Postuluję o wprowadzenie limitów na zakładanie nowych tematów. W ten sposób można byłoby uniknąć zaśmiecania forum, a i tematy, być może, byłyby bardziej przemyślane. Choć na to drugie liczę już mniej.

Notaraas

Jeszcze zapomniałeś dodać, kim jest wg ciebie kobieta i jaka jest jej rola w społeczeństwie.

Notaraas

Nawet tutaj Pan przybył epatować nienawiścią i brakiem tolerancji? Pozdrawiam serdecznie.

Notaraas

Możesz głosić pogląd, że adopcja przez pary jednopłciowe jest szkodliwa dla dziecka, ale nazywanie homoseksualistów "zboczeńcami" to nie jest pogląd tylko bluzg. A bluzg powinno się traktować jak wszystkie śmieci w przestrzeni publicznej: sprzątać. Bo szkodzą nam wszystkim.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Notaraas

Z silnymi, negatywnymi emocjami nie sposób dyskutować, mężczyzno.

Notaraas

Mysle, ze taka sama terapia bedzie mozna wyleczyc ciebie z heteroseksualizmu a nawet z konserwatyzmu ;)

Gozer_Traveler

Z taką nienawiścią i bluzgami nie da się dyskutować, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arma

Naprawdę, po tylu latach posiadania konta łudzisz się, że masz jakikolwiek wpływ (nawet ten najmniejszy) na zmiany na tym portalu?

RAC_79

W przyszłości z czystym sumieniem będę mogła powiedzieć jak McMurphy z "Lotu nad kukułczym gniazdem": Przynajmniej próbowałam.

arma

To byłaby świetna analogia, gdyby tylko chodziło o wielką sprawę.

RAC_79

Nie od razu Rzym zbudowano.

arma

Rzym to była wielka cywilizacja, tutaj mamy jedynie wioskę barbarzyńców i trochę naiwnych osób, ze mają na cokolwiek wpływ^.

RAC_79

Nie przypuszczałam, że można tak dosłownie traktować powiedzenia, no cóż.

Wolę czytać Lema.
Bez odbioru.

arma

Nie przypuszczałem, że taka bojowniczka internetowa używając sarkazmu sama nie jest w stanie go wyczuć.

RAC_79

No faktycznie McMurphy działając na terenie zakladu dla psychicznie chorych robił to tylko dla wielkości sprawy - z pewnością.(sarkazm)

arma

Oczywiście, jestem ZA ;)

mastekvip

Dlaczego z przymrużeniem oka?

arma

Jestem całym serduszkiem, ZA wprowadzeniem limitów na zakładane tematy. Nie będę uzasadniał bo wystarczająco przejrzyście opisałaś to wyżej. Pozdrawiam z oczkiem ;) przymrużonym ;)

mastekvip

Dziękuję za głos.
Odwzajemniam pozdrowienie i życzę miłego dnia. :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arma

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem takich limitów.

nina2001

Dzięki!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rahim____Fw_

Napisalbys mi no prosze..
Akurat twoje zdanie i to co myslisz malo mnie interesuje..
Jeszcze zeby to bylo cos madrego no ale od niektorych za wiele nie mozna sie spodziewac..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rahim____Fw_

No i prosze zero inwencji, bys sie wysilil a nie ciagle morda itd. Wrazenia na nikim to nie robi a na pewno juz nie na mnie..

nina2001

Hhehehehe, siedzi caly dzien na filmwebie i wymyśla te jego żalosne teksty ,na które i tak każdy zlewa. Co on chce osiągnąć? Znam wielu zrytych ludzi ,ale jego nie mogę zrozumieć za cholerę. Nie lepiej iśc w pilkę pograć? Albo w gierkę jakąś zajebistą? Można posiedzieć , pomóc innym we filmach itd, ale siedzieć caly dzień i wyzywać innych to już lvl hard idiotyzmu.

weronikax25

Lvl hard idiotyzmu:-D bardzo dobrze jest to ujete. Wiesz bo na gre w pilke trzeba miec chociaz jako taka kondycje a widzac ile czasi zajmuje mu wymyslanie tych wszystkich glupot to sadze ze dobry to on jest no wlasnie w czym...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rahim____Fw_

Napisaleś? Podniecilo cię to ? No to teraz spadówa stąd. :)

weronikax25

Patrz nie pomyslalam ze on czerpie z takiego pisania jaka kolwiek przyjemnosc... pewnie na jego przypadlosc jest jakas nazwa:-D

nina2001

Jest na bank. Normalne to nie jest na pewno :) Pewnie nam zazdrości normalności. Możemy mu tylko wspólczuć :(

weronikax25

Wspolczuc to chyba za duzo jak na jego marne jestestwo:-D

Rahim____Fw_

Ehhhh. Nie wyzywasz mnie to idę :(

weronikax25

on już nudą zawiewa :P to się sprowadza do niereformowalnej zrytej psychy i pustostanu intelektualnego, czyta się go już..naprawdę od niechcenia :DDD

mastekvip

Co fakt , to fakt :) Tandetny jest maksymalnie i aż śmierdzi tą nudą .Ale musi być podjarany teraz ,że o nim piszemy xDD Pewnie czerpie z tego przyjemność i w nocy zasnąc nie będzie mógl ,że jest taki ważny na filmwebie :D Masakra jakaś xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
weronikax25

hehe :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rahim____Fw_

jak tylko weszłam na forum zajechało pleśnią ,o kurcze przecież tak wali tylko wrzesień :D nuuuuuda chłopie spadaj na inny portal bo nas juz nie zaskoczysz .. to ci pa

elcia303

hehe...to ci..psko ;)

arma

Jestem za. Z tym że portal wymaga też innych działań bo powoli, niestety zmienia się w jakiegoś Pudelka a byłoby szkoda gdyby Filmweb wypłoszył wszystkich normalnych userów i został tylko z trollami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones