Nigdzie nie mogę znaleźć takiej opcji jak usuń czy oznacz jako przeczytane. Wciąż od kilku dni wyświetla mi się przy mojej nazwie użytkownika powiadomienie: jedynka w żółtym kółeczku i nie chce zniknąć pomimo, że już kilkakrotnie klikałam w link do tej wypowiedzi. Klikałam też w "Pokaż wszystkie powiadomienia" ale tam też nie mogę tego powiadomienia usunąć. Strasznie to wkurzające, bo wciąż myślę, że to jakieś nowe powiadomienie, klikam i okazuje się, że to już dawno przeczytane. Usunięcie ciasteczek i przelogowanie nie pomogło. Co mam zrobić aby się tego pozbyć?

i_Xa

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Powiadomienia,2882805

WujekChu1ek

Niestety, ale podany tam sposób u mnie nie działał. Wielokrotnie klikałam w jedno i drugie a cyferka nie znikała. Co ciekawe, znikła dopiero teraz, kiedy dostałam powiadomienie o Twojej odpowiedzi i w nie kliknęłam. Wtedy zniknęło i stare i nowe. Wygląda, że to jakiś bug. Dlaczego właściwie nie ma opcji "Oznacz jako przeczytane" albo "usuń"? Tylko taki nieintuicyjny idiotyzm :(

i_Xa

Bo to jest Filmweb, a tu zasady logiki nie obowiązują :P
Jeśli coś byłoby przydatne, warte stworzenia, to napewno nie zostanie wprowadzone... :D

użytkownik usunięty
Montago

Heh, dobrze powiedziane x)

Montago

No i przede wszystkim, na tym portalu, nawet błędy mają swoje błędy:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones