Ruben_fw

Zakładka mój FW(po prawej), na samym dole, zawsze tam była.

WujekChu1ek

Nie chodzi mi o zakladke mój fw tylko o zakladke forum .

Ruben_fw

Przecież forum zawsze było w zakładce Mój FIlmweb na samym dole tak jak jest teraz.

Ruben_fw

Po zmianie Layoutu, forum znajduje się teraz tam, nie wiem czy zauważyłeś, ale został zmieniony. Kiedyś zakładka forum była na wierzchu, teraz z niewiadomych mi powodów, jest w Mój filmweb.

WujekChu1ek

No i k... nie da sie kliknąć bo przenosi odrazu na powiadomoenia kto co obejrzal ze znajomych.

Ruben_fw

Niech zgadnę... Smartfon? Przytrzymaj dłużej palcem Mój Filmweb jakbyś miał coś kopiować, otworzy ci się okno z opcjami, kliknij palcem gdziekolwiek na ekran żeby to wyłączyć, już możesz wejść na forum.

WujekChu1ek

czy można wrócić do starego? czy tak już ma być? układ: recenzja, wideo-recenzja, informacje o aktorach, skrót filmu nie bardzo mnie zachwyca. Nie wiem po co to wymuszanie. Wydawało mi się że to raczej baza danych, a te recenzje, polubienia i fora są tylko dodatkiem...

Agu_Eva

Nie moge zminić avka .

Agu_Eva

To jest zmiana layoutu i jest raczej permanentna, o zmianach decyduje redakcja i pracownicy potralu.

Ruben_fw

w piździe, kurva

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones