Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kolejny raz piszę z prośbą o pomoc w odnalezieniu tytułu filmu.
Film(produkcja USA) był emitowany w TVP jakieś 5 lat temu. Opowiadał o facecie przenoszącym się w czasie. Miało to miejsce podczas podróży pociągiem. Charakterystyczny był konduktor- to dzięki niemu miało miejsce przeniesienia w czasie (kojarzę że mógł...

więcej

Wiem, że to portal o filmach, ale to przecież wkońcu też nagrają. A więc mam pytanie do fanów "Eragona" (książki). Jak wiadomo, Paolini ma zamiar napisac jeszcze jedną książkę. Wiemy, że będzie to przedłużenie trylogii. Tylko, że nigdzie nie mogę nic na ten temat znalesc. Wiecie coś może? Jedyna strona na której jest...

więcej

Witam!

Od dawna poszukuję tytułu filmu produkcji francuskiej, czarno-białego.
Rzecz dzieje się chyba w szkole, nauczycielka morduje męża, zwłoki ukrywa w basenie. Na wiosnę woda zostaje z basenu spuszczona - a ciała nie ma.
Bardzo proszę o pomoc!

Szukam filmu, ale nie pamiętam tytułu. Oglądałem go bardzo dawno i nie wiele pamiętam, co w nim było. Film opowiadał o upadku Mandżurii i o walce Rosji i Japonii o ten teren w czasie II wojny światowej. Proszę o pomoc.

Kilka lat temu na HBO ogladalem film komediowy dla doroslych i potrzebuje jego tytuł. Opowiadal on o malym miasteczku (chyba) gdzie ludzi ogarnelaseksualna rewolucja czy cos takiego, przybyl seksualny apostol i ktos mial ogromne piersi. Sorki za takie szczegoly ale to jedyne ktore zapamietalem.
Dzieki za pomoc

generalnie jak w temacie, szukam filmu.
Opis fabuły: młoda dziewczyna dostaje w spadku mieszkanie w eleganckiej kamiennicy, wprowadza się i zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Z
tego co pamiętam związane jest to z mieszkaniem poniżej.
Nie pamiętam kto tam grał, ani z jakiego roku to film ale za wszelkie podpowiedzi...

więcej

Grał w nim Robert Retford!
Z taka blondyną nie moge go znależć!:(

...przez ile filmu pojawia się na ekranie Darth vader? Mam wrażenie,oglądając trailery,że po raz pierwszy zobaczymy go na 20 minut przed końcem filmu, a później z pięć razy..i tyle. Byłaby wielka szkoda.

Wstyd sie przyznac ale jak do tej pory omijala mnie przyjemnosc obejrzenia serii Star Wars. Moje pytanie brzmi: Lepiej zaczac ogladanie od starej trylogii czy od nowej?

Niestety Pamiętam Tylko Tyle, Że Postacie Trafiają Do Więzienia O Ile Dobrze Pamiętam Jeden Z Bohaterów Pisze Listy Do Jakieś Organizacji O Pozwolenie Na Bibliotekę Więzienną Pamiętam Też, Że Na Końcu Filmu Bohater Wychodzi Z Więzienia Po Długiej Odsiadce I Się Wiesza Chyba Przed Śmiercią Wydłubuje Na Belce Jakieś...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones