Po co w bazie w ogóle egzystuje gatunek karate jeżeli sztuki walki jest ogólnikowe, zróbmy więc jeszcze gatunki Judo, Capoeira, Sumo, Krav Maga i Kendo.

WujekChu1ek

bo karate jest karate ^_^

Herushingu

Zróbmy więc jeszcze nowy gatunek Capoeira, bo film jest tylko o tej "sztuce walki", rozumiesz aluzję?:P To fakt, karate nie jest sztuką walki bo przecież to karate, gdzie tu sens...:P

http://www.filmweb.pl/film/Tylko+dla+najlepszych-1993-34689

WujekChu1ek

nie, to ty nie rozumiesz karate! :>

Herushingu

Dostałem właśnie odrzut chińskiego filmu o kug fu gdzie egzystował gatunek karate, dostałem odrzut ponieważ muszę znaleźć "specjalistyczne źródła", tutaj nawet weryfikatorzy nie umieją logicznie myśleć.

WujekChu1ek

Nie rozumiem, Ty zaznaczyles gatunek karate i odrzucili?

mania19

Zmieniłem z karate na sztuki walki. Film w gatunku karate a był o chińskim kung fu...

WujekChu1ek

No to w takim razie nie rozumiem powodu odrzucenia.

mania19

Bywa, olewam. Chciałem dobrze, żeby nie było jakichś mylnych gatunków, nie zależy mi na ptk. W DUPIE TO MAM.

WujekChu1ek

Czasami ,,chciec dobrze" dla niektorych to za mało.

WujekChu1ek

Haha! Kabaret. :-D
Można wiedzieć kto odrzucił?

Marac

Julcia;) Tylko cilll:P

WujekChu1ek

HAHAHA! No jakim cudem odgadłem, że to ona? :-D
Dodaj po prostu jeszcze raz zamiast robić dramę.
Ja kiedyś dodałem gatunek do filmu, który miał tylko gatunki "techniczne": krótkometrażowy i animowany. Odrzuciła pisząc "dwa wystarczą". :-D
Dodałem jeszcze raz zamiast kopać się z koniem. Szkoda nerwów na nią.

Marac

Jesteśmy na etapie debaty o tym:P Może w źródle wrzucę, zwiastun filmu gdzie ewidentnie widać kung fu a nie karate?:P

WujekChu1ek

Aha, na pewno Julcia rozpozna. To świetny pomysł, Watsonie!

Marac

To ona jest od weryfikacji, niech się douczy co akceptuje:P

WujekChu1ek

Jakbyśmy gadali przy piwie, to bym Ci wytłumaczył dlaczego błądzisz, ale tutaj może już zakończmy. Życzę powodzenia w dyskusjach z Julcią.

Marac

Tak sobie właśnie spojrzałam na jej bloga. Dalej nie sprawdza poprawek, które jej tam ludzie wklejają. Ciekawe o co chodzi?

Kate_Bennet

Może nie żyje:P

WujekChu1ek

To ciekawe kto weryfikuje z jej konta.

Kate_Bennet

Jej mąż:P

Kate_Bennet

Żart;)

Kate_Bennet

"Dalej nie sprawdza poprawek, które jej tam ludzie wklejają. Ciekawe o co chodzi?"

Już od baaaardzo dawna tego nie robi. Gdy jeszcze byłem młody i głupi i próbowałem z nią rozmawiać, to na złożone zażalenie obruszyła się, że nie będzie non stop zaglądać na bloga, żeby sprawdzić, czy ktoś nie wrzucił poprawki.
Wyjaśnienie oczywiście z dupy podobnie jak jej odrzuty. Może tak naprawdę zakłada, że nikt tam nie pisze, bo już wszyscy się na niej poznali? Ale naiwni się zawsze znajdą, jak widać.

"To ciekawe kto weryfikuje z jej konta"

Może bota sobie napisała? W sumie jej odrzuty tak właśnie wyglądają.

Marac

Wyjaśnienie z pupy skoro się jej wyświetla powiadomienie, że ktoś skomentował jej bloga.

Kate_Bennet

"Wyjaśnienie z pupy skoro się jej wyświetla powiadomienie, że ktoś skomentował jej bloga."

No mów mi jeszcze... Zresztą o czym my tu... Przecież skoro weryfikuje, to wiadomo, że ludzie będą zgłaszać poprawki - zwykła przyzwoitość nakazywałaby chociaż raz dziennie zajrzeć. Przecież nikt nie mówi że ma siedzieć z palcem na F5.

"Wiesz chyba po prostu nie miał już ich kto sprawdzać."

No ale Julcia? Serio? Założę się, że to już ich werobot by się lepiej spisał.

Marac

To po co werzy piszą, że mozna im podsylac poprawki jak ich nie sprawdzają? Wkurzające.

Ja prawie miesiąc temu wyslalam poprawioną obsade i dostalam odpowiedz ,,zerknę" i do dzis nie zerknieto do tej kontry.

mania19

Ale my nie rozmawiamy ogólnie o weryfikatorach, tylko o szczególnym - można powiedzieć, klinicznym... - przypadku. Co do zasady to właśnie tak jest - weryfikują zgłoszone poprawki, często jeszcze tego samego dnia, jak się wcześnie wyśle, i można jeszcze dodać świeżą kontrę.

Marac

Moja jedna poprawka weryfikuje sie juz prawie miesiac.

Zauwazylam, ze o jednym weryfikatorze.
Ale co odrzuca jak leci czy jak ma widzimisię?

mania19

No mnie też się ostatnio zdarzyło, ale to jakieś wyjątkowe sytuacje. Poza Julcią nie znam innego wera, który z założenia olewa poprawki.

"Ale co odrzuca jak leci czy jak ma widzimisię?"

Wyżej masz przykład: http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Gatunki,2998656#post_15773319

Marac

Też mi wer, chyba że liczy się nabijanie punktow.

Myślałam, że są ogolnie przyjete zasady co ma byc akceptowane a co odrzucane a nie co sie werowi spodoba a co nie.

mania19

" chyba że liczy się nabijanie punktow. "

Wątpię - przecież przy tych kolejkach to żaden zysk. Zamiast odrzucać, może zaakceptować i przejść do następnej - nie ma obaw, że zabraknie materiałów do weryfikacji.

"Myślałam, że są ogolnie przyjete zasady co ma byc akceptowane a co odrzucane a nie co sie werowi spodoba a co nie."

Są. Jak już pisałem Julcia to wer specjalnej troski.

Chociaż w przypadku mało precyzyjnych kategorii jak opisy, zarysy, ciekawostki trudno o precyzyjne zasady. Dlatego tak zareagowałem, jak zobaczyłem, że Julcia się wzięła za opisy. Niezły Meksyk tam musi odchodzić teraz.

Marac

Ale jak ma zaakceptować jak jest źle? (przynajmniej wg tego wera, który akurat sprawdza bo inny może by zaakceptował)

Cholera, sama dodałam kilka ciekawostek, jak ona sprawdzi to pewnie mi procenty w skuteczności spadną :P

mania19

"Ale jak ma zaakceptować jak jest źle?"

No wydawało mi się, że sugerowałaś, że odrzuca żeby sobie nabić punkty, a nie dlatego, że jest źle.

"Cholera, sama dodałam kilka ciekawostek"

Nie wiem nic o weryfikacji ciekawostek przez Julcię. O ciekawostkach pisałem w kontekście braku zasad. Nieraz widziałem właśnie narzekania na to, dlatego omijam je szerokim łukiem. Jeden wer akceptuje to, drugi tamto, inny siamto, wg. jednego formatowanie ma wyglądać tak, wg. drugiego srak... Więc tu akurat Julcia nie jest potrzebna, żeby zarabiać odrzut za odrzutem.

Marac

Miałam na myśli, że może weryfikować wg swoich zasad, że ona odrzuci a inny wer by zaakceptował albo żeby nabić punkty.

To już nie ważne kto weryfikuje ciekawostki, ale żeby za błahy powód nie odrzucili albo przez widzimisie jakieś.
Nie chce nikogo obrazić, ale werzy chyba myslą co niektórzy, że robią łaskę że sprawdzają kontry.

mania19

" żeby za błahy powód nie odrzucili albo przez widzimisie jakieś"

No podobno z ciekawostkami to się zdarza niestety.

" werzy chyba myslą co niektórzy, że robią łaskę że sprawdzają kontry"

No niektórzy może rzeczywiście mogliby trochę zmienić podejście.

--
http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

Marac

Pozyjemy zobaczymy, moze nie bedzie tak źle.
Wole sobie wmawiac, że nie bede musiala się wkurzac.

Marac, ale mi nie musisz linkowac swojego bloga, już go czytalam, nawet chcialam komentarz zostawic, ale jakoś widzisz zapomnialam :P

mania19

Ja jestem za nerwowy, więc na wszelki wypadek nie dodaję ciekawostek, opisów i zarysów.

"Marac, ale mi nie musisz linkowac swojego bloga, już go czytalam"

Nie no, w ogóle się nie czepiasz, ani ani. ;-P

--
http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

Marac

Jak mi odrzucili pierwszą kontrę z datą premier bo się pomyliłam to byłam bardzo zła ze 3godziny.

Ty chyba jeszcze nie wiesz jak ja potrafię się czepiać :P

Ps i znowu zalinkował :P

Marac

Obgadałam z Tobą weryfikatorkę to mi za karę odrzuciła 4 kontry hahaha :D

Tylko dziwne bo nie były najstarsze tylko z przed miesiąca dodane.

mania19

A zasłużenie?

WujekChu1ek

W sumie tak, ale to i tak zabawne bo jakoś do tej pory ta weryfikatorka nic mi chyba nie sprawdzała.
Tylko czemu nie biorą kontr za koleją?

mania19

Nie mam pojęcia, żeby ci dosrać?

WujekChu1ek

Nie wiem, ale to zabawne :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Jak ktoś lubi być żałosny w ten sposob to nic nie poradzisz.

mania19

No to smutne, ale dla tej drugiej strony, bo... dziecinada!

ZSGifMan

Wiesz kontry i tak byly do odrzucenia bo rzeczywiscie umknelo mi kilka rzeczy ale jak ponoc sa kolejki a mam kontry z listopada to od kiedy sprawdza sie te z kwietnia?

mania19

To przecież u mnie tak było, że "biskup" ;p wyczytał mi na forum, że pisałem o plakacie, Marac podesłał inny i mówił, żeby ten wysłać, kilka dni i... w koszu było!
Z dopiskiem, żeby dopisać "biskupa" do listy... tych co kasowali wcześniej, bo była długa!

ZSGifMan

Kim jest biskup?

mania19

https://diecezja-torun.pl/www/img/biskupi/bpAndrzejSuski.jpg

Bi-szop XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones