Czy ktoś jeszcze zauważył że Filmweb zmienił minimalną liczbę głosów, które pozwalają żeby film został uwzględniony w tym rankingu z 500 głosów na 10tys. głosów?

Przecież to dyskwalifikuje olbrzymią ilość wartościowych starszych filmów, które nie są aż tak popularne.

Np. Jeśli ktoś w TOP-ie wpisze sobie teraz rok 1971, to film "Ostatni Seans Filmowy" według filmwebu przestał istnieć.

Ktoś jeszcze jest przeciw?

maciejrak

Od kiedy p********y ranking FW jest miarą istnienia wartościowego filmu? Jeśli o mnie chodzi moga ustawiać nawet 50 tys. Ranking jest adresowany do innego typu widzów. Z ciekawości zajrzałam i nadal m - minimalna liczba głosów wymagana do uwzględnienia w TOP (min. 500).

MarKH

Nie jest wyznacznikiem istnienia czy jakości ,ale dla mnie np jest ważny ,obecnie oglądam filmy z rankingu , zaczynając od miejsca 500 .Dzięki rankingowi znajduję masę filmów o których bym nic nie usłyszał albo nie zwrócił uwagi .A tak to obecność w rankingu zachęca mnie do obejrzenia i ocenienia, co ludzie w tym filmie widzą

Danio31b

zaproś mnie do znajomych - znajdziesz w mojej filmotece dużo więcej wartościwoych filmów niż w tym nieszczęsnym rankingu

jos_fw

Tyle tego masz ,że nawet bym nie wiedział od czego zacząć :)

maciejrak

Jak ukrywasz głosy to też wiele wartościowych filmów przez to nie istnieje, bo ich nie widać... BTW Jaki sens ukrywać głosy skoro jesteś nieaktywny?

maciejrak

Z tego co wiem to 10 tys jest już od lat ale mogę się mylić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones