To znakomita niespodzianka dla FilmWebowiczów. Nowoczesność oraz innowacyjność są dowodem na ustawiczną pracę nad ideałem przez pracowników Portalu. W imieniu wszystkich FilmWebowiczów pragnę Państwu podziękować. Proszę nie zwalniać tempa.
Pozdrawiam serdecznie.

ZSGifMan

Spoko. ;)
Ale filmweb trzeba przyznać trochę muli.

mania19

Czyli nie tylko u mnie :)

ZSGifMan

Nie, to nie on.

Kate_Bennet

Oki, to jednak nie wiem kto :

KRCK

Tak, zdecydowanie to ten dzień.

Kate_Bennet

Ach... Byłem na rowerze, a Tobie jak minął wieczór? ;)

KRCK

Miałam iść spać ale jest imprezka.

Kate_Bennet

Bardziej przypomina mi to libację towarzystwa spod Galerii Krakowskiej. ;) Nie napisałaś mi... ;-/

KRCK

Bo nie było nic ciekawego do napisania.

Kate_Bennet

Jak mnie ktoś ciekawi, to wszystkie jego opinie są dla mnie interesujące, nawet te z pozoru mało istotne. ;)

Kate_Bennet

Tak, na filmwebie ;)

mania19

Siedzi na innym koncie. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Hahaha.
Uwielbiam Twoje poczucie humoru.

szambelan

Nie na innym koncie, tylko w kącie.

ZSGifMan

Pewnie też dziesięć minut, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Panowie są w Londynie ;p
Pisz do mnie normalnie, no chyba, że nie umiesz...?!

Marac

To Pan je zjada po wszystkich i stąd jest Pan znany na FilmWebie. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Ale co ja poradzę, że Twój ulubiony portal filmowy twierdzi, że to jednak Ty, panie Stifler. Odblokuj profil, jeśli kłamię.

Marac

Jest Pan dziesięciominutowym strzelcem. Aż strach się bać. Ale dobrze, że już zmienił Pan poprzedni awatar, choć długo Panu zajęło zorientowanie się w tej humoresce. Pozdrawiam serdecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Nie mam wiedzy na temat Pana rodzinnych uciech. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Kiedy odblokujesz profil? Niech wszyscy zobaczą jakim kochankiem jesteś.

Marac

Nie jestem zainteresowany Pana dziesięciominutowym uczuciem, proszę się przekierować do swojego tęczowego sortu. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Ja już nie wiem jak Ci tłumaczyć... Może spytaj rodziców co to jest seks i czy to ma coś wspólnego z masturbacją, tarzaniem się w szarlotce, piciem moczu i zabawą sztucznym członkiem? Skoro mnie nie wierzysz, że to co innego.

Marac

Nie zamierzam niepokoić Pana rodziców, tym bardziej iż chodzi o Państwa rodzinne perypetie prywatne. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

A co mają moi rodzice do Twoich zboczeń i niedojrzałości? Jeśli Twoi Ci nie mogą pomóc, to może seksuolog?

Marac

Czyżby chadzał Pan w dzieciństwie na dziesięciominutowe wieczorne oglądanie telewizji ze swym rodzicem? Tak tylko pytam. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Niestety. Ja nie. Nie powymieniamy wrażeń. Polecałem już Ci rozmowę z seksuologiem. O swoich doświadczeniach z rodzicami też z nim możesz śmiało porozmawiać. To może zresztą mieć związek z Twoimi dzisiejszymi upodobaniami do psich "ciasteczek", do "szampana" i Twojej dziewczyny Dildonki.

Marac

Tak bogaty wachlarz zaburzeń kwalifikuje Pana niewątpliwie na wizytę u specjalisty. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Naprawdę jedyne na co Cię stać, to pisanie "A właśnie, że Ty!"? Musisz naprawdę być w niezłej rozsypce. :-D

Czekamy na "Bo mój tata przyjdzie i zbije Twojego tatę!!!"

Marac

Zaczyna prawić o rodzinie, czyli udało ci się go zdenerwować.

Kate_Bennet

Wiem. Inaczej bym nie marnował na niego czasu. Zorientowałem się, że tu go boli, gdy migiem zablokował profil, gdy ktoś mu zwrócił uwagę na tego Stiflera.
Zwykle miłośnik "psich ciasteczek" wyprowadza z równowagi innych - niech teraz sam poczuje jak to jest być obiektem drwin.

Marac

W ogóle się Pan nie zorientował. Nie zna się Pan na ludziach, a jedyny z nimi kontakt zapewnia Panu trollowanie na FilmWebie i oglądanie filmów mocnych wrażeń przez dziesięć minut dziennie.
Pan Stifler był moją ulubioną postacią w serii American Pie. Oglądałem pierwsze części ze swoją pierwszą dziewczyną. Pan robił pauzy co dziesięć minut.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

"Pan Stifler był moją ulubioną postacią w serii American Pie"

No przecież już to wiemy. Jak oznajmił Filmweb uznajesz go nawet za godnego naśladowania amanta.

"Oglądałem pierwsze części ze swoją pierwszą dziewczyną"

Z tą?
https://www.youtube.com/watch?v=J0BMTchMJVk&feature=youtu.be&t=4m40s

Marac

Ma Pan gust jak pewien wielbiciel Pani Asy Sakury, czy jak jej tam. Pozdrawiam serdecznie.

Marac

Jednak nie możesz przestać. Zaraźliwe jest ;)

ZSGifMan

Pana kolega szczególnie ożywia się raz na dziesięć minut. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Mam kłopoty z siecią albo FW, nie wiem, nie nadążam chyba.
Pora jebn@ć pięścią!

ZSGifMan

No nie mogę. :-D Tak się pięknie wije. Jak robak przypalany lupą.

Marac

Może się niebawem rozpruje...?

Marac

Z tą https://st2.depositphotos.com/2593585/5989/i/950/depositphotos_59896291-stock-ph oto-mens-palm-isolated-on-white.jpg

Kate_Bennet

Podobno nasz Stiflerek lubi dwie dziewczyny na raz - więc może bryka jednocześnie z Renią i z Dildonką? W końcu super kochanek, to co to dla niego?

Marac

Zasumi byłby innego zdania.

Kate_Bennet

Co do której kwestii?

Marac

Zasumi to nasz kolega, za którym szambelan tygodniami chodził i wyzywał od pedałów. W związku z tą niezdrową fascynacją gejami padło nasze przypuszczenie, że o dwóch, ba nawet o jednej dziewczynie w jego przypadku nie może być mowy.

Kate_Bennet

Aaaa... No przyznać trzeba, że słynne zdjęcie naszego Suchoklatesa było dosyć gejowskie. Z avatara też nadmiar męskości jakoś nie bije. No i ta homofiksacja w połączeniu z kompletną ignorancją w temacie związków damsko-męskich... Coś może być na rzeczy.

Ale to wszystko się zgadza - w końcu Renia Grabowska i Dildonka to takie nie do końca prawdziwe dziewczyny.

Marac

Kolejny dowód na to, że nie mamy do czynienia z mężczyzną
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Śmieszki,2996413#post_15765303

Kate_Bennet

Wkrótce mutacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones