Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Można jakoś sprawdzić, od kiedy ma się konto na filmweb'ie?

Styczeń się niedługo będzie kończył, a na stronie http://www.filmweb.pl/TopUsers/usersMonthly nadal widnieją "Najlepsi w listopadzie". A co z grudniem redakcjo?!

oto jak wyglądają odpowiedzi:

http://img299.imageshack.us/img299/7222/abcze1.jpg

.co się stało? :/

Dlaczego wyczyszczono listę tematów w tej opcji?

Albo przynajmniej niech osoby kompetentne się wypowiedzą WTF i kiedy coś z tym zrobicie, bo zaczyna mnie to drażnić, że nie nazwę tego bardziej dobitnie.. A jak nie umiecie tego zrobić, albo się nie da i do końca życia będę to zjawisko obserwował, to piszcie.

pzdr

Czy tak szanowany i szalenie rozwijajacy sie portal filmowy nie powinien miec chociaz wzmianki i dodatkowej zakladki jesli chodzi o recenzje? Czy wszyscy na filmwebie jada na formacie DVD, czy o HDDVD i BD juz zapomniano? Nie prosze o wielka zakladke HD, bo najwidoczniej przerasta to Was o glowe, ale raz na jakis czas...

więcej

Kolejki czerwone; kraj z 3 na 2 kontrybucje, gatunek z 2 na 1, treści z 2 na 1, tytuł z 2 na 1...

Hey:)czy ktoś może mi powiedzieć, jak się ustawia miejsce lokalizacji użytkownika ??? I czy w ogóle można tego dokonać ???
Z góry dziękuje!
Pozdrawiam;)

Czy któryś z weryfikatorów kontrybucji może mi wytłumaczyć (FAQ tego nie precyzuję) dlaczego niektóre Stand-upy (np. Robin Williams: Live on Broadway, George Carlin... It's Bad for Ya! czy George Carlin: You Are All Diseased) są dodawane do bazy, a kiedy ja próbuje dodać jakis nawet największy z klasyków stand-upu...

Czy istnieje jakakolwiek szansa na to by cierpliwość w jaką musimy się uzbroić podczas chęci przejrzenia ocenionych filmów jakiegoś użytkownika została zażegnana?
Osobiście bardzo lubię przeglądać kto jakie oceny wystawił filmom, ale czas jaki muszę na to poświęcić, gdy w bazie znajduje się ogromna ilość filmów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones