Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ratujcie! jakiś ok 2 lata temu (i dowiedziałam się, że ostatnio też) na tvp2 w cyklu "kocham kino". Opowiadał on o mniej więcej 12-letnim chłopcu, którego mama zachorowała i wyjechała do senatorium na długi okres czasu. Ojciec zostawił tego chłopca samego w mieszkaniu, opłacił mu czynsz oraz zapewnił posiłki w barze u...

więcej

Witam, szukam filmu ktory oglądalam dawno temu ...pamiętam tylko że byla tam duża
rodzina skladająca sie z 6 rodzenstwa :3 siostr i 3 braci ktorzy wyruszyli na poszukiwanie
swojej porwanej matki (zostawiala ona im chyba znak z klębka nici).Pamietam tez ze
średnia z siostr zmyslila sobie chlopaka a pozniej go...

Który rok był waszym zdaniem najlepszym filmowym rokiem w historii kina. Kiedy Waszym zdaniem powstało najwięcej arcydzieł ?

Witam,
chciałbym wszystkich zaprosić do wspólnego budowania na facebooku społeczności skupionej wokół Polskich komedii, to znaczy - tylko jeśli je lubicie - polubcie też stronę http://www.facebook.com/pages/Polskie-komedie/148342855217896

Starajcie się publikować cytaty z tych najlepszych właśnie tam, gdzie Wasi...

Witam, potrzebuję tytułu pewnego filmu emitowanego kiedyś bodajże w TVP. Była to dość stara amerykańska komedia, rzecz dzieje się w czasach współczesnych rokowi produkcji ;) Pewien kiepski malarz rzekomo zginął dzięki czemu wartość jego obrazów bardzo wzrosła. Po paru dniach powraca do mieszkania i razem z przyjacielem...

więcej

Jedyne co o nim wiem to to że prawdopodobnie jest japoński POSIADA JAKIŚ
SKOMPLIKOWANY DLA EUROPEJCZYKA TYTUŁ COŚ JAK NAKOJAMIKATSI CZY COŚ
TAKIEGO. Jest to coś a la dokument - jest długi, piękna muzyka klasyczna/elektoroniczna i
co najważniejsze UJĘCIA NP BIEGNĄCEGO SPORTOWCA, LECĄCYCH ŁABĘDZI W
ZWOLNIONYM...

Poszukuje filmów typu : Martwica Mózgu , Poultrygeist: Night of the Chicken Dead itp czyli Masakra na Całego a przy tym niezły ubaw !
Ale nie koniecznie musi być śmiesznie ważne żeby była totalna rzeż !
Tokyo Gore Police i Machine Girl oglądałem.

Bardzo proszę o pomoc

animacja komputerowa. smok mial na imie chyba Skill. dziewczyna znajduje malego
smoka ktorego wychowuje, ale on zostaje porwany przez wiekszego smoka.ona wybiera sie
w podroz poszukujac swojego przyjaciela smokowatego malego. trafia do jaskini w ktorej
jakis wielki smok cos je ................itd.pomocy

Patrol australijski dostał sie w zassadzkę , wybili sie wszyscy i zostali Australijczyk i Koreańczyk[może aJapończyk ] i ganiają sie w kółko robiąc sobie pułapki nieprzeciętne.
W końcu przychodzi odsiecz Amerykanów i chca zatłuc tego Koreańczyka , ale jego przeciwnik go obronił, twierdząc że to dobry żołnierz i...

witam :) od dłuższego czasu próbuje znaleźć tytuł tego filmu...
wiem o nim tyle ze opowiada historie jakiś sportowców (nie koniecznie) którzy lecąc samolotem rozbili się gdzieś w górach... po 2 dniach poszukiwań odwołano ich poszukiwanie... skrywali się jakoś w szczątkach samolotu na końcu żywili się zmarłym kolegą...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones