Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dlaczego przy dodawaniu nagród do film/serialu nie można samemu wpisywać jej nazwy/bądź organizacji, tylko trzeba wybierać z listy?
Owa lista jest dość wąska i nie zawiera wielu możliwości jak np. Teen Choice Awards, Young Artist Award.
Rozumiem, że wybrano najważniejsze, ale czy to ma jakiś cel?

...na swoim profilu, ani na żadnym innym. Ktoś powie, w czym tkwi ów problem?

Czy jeżeli film łączy postać głównego bohatera, to wystarczy by powiązać filmu?

Czy jeżeli w jakimś filmie/serialu, pojawi się postać z innego filmu/serialu, można powiązać ze sobą te produkcje?

Mam pytanie: kto tu rozdaje te wszystkie łebki pozwalające na dowolne moderowanie filmwebu? Wiecie, cenzurowanie tekstów, lub wykasowywanie aktywności...

I drugie pytanie: czy jest możliwośc odebrania takiego przywileju?

Pytanie w sprawie odcinków

użytkownik usunięty

więc tak, dodałem w kontrybucji odcinki (1-24, 5 sezon), lecz później zobaczyłem, że sezon 5 zapoczątkowuje odcinek specjalny. wszystkim odcinkom wcześniej wpisanym zmieniłem numerek na jeden do przodu, a ten pierwszy odcinek dodałem na końcu kontr. z cyfrą 1. czy mimo wszystko, ułoży się to w takiej kolejności jakiej...

więcej

Jak to się dzieje, że aktor spada w dwa tygodnie o ponad 130 miejsc? Mowa o http://www.filmweb.pl/o7917/James+Marsden

Jakieś dwa tygodnie temu był między 30 a 40 miejscem w TOP, dwa dni temu między osiemdziesiątym a dziewięćdziesiątym... Dziś patrzę i #165 w rankingu.. Nie śledziłem ile tam dostał głosów przez ten...

więcej

Mam na avie Potwora Spaghetti, a jak wchodze np. w ulubionych użytkowników to mam mój poprzedni avatar. Zresztą na forum tez się czasem wyświetla poprzedni zamiast tego prawidłowego.

Jako, że od jakiegoś czasu na FW jest masa trolli, obrażających userów co post, dających filmowi ocenę "1", za to, że gra w nim np. Scarlett Johansson i jeszcze publicznie się tym chwalących na forum, jakby faktycznie było z czego, proponuję, aby w końcu wprowadzić tutaj jakiś system ostrzeżeń, bo to już lekka paranoja...

więcej

powiedziec mi czemu

użytkownik usunięty

nie ma obcji dodaj do ulubionycg na danej stronie z filmem, kurna dawniej była a odkad weszło to chce obejrzeć" ja nie chce obejrzec do cholery =-= bo widziałam, i jak dodac o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones