Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dodałem sobie na Firefoxie zakładkę RSS z ostatnimi ocenami ulubionych userów, ale gdzieś tak mniej więcej co tydzień pojawia się napis "pobieranie dynamicznej zakładki nie powiodło się" i już nie chce się naprawić. Przez co trzeba ją usunąć i z powrotem załadować. Szlag człowieka może trafić. Da się coś z tym zrobić?

Mam pytanie, chodzi mi o to, w jaki sposob sa wylaniani zwyciezcy w konkursach. Czy zawsze odbywa sie jakies losowanie, czy moderatorzy/admini czy kto tam jest za to odpowiedzialny, wybieraja poprostu odpowiedz najciekawsza jaka sie pojawila, albo taka ktora im sie spodoba najbardziej?

..jest limit dodawania filmow do ulunionych? Z jakim momentem skrzynka jest wypelniona po brzegi i nie pozostaje nic innego, jak spisywanie kolejnych pilmow na karteczkach samoprzylepnych...?

Założyłem ten temat aby trochę ponarzekać i poznać wasze zdanie na temat cudownych sponsorów od nawigacji którzy zrobili sobie darmową reklamę nie wywiązując się ze swoich obowiązków jakim było dostarczenie nagród w konkursie. Fakt faktem ze sam wziąłem udział w tym konkursie ale już nie chodzi o to czy wygram czy nie,...

więcej

Zauważyłem, że na Filmwebie jest bardzo mało nagród do dodania. Czy musimy się koncentrować tylko na amerykańskich i europejskich nagrodach ?? Filmweb jest bazą filmów z całego świata, więc powinno być można dodawać też wszystkie nagrody. co wy na to ?

Wyszukiwanie

użytkownik usunięty

Trzeba koniecznie poprawic wyszukiwania. Nalzezy dodac mozliwosc wyszukiwania po osobach, rodzajach (gatunkach) filmów, kraju, roku produkcji, pisarzu itp.

Czemu nie ocena filmu się nie zapisuje? Wszystko na pozór przebiega normalnie, ale jak po raz drugi wchodzę na ten film, to tej oceny nie ma :/

Mam pytanie:Czy jako URL do osób można dodawać blogi? Np. blog.onet

Ostatnio zaproponowałam pewną kontrybucję. Jest wpisana, dostała punkty, ale na profilu napisane jest, że została zaakceptowana częściowo. O co chodzi?

* Niepotrzebny
** Bardzo Słaby
*** Słaby
**** Poniżej oczekiwań
***** Wart obejrzenia
****** Dobry
******* Bardzo Dobry
******** Rewelacyjny
********* Genialny
********** Wybitny
czekam na propozycje !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones