuję filmu otóż ma on coś wspólnego z zombie, wampirami, wiedźmami coś w ten deseń... jedyna scena jaka mi się przypomina to scena striptizu, gdy na scenę wychodzi młoda dziewczyna w bodajże białej koszuli i na początku nie chce się rozebrać i tańczyć ale po chwili zostaje zmuszona (bodajże miała łzy w...

http://img191.imageshack.us/img191/5853/88921254f3d6a986.png

Witam, szukam filmu radzieckiego najprawdopodobniej z lat 70tych, był on emitowany w KOCHAM KINO w latach 90tych. Słabo go pamiętam ale utkwiło mi w pamięci, że główny bohater ukrywał się prawdopodobnie z powodów politycznych mieszkając w skrajnie beznadziejnych warunkach, wchodził do wielkiej blaszanej konstrukcji i...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones