kiedy będzie można dodawać filmografię przy osobach?

vero

Dobre pytanie, tylko kto zna na nie odpowiedz...

vero

w najblizszym czasie nie bedzie mozna dodawac filmografii.

filmografia moze byc obecnie uzupelniana poprzez dodawanie obsad do filmow.

Xzar

I to jest najlepsze rozwiązanie.

Xzar

Mam wrażenie, że znowu nie są sprawdzane obsady.

Aleksandra_aka_Alessia

A może by tak spojrzeć na filmografie inaczej, zweryfikować je po prostu w starym systemie, a nie czekać kolejne 2 lata, na nowy system i na to aż się "przedawnią". I nie piszcie mi tu bzdur o dublach itp., prosty przykład, pierwszy z brzegu: http://www.filmweb.pl/PersonUpdate?id=145406&contrib.id=743349
wystarczy wcisnąć akceptuj, a skoro administratorzy mają możliwość weryfikowania ich, dlaczego nie włączyć możliwości sprawdzania ich przez weryfikatorów, przecież kolejki miały się zmniejszać a to właśnie filmografie teraz najdłuższą mają kolejkę, a nowego systemu jak nie widać było wcześniej tak nie widać teraz.

Pokemon108

Którzy administratorzy, że zapytam. Skoro masz lepsze info ode mnie to się podziel ;) Pewnie redakcyjnych masz na myśli, już widzę, jak sprawdzają te filmografie, aż się kurzy. Za to przecież nie płacą.

CMok

Ci z czerwonymi łbami ;)
Tylko że oni zamiast akceptować, to odrzucają te "przedawnione"...

Xzar

"filmografia moze byc obecnie uzupelniana poprzez dodawanie obsad do filmow."

No tak, tylko że obsadę można dodać tylko jedną na dobę. Nie dałoby się jakoś przekonwertować filmografii na obsady nowego typu?

W ogóle uważam, że dodawanie filmografii powinno przypominać dodawanie obsad i jedno z drugim być zgrane, to znaczy jeśli ktoś dodał daną rolę do obsady, to przy dodawaniu filmografii wyświetlałoby się, że ktoś już taką rolę zgłosił i czeka ona na weryfikację.

Kinokio

Ale to by trzeba decyzje podjąć ;)

Pokemon108

a co jeśli danego filmu nie ma w bazie? nie można przecież dodać obsady do filmu którego nie ma w bazie.

vero

to najpierw dodaj film, a jak się pojawi w bazie, to dodaj obsadę

Aleksandra_aka_Alessia

Ale gdyby można było dodawać filmografie, nowy film dodawałby się wraz z filmografią. A tak trzeba dodawać tytuł i czekać 2 miesiące na weryfikację, podczas gdy obsady są dodawane już po 3 tygodniach od zgłoszenia.

Kinokio

Mam informacje na ten temat!
Mianowicie filmografię przy osobach można będzie dodawać później.

BRAK_UZYTKOWNIKA

a jakieś konkretniejsze informacje masz?
bo to, że później to wiemy.

vero

Ciekawe kiedy zamierzacie weryfikować te filmografie u osób.
Ja mam najstarszą dodaną filmografie UWAGA z 15 czerwca 2006 roku !!! Czyli czeka już ponad 2 lata i poczeka pewnie z następne 2-3 lata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones