Dziękujemy za Wasze opinie, które licznie zgłaszaliście na forach oraz w wiadomościach mailowych. Po zapoznaniu się z nimi rozpoczęliśmy intensywne prace nad usprawnieniem nowego profilu użytkownika. Już teraz możecie zauważyć, że liczba elementów w zakładkach "oceny" i "chcę zobaczyć" została zwiększona. Same listy ładują się także szybciej.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, które najczęściej pojawiały się w Waszych propozycjach. Najważniejsze z nich to:
- dodanie informacji o emisji w telewizji filmów, które chcecie zobaczyć;
- możliwość sortowania listy znajomych według gustu;
- zmiana w zakładce "materiały" tak, aby była bardziej czytelna i więcej elementów mieściło się na stronie.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany uda się nam udostępnić już w przyszłym tygodniu. Ich wprowadzenie nie oznacza jednak zakończenia prac nad nowym profilem użytkownika. Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

patkot28

Spoko. Sprawdziłem u siebie - Chrome, Firefox, Opera i Safari - nie widać.

Mobilnie też... Cheetah Mobile Browser i Chrome.

Cóż... Pewnie nic się nie da zrobić.

KRCK

Znam rozwiązanie tego problemu i jest bajecznie proste, choć idiotyczne...
Ale co zrobić skoro FW nas do tego zmusza?! Trzeba robić idiotyzmy :

ZSGifMan

:)

Kolega mi sprawdził, rzeczywiście widać. :P

patkot28

szambelan chce mieć tylko niewidoczną zakładkę aktywność, reszta ma być widoczna.

Kate_Bennet

Wygórowane ma te żądania... A Ty co byś chciała? :)

patkot28

Przywrócenia zakładki ludzie kina.

patkot28

Mam takie pytanie, a w sumie to dwa:
1.nie przeszkadza Ci, że do np. 55 pozycji w liście Twoich filmów, czy kontrach musisz zjeżdżać w dół i w dół i znowu w dół i jeszcze w dół?
2. nie denerwuje Cię, że ekran zamiast listy jakichś 30 filmów czy 20 osób zajmują Ci jakieś 3(!) wielkie plakaty, a obok między kilkoma słowami podstawowego opisu hula wiatr?

filmweb

Jeżeli już coś poprawiacie przywróccie z powrotem wyszukiwanie ręczne w ocenionych filmach... Zawsze znajdowałem tak filmy wpisując część zapamiętanego tytułu...

WujekChu1ek

zgoda!

dcd

Dzięki, zawsze wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć:P

filmweb

XDDDDDDDDDDDDD
Profile wciąż rozwalone, no ale będziemy mogli za to zobaczyć kiedy jakiś film będzie w telewizji <3

filmweb

Brawo, rozmowa to podstawa.

Może da się przywrócić zakładkę Ludzie kina do takiej formy jaka była wcześniej? Nie wszyscy oceniają role filmowe, niektórzy dają oceny całościowe aktorom, mają swoich ulubionych, niektórzy posiadają ich pokaźną listę, a to co teraz widzimy to jakaś marna okrojona wersja.

FankaKinomanka

Dokładnie, chociaż od kilku lat było to bardzo utrudnione, bo żeby dać ocenę za całokształt, należało klikać w serce na profilu aktora a później na swoim profilu z zakładce ludzie kina wystawiać ocenę i usuwać serce. Ja gry aktorskiej na nowych zasadach nie oceniam, bo uważam to za głupotę, za to wszystkie oceny osób jakie miałam mi zniknęły.

Kate_Bennet

Nawet nie wiedziałem, że tak się dało! Myślałem, że oceny całościowe całkiem zniknęły.

Marac

A tu niespodzianka. Niestety nie zapisały mi się w archiveweb więc już ich prawdopodobnie nie odzyskam.

Kate_Bennet

A to pech. Ja akurat do ocen aktorów nie byłem aż tak przywiązany. Wiem kogo lubię a kogo nie i mi styknie. Jak opcja jest, to oceniam, ale mogę żyć bez.

Kate_Bennet

też takie obejście stosowałem, widać, że więcej osób na to wpadło :-)
możliwość wystawiania ogólnej oceny ludziom filmu jest potrzebna!

dcd

Jeszcze jak.

FankaKinomanka

+1!
Ja akurat jestem osobą, która lubi oglądać filmy z poszczególnymi aktorami / ludźmi kina i dzięki tej zakładce mogłam zawsze łatwo sprawdzać co tam się u nich dzieje, a teraz muszę wszystkie nazwiska pamiętać, bo wyświetlają mi się tylko te których role/ prace oceniłam ;/
Po co mi graf który mi mówi, że polubiłam ponad 250 osób jeśli po kliknięciu nie mogę ich zobaczyć?

filmweb

Moją sugestią jest powrót do czytelnej i przejrzystej wersji strony.

kingagutkowska

też na to liczę, poprzednio była idealna, można było dokonać jedynie face liftingu starych profilu poprzez dostosowanie kolorystyki do aktuanego layoutu i klilka usprawnień - filtrowanie wishlisty, skrzynka nadawcza oraz możliwość oceniania twórców filmowych ogólnie

kingagutkowska

o to to, żeby wszystko było jak na tacy, jak wcześniej
albo chociaż możliwość wyboru powrotu do wcześniejszej wersji

filmweb

+ZMNIEJSZCIE WSZYSTKO+, BO CAPSLOCKOWY FILMWEB WYGLĄDA BARDZO NIECZYTELNIE. MOŻE DOBRYM POMYSŁEM BĘDZIE PISANIE TYLKO CAPSLOCKAMI, ŻEBY UŻYTKOWNICY BYLI W STANIE DORÓWNAĆ SZACIE GRAFICZNEJ? A TO CO TERAZ ZROBILIŚCIE NADAJE SIĘ (LEDWO) NA WERSJĘ MOBILNĄ, A NIE NA KOMPUTERY. LUBIŁEM WIDZIEĆ MOJE OSTATNIE NAJWYŻEJ OCENIONE I OSTATNIO OCENIONE I LUBIŁEM JE WIDZIEĆ U INNYCH, TO MÓWIŁO MI OD RAZU Z KIM MAM FILMOWO DO CZYNIENIA. NAWET EKRANY IMAXA SĄ ZA MAŁE NA WASZE GRAFICZNE PROPOZYCJE. PRZEGLĄDAĆ OBECNIE FILMWEB JEST MNIEJ WIĘCEJ TAK SAMO PRZYJEMNIE JAK CZYTAĆ CAPSLOCKOWY TEKST. ZRÓBCIE OPCJE DLA TYCH CO LUBIĄ WIELKIE PLAKATY NA CAŁĄ STRONĘ I DLA TYCH CO LUBIĄ DUŻO NA MAŁEJ PRZECIEŻ PRZESTRZENI EKRANU- CZYLI JAKIEŚ 99.9% UŻYTKOWNIKÓW. GDYBYM NIE MIAŁ EKRANU PRZED SOBĄ PODCZAS WIZYT NA FILMWEBIE PEWNIE DOCENIŁBYM WASZE NOWE ZMIANY. A KRÓCEJ I PROŚCIEJ - NA FILMWEBIE JEST ZA DUŻO FILMÓW I ZA DUŻO UŻYTKOWNIKÓW, ABY TAK MAŁO WIDZIEĆ ZA JEDNYM ZAMACHEM. JEST ZA WIELKO. BAZA FILMOWA JEST OGROMNĄ I CENNĄ SIŁĄ TEGO PORTALU, A WY SPRAWIACIE, ŻE NIE CHCE SIĘ Z NIEJ KORZYSTAĆ...

GhostFace

W PUNKT, KOLEGO, W PUNKT!

Marac

CAPSLOCKI W NEWSACH I PROGRAMACH FILMWEBU, NORMALNE LITERKI MIĘDZY UŻYTKOWNIKAMI. MOŻE TO BY DAŁO KOMUŚ DO MYŚLENIA...

GhostFace

WŁAŚNIE MNIE OLŚNIŁO, ŻE JESTEŚMY BIEDAKAMI, ZARÓWNO FINANSOWYMI JAK I EMOCJONALNYMI, BO NASZŁA MNIE WŁAŚNIE MYŚL, ŻE MOŻE GDYBYM ZMIENIŁ SOBIE ROZDZIELCZOŚĆ Z 960 NA 1200, TO BYM WIDZIAŁ NIECO WIĘCEJ... OLŚNIŁO MNIE, ŻE NAWET TO BĘDZIE ZA MAŁO A NASZ KOCHANY DROGI FILMWEB DOSTOSOWAŁ SWÓJ WYGLĄD DO STANDARDU 4K!
TO JEST MYŚL, CO?
ONI MYŚLĄ, ŻE MY JUŻ WSZYSCY MAMY MONITORY 4K I DLATEGO NAM ZROBILI TAKI LAYOUT, A MY TUMANY JESZCZE NIE JESTEŚMY GOTOWI NA "DOBRODZIEJSTWA" FILMWEBA...

SKORO U MNIE NA EKRANIE O POJEMNOŚCI OKOŁO 1.2Mpx NIC NIE WIDAĆ, A U INNYCH W PRZEDZIALE POWIEDZMY 1.3 DO 1.5 TEŻ, TO ZAPEWNE 2Mpx DAJE JUŻ JAKIEŚ WIĘKSZE WYOBRAŻENIE, ŻE PORA SIĘ PRZESIĄŚĆ NA 4Mpx! ;P
TAK WIĘC PORTFELE W DŁOŃ I BIEGIEM DO SKLEPÓW ;)

AHA - TO PEWNIE TEŻ PRZEWIDZIELI I GDYBYM JAKIMŚ PRZYPADKIEM MIAŁ WŁĄCZONE REKLAMY (A NIE MAM ;) TO JUŻ BYM PEWNIE WIEDZIAŁ Z "TŁA" FILMWEBU GDZIE MAM SIĘ UDAĆ! TAK, PRZEZ ZUPEŁNY PRZYPADEK...

ZSGifMan

"MOŻE GDYBYM ZMIENIŁ SOBIE ROZDZIELCZOŚĆ Z 960 NA 1200, TO BYM WIDZIAŁ NIECO WIĘCEJ... "

WIEM, ŻE SOBIE DRWISZ, ALE I TAK DLA PORZĄDKU ODPOWIEM. NA EKRANIE 1920X1080 NA LIŚCIE OCENIONYCH WIDAĆ DWA FILMY. A WIĘC NA 4K WIDAĆ BYŁOBY AŻ 4! ROZPUSTA NORMALNIE.

Marac

:D

MUSIAŁEM SPRAWDZIĆ TO SAM I PRZY 1920x1200 WIDAĆ... 2,5 FILMU ! ! !
KUŹWA - PRAWDZIWA ROZPUSTA!
BIEGNĘ PO TEN MONITOR 4K TO BĘDĘ MOŻE MIAŁ NA EKRANIE Z 5 FILMÓW ;P

GhostFace

Tak, te wielkości są NIEZNOŚNE!

arma

TU NIE MA CO NARZEKAĆ I MARUDZIĆ, TRZEBA SIĘ NIEZWŁOCZNIE I POSŁUSZNIE DOSTOSOWAĆ ;P

GhostFace

w punkt, w pełni się zgadzam, chociaż ciężko się to czyta, tak jak korzysta aktualnie z Filmwebu... :/

GhostFace

Haha, właśnie tak, moje pierwsze wrażenie po zmianie: DLACZEGO TO WSZYSTKO TAKIE OGROMNE? PO CO komu takie WIELKIE KAFELKI i co było nie tak ze STARYMI MINIATURKAMI, dzięki którym wszystko było WIDOCZNE (i czytelne) na pierwszy rzut oka, a nie przewijając kilometry? Teoretycznie ulepszając coś powinno kierować się w stronę usprawnienia oraz lekkości, a nie wrażenia ociężałości i zlewającego się w jedno miksu obrazków...

GhostFace

Dlaczego krzyczysz na nas dużymi literami? Tego nie da się czytać - wali po oczach jak nowy layout filmweb... :D :D :D

GhostFace

Imaxowe porównanie w pytę Rocco! :)

GhostFace

PEŁNA ZGODA

filmweb

Aha i jeszcze jedno, bo może już nie być okazji, chcę Plymoutha Barracudę!:-D

WujekChu1ek

Nie za dużo :P A Barracudę to ja chcę a Ty zgapiasz ode mnie hihi :D

nina2001

Ja już chciałem to auto jak Ty na stojąco pod dywan wchodziłaś i na zakonnice zorro wołałaś:P

WujekChu1ek

To, że dzieli Nas parę lat nie znaczy, że dłużej go chcesz:P a co do zakonnic to wołałam pingwiny :D

WujekChu1ek

Szkaradztwo straszne... ;-P
Ja chcę Ferrari Testarossę.

Marac

Też fajny, zobaczę co da się zrobić:D

WujekChu1ek

Ale w bagażniku ma być głowa product development dajrectora Bochenka.
https://www.press.pl/tresc/46022,pawel-bochenek-i-krzysztof-michalowski-awansowa li-do-zarzadu-filmwebu

Marac

:P

Marac

Jak już marzyć, to z rozmachem: ja chcę F40 :D

ZSGifMan

A ja mam passata w TDI :D

mania19

Ej! Ale nie było kto co ma, tylko co się komu marzy dostać ;)


P.S.
Ja mam ikonę stylu: malucha :D F126p ;)
No dobra, sorry, skłamałem trochę, bo nie "mam" tylko raczej "miałem", ale jakieś 20 lat temu ;p Chyba się liczy, co?

ZSGifMan

No skoro Wy piszecie co marzycie to napisalam co mam ja :)

Liczy się,liczy :)
Mój tato mial kiedys fiacika 126p :) naokraglo się psul :)

mania19

Nasz "malar" się nie psuł wcale ;p
Nic, a nic! Serio, śmigał i służył do "wariowania" i popisów :D
No, może raz był z nim problem - przetarła się wiązka i zaczęła dymić i tylko moja szybka reakcja z bratem uratowała malucha przed skopceniem ;)
Mieliśmy go z 5-6 lat i miło wspominam przejażdżki nim, choć komfort żaden, huk silnika i trzęsło, ale klimat był :)

użytkownik usunięty
filmweb

Przede wszystkim jest to informacja w stylu "coś tam napiszemy, żeby się odwalili i niech myślą, że coś robimy" :)

Nie łudźcie się. Profile będą nadal tak wyglądały, czyli jak wielka parująca kupa :)

Powinien być wybór - ktoś chce iść w super nowoczesność? To sobie klika i ma filmweb wyglądający jak fejs. Jak ktoś chce bawić się na starej wersji, to niech się bawi na starej.

"Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania." - nie rozumiem, przecież profile były ok, do kogo oni to piszą? Nikt nie narzekał na profil. Cały tekst jakby pisany przez robota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones