Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czekam już miesiąc na akceptację obsady. Wy też tak długo czekaliście?

Zwracam się z prośbą do tych co dodają nowe kontrybucje, do tych którzy w ten sposób chcą wzbogacić
filmweb o nowe informacje swoją własną pracą, żeby zaprzestali tego chociażby na 5 dni w celu dania do
zrozumienia redakcji, że bez nas nic nie zrobią i że olewaniem nas niczego nie załatwią...
Filmweb obecnie nic...

więcej

..czyli "gorące/świeże blogi" - czy owa, jakże przydatna w poznawaniu nowych osób i wynajdywaniu ciekawych wątków opcja, kiedykolwiek powróci?..

OPstatnio wpisałem ciekawostkę do pewnego filmu i pokazal sie komunikat ze zostanie zweryfikowana i tak dalej. Teraz wchodze znowu w to miejsce i tam gdzie jest "Twoje oczekujące itd." jest puste miejsce, jakbym nic nie dodawal. Czy to zniknelo czy jak?

Czy ja na prawdę muszę dostać Oscara??? aby mój film został dodany do bazy filmwebu. od paru lat już staram sie dodac go do bazy i ciągle kłody mi ktos pod nogi rzuca, ja wiem ze mój film moze kazdemu sie nie podobac, ba! każdy może go wrecz uznac za infaltylne gówno, ale to nie zmienia faktu że film istnieje i...

Hmmm

użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/o527469/Def+Leppard
-Czy to ma sens?? Poza Def Leppard jest jeszcze masa innych zespołów, o równie wielkiej filmografii sklasyfikowanych jako "ludzie filmu".

Co mam zrobic jesli niechcacy temat dodal mi sie 8 razy? Prosze pomozcie mi zanim dowiedza sie administratorzy bo dostane tego bana!

uzupełnianie obsad

użytkownik usunięty

jakiś czas temu na czyimś blogu wyczytałam, że ta osoba ma możliwość poprawiania obsad, w których brakuje np. ról.
Problem w tym, że nie wiem, kto to był :/

Czy ktoś może wie?
Albo może właśnie jesteś tym kimś?

Otóż wczoraj wieczorem, dodałam nowa notke na bloga. Wszystko ładnie
pięknie, zdjęcia dodane, super. Problem w tym że wczoraj po dodaniu
notki, zaczęła znikać, tzn. wchodze na bloga-jest,po jakims czasie znów
wchodze-nie ma. Takie "pojawiam sie i znikam". A dziś to juz w ogóle jej
nie ma.
Jakieś rady, albo cos...

więcej

Hej,

to jest tragedia jak ktoś ma ponad 500 filmów ocenionych (a co dopiero ze 2000). Tragedia, czyli chodzi mi o czas wczytania wszystkich miniaturek i co za tym idzie- nazw filmów.
Przeważnie jeśli przeglądam głosy to nie zwracam uwagi na miniaturki, a chciałbym tylko zobaczyć jakiś jeden film jak dany user...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones