Przecież to była bardzo przydatna funkcja. Nie rozumiem jak można było coś takiego usunąć. Przecież to nie są żadne tajemnice. Każdy wątek tutaj jest publicznie dostępny...

Jacke32

Zgadzam sie w 100proc. Najbardziej wartosciowa opcja portalu ciekawe jak teraz inny uzytkownik ma mi odpowiedziec na pytanie z forum bez zakladki wypowiedź ale badziewne gry nadal sa choc malo kto z niej korzysta raczej nie ma co liczyc ze opcja kiedys wroci

Ruben_fw

No jak? Normalnie.
Jeśli odpowiadałeś na jego post to poprzez powiadomienie.
W innym wypadku natrafiając na temat i post.

Jakoś wątpię by ludzie zabijali się i przekopywali przez twoją historię byle odpowiedzieć na twoje posty.

Jacke32

Opcja przydatna głownie hejterom, którzy przekopywali normalnym ludziom profile i wyciągali brudy. Tak samo jak posługiwanie się argumentami ocenienia jakiegoś filmu na zbyt dużą ocenę.

TAURI_3

To może chociaż dostępność tej opcji dla znajomych?

Jacke32

Od tego są w sumie te archaiczne blogi, które mało kto prowadzi. Zawsze wtedy można włączyć obserwację.

Jacke32

Mała strata, trolle mają trudniej.

Kontraband

to byłoby nadal przydatne, by się zapoznać bardziej z jakimś użytkownikiem, pisząc w jego wypowiedziach "zgadzam się" lub "racja" albo "masz rację" itd.

Grobir001

co najwyżej, jak masz kogoś w znajomych

użytkownik usunięty
Jacke32

Przynajmniej skończy się jęczenie, że ktoś kogoś śledzi.

Jacke32

No ale opcja "wypowiedzi" znajomych gdzie się podziała? Też już nie można przeglądać?! Bo ja nie na bieżąco z tymi zmianami... ;)

elase

Usunęli właśnie

Jacke32

Z lekka przegięcie chyba... ;)))

Jacke32

Jestem bardzo ciekawy, co moi znajomi mają do powiedzenia i jak odnoszą się do niektórych filmów, nie tylko po przez sama ocenę ale i komentarze na forum. Po to chyba jest możliwość posiadania znajomych na tym portalu, żeby znać ich zdanie na temat danego filmu. Sama ocena i jej skala to dość upośledzona forma, mnie interesuję co wpłynęło na tą ocenę znajomego. Co mu się podobało a co drażniło.
Jeżeli chciano zapobiec stalkującym hejterom, to nie trzeba było usuwać tej opcji dla znajomych. Ta zmiana jest zupełnie nieuzasadniona i prawdopodobnie nieprzemyślana. Dziwi mnie też opinia usprawiedliwiających ją ludzi.

Jacke32

Żałuję, że wyłączyli tę funkcję. Na forach nie piszemy priv, jak ktoś daje wypowiedź, to i tak jest widoczna. Przez podgląd można się było zorientować, jakie są zainteresowania osoby, która chce dołączyć do naszych znajomych. Jak użytkownik jest pozamykany na cztery spusty na koncie, to skąd niby ma się wiedzieć, kogo przyjmujemy? 'Tak', a potem 'o cholibka, ale on ogląda...' Chyba lepiej poznać się zawczasu.

Jacke32

Da się to obejść - w Google wystarczy wpisać nick osoby i dodać site:filmweb.pl/forum
Wyszuka wszystkie wypowiedzi tej osoby.
Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego usunęli tę opcję ze strony.

Jacke32

doszukiwanie się logiczności w decyzjach administracji mija się z celem, bo z definicji są one nielogiczne :)

Jacke32

Dobra innych użytkówników, to innych. Ale ktoś mi powie czemu nie mogę przeglądać swoich własnych wypowedzi? xD Klikam wypowiedzi, i nic.

forzaroma

Faktycznie, już nawet tego nie można.
Nie wiem czy to błąd, czy usunęli opcję, ale byli zbyt leniwi, żeby usunąć też przycisk?
QUO VADIS, FILMWEB?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones