Na TVN trafiłam przez przypadek na amerykański serial kryminalny pt."Bez śladu". Zaczełam go oglądać i strasznie mi się spodobał,niestety przestali go puszczać w telewizji. Szukam osób które tak jak ja lubią ten serial. I prosze o polecenie jakiś innych seriali kryminalnych. Pozdro i prosze o pomoc może ktoś wie jak można obejżeć dalsze odcinki "Bez śladu"???To dla mnie ważne.

ania_mar22

polecam: krok od domu (yez leci jakos na tvn)
kryminalne zagadki las vegas
kryminalne zagadki miami
i ten nowy Kosci - tez fajny.
co do bez sladu to nie wiem gdzie mozna znalezc dalsze odcinki ;*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ania_mar22

Teraz tego pełno, niektóre to już durne pomysły mają:
-np. Wzór (rozwiązywanie zagadek kryminalnych dzięki wzorom matematycznym, statystyce itd.);leci chyba na AXN
- Kryminalne Zagadki Las Vegas, Miami, Nowego Jorku; lecą na Polsacie
-itd.

ProF_A_N_

Jak dla mnie najlepszym amerykańskim serialem kryminalnym jest obecnie "Dexter".

Panoptikon

dla mnie też , mam kilka innych jeszcze, ale ten pomysl jest na prawde swietny!

ania_mar22

Polecam Kości/Bones w niedziele na Polsacie! Kryminalny,niegłupi,zabawny.
Z każdym odcinkiem lepszy!
Pozdrawiam

piegza

Bez śladu to najlepszy serial jaki może tylko byc..... najlepsza obsada i wogóle wszystko.....

ania_mar22

najlepszy serial tego typu to "Kości". Polecam ;)

ania_mar22

Ja polecam Ci jeszcze "Dowody Zbrodni" ;DD

LegallyBrunette

Dowody Zbrodni to nuuuuuuda....



;)

ania_mar22

nie zapominajmy o Monk'u. Ciekawe zagadki i zabawny bohater

ania_mar22

Krok od domu, Dowody zbrodni, Bez śladu :):)Jeszcze jest trochę ale nie pamiętam tytułów :)

dziubul62

no ja wlasnie zaczelam Bez Sladu i podoba mi sie mimo ze unikam seriali kryminalnych bo obejzalam kilka pilotow i wszystko to jakies takie glupkowate i na jedno kopyto (czytam horrory i kryminaly i tu tez niektore sa tak biedne - czyt.niezarysowane postaci, pomysly zadne nowe, poprostu idiotyzm i nuda)Teraz boje sie cokolwiek zaczac by znowu nie naciac sie na glupkowatosc a tym samym tracic czas. ostatnio obejzalam jakis pilot chyba Unusuals i byla jakas lafirynda gowniara kompletnie nie nadajaca sie do roli policjantki, albo serial nie pamietam tytulu tylko pilota obejzalam,o pisarzu horrorow/kryminalow gdzie ktos morduje wg tego co on pisze ale nudaaaa. Przeczytalam 1 ksiazke ktorej autorka jest ta babka od Bones i prawie umarlam z nudy wiec serial pewnie tez wieje nuda i gadkami o kosciach - kosci to kosci tamto ;) Czy gwarantujecie ze na Krok od Domu i Dowody zbrodni (lub inne jakies...) nie umre z nudy albo nie zirytuje mnie tak ze bede chciala rzucic pilotem w Tv?;)

Baby_Firefly

Irytuje Twój komentarz - Bardzo. Widocznie jesteś zbyt ambitna na seriale kryminalne. Pierwsza podstawowa zasada - Nie oceniaj serialu po pierwszym odcinku..

ania_mar22

Wczoraj na AXN trafiłam na nowy serial "Harper's Island", co prawda nie ma tam gliniarzy ani agentó ale też są morderstwa, więc może też warto się tym zainteresować. A poza tym to standardowo- "CSI" :)

ania_mar22

"Dexter" nie ma sobie równych :) wszystkie seriale krym. o których wspominacie juz obejrzałam :) "Bones" jest świetne :) najmniej lubie CSI - jakoś za dużo tych laboratoryjnych sztuczek a za mało takiego staromodnego kombinowania :P dlatego lubie "monka" Polecam też klasyke "Columbo" i "Pierrot". Dla fanów seriali kryminlno-sensacyjnych polecam także "Lie to me" i dla fanów seriali kryminalno-fantastycznych "Fringe" i "Herosów". Możecie oglądać seriale online na stronie: serialeonline.pl albo serialle.pl ale tam jestescie ograniczeni czasem. Można oglądać dowolne seriale przez ok 70 min a potem trzeba odczekać 50 min i znowu można oglądać :) Mimo tej niedogodności to jest to i tak dobra alternatywa :)

justynia_ok

No właśnie takie oglądanie online nie bardzo mi pasuje.. Czasem nie jest to 70 minut a 45, więc korzystam z tego że mam nkę i tam oglądam seriale, które nie lecą w tv, "Lie to me" doskonale pamiętam- świetny serial, tylko ten koleś trochę przerażający:D Podoba mi się jeszcze Mentalista, jestem w trakcie drugiego sezonu i naprawdę mnie wciągnął

xellos

Ja ogladam na Nce dextera, przeynajmniej nowe sezony puszczaja i nie mecza mnie reklamy jak na tvnie:/

ania_mar22

Dark Blue,
Third Watch,
Forgotten, The
flash forward,
Polecam i pozdrawiam :)

ania_mar22

"Mentalista" może też Ci przypaść do gustu:) Na nce teraz jest drugi sezon, no i oczywiście Dexter poza tymi wymienionymi tutaj już przez pozostałych forumowiczów

xellos

Agenci NCIS
CSI ale tylko Nowego Yorku no chyba że ktoś lubi bajeczki kryminalne no to Miaim

:P

Ketyow

Przyznam że coraz częściej oglądam na tvn'ie Agentów NCIS- ta jedna panna jest naprawdę świetna:D

ania_mar22

Polecam "Veronica Mars". Kryminał bardziej młodzieżowy, ciekawie zrobiony. szkoda tylko, że skończył się na 3 sezonie i właściwie nie wiemy jak się wszystko poukładało...

ania_mar22

Niestety też nie wiem czy zaczną puszczać Bez śladu. Też uwielbiam ten serial tak samo jak "Dowody zbrodni" które też bym Ci BARDZO polecił! Też są na TVN'ie albo na TVN 7 polecam!

blachuy

Na którymś z tych programow leci jeszcze serial "krok od domu", gdzie rozwiązują nierozwiązane sprawy sprzed lat, chyba że pomyliłam ten serial z "dowodami zbrodni" :P

xellos

"Krok od domu" - udało mi się obejrzeć kilka odcinków i przyznaję, całkiem do rzeczy. CSI te nowe sezony co lecą na axn, coraz bardziej przypominają bajkę ale i tak fajnie się ogląda. Także czwartki to ja mam kryminalne. :) Poza tym Wzór i Monk.

cineek

No faktycznie Monka bardzo lubię, świetne połączenie serialu komediowego i kryminału, dobrze, że leci w tv:) A na AXN oglądam jeszcze Medium- takie połączenie kryminału i wątków parapsycho:)

xellos

Seriale kryminalne/lub czesciowo krymilane ktore mialem okazje obejzec i polecic
Bones - wszystkim znane perypetie Pani Antropolog
Castle - "mistery writer" + Nicki Hit :)
Flashpoint - dzień z życia grupy uderzeniowej
Forgotten- "zwykli "ludize wyjaśniający zbrodnie jako "sieć zapomnianych"
Good Wife - Pani prawnik+fajnie utrzymany klimat
Leverage+ ekipa przestępców zamieniająca się w ekipę Robin Hooda:)
Lie to Me - czy kłamstwo ma krótkie nogi?:) Genialny serial
Medium - po 3-4 sezonach bardzo nudny:(
Mentalist - również genialny serial :) Agentka+Konsultant+Chip&Dale:)
Past.Life - ciekawie sie zapowiadał niestety były tylko 4-5odcinków:(
Poirot - serial na podstawie powieści i opowiadać A. Christie
Marple - jak wyżej:)
Rizzoli and Isles - ciekawy z ciekawym humorem - niestety tylko 1 seria
Rubicon- w klimacie utrzymany do Damage- troche za mało akcji:
Shark- Pan prawnik/oskarżyciel/obrońca - cudowny serial
Warehouse może nie dokonca kryminalny raczej sfx/obyczajowy z domieszka akcji
White Collar - zjodziej/fałszerz + Agent FBI :):)
Dark Blue - tajemniczy oddział policji w akcji:)
Breaking Bad- troche nudnawy w klimacie Dextera. W poprzednim odcinku...blleee
Dexter- wszystkim dobrze znany "serial killer". odpuściłem po 2gim sezonie . Trochę już przesadzone
Damages - Genialny serial kryminal/triller:):)
Dollhouse- na początku zapowiadał się świetnie ale ostatnie 3 odcinki katastrofa:/:/:/ Do tej pory nie wiem po co takie zakończenia:/
harpers.island.pl - jedna seria+wyspa+morderstwa :)
In Plain Sight łagodny kryminalny a raczej akcji serialik "I used to be a spy" :)
The Closer - 10/10 po prostu miodzio :) Uwielbiam
Święty - Brytyjski klasyk:
The Shield 10/10 po prostu miodzio :) Naprawdę wart obejrzenia
Numb3rs- po 2-3 sezonach nudnawy ale warto obejrzeć i sprawdzić czy się podoba
CSI NY- najlepszy z całej rzeczy CSI ale fakt trochę przesadzają z użytą techniką:)
To by było na tyle
Jeśli ktoś zna jeszcze coś wartego obejrzenia proszę o informacje :)

jarass

ja chyba lubię wszystkie seriale kryminalne :) a także książki, czasopisma, filmy itd, lubię wczuwać się w bohaterów :) chyba mam ciągoty do bycia detektywem :D

kalita_filmaniak

ja tez czasem mocno przywam takie sriale i na glos komentuje kto dokonal zbrodni, chociaz nie zawsze mi sie to udaje:P

kalita_filmaniak

tak w ogole w zyciu prywatnym tez mi sie to zdarza, taka podejzliwosc:P
w koncu takie upodobania do pewnych gatunkow seriali, ksiazek i filmow wynikaja z jakis cech charakteru.

truti_488

truti_488, żeby przypadkiem ktoś Cię w końcu o tę zbrodnie nie posądził ;) Ale masz rację, nie każdy ma upodobanie do kryminalistyki.

broszka30

Nie no bez przasdy:P
Musze cyba wjakies gry zacząc grac, może dobrze bedzie mi szlo;p

truti_488

Rzeczywiście, w takiej grze fajnie czasami oderwać się od rzeczywistości.

A co do seriali, to słyszałam ostatnio że Mentalista jest naprawdę świetny, zresztą widzę, że tu wyżej jarass też poleca, serial z 2008 roku, trutti, znasz może?

broszka30

http://zalatwkumpla.pl/ znalazłam taką grę :)
A co do Mentalisty skończyłam oglądać 3 serię i super serial :)

kalita_filmaniak

O, własnie chciałam zapytac o opinię, czyli mowisz, że warto obejrzeć? a trzecia seria to juz koniec serialu? On się juz skończył czy nadal jest w fazie produkcji?

broszka30

no niestety to chyba koniec właśnie ;( Może to i lepiej póki serial nie jest przesadzony...

kalita_filmaniak

Podobno ma byc 4 sezon

Hannibal111

Poza tym wątpię czy to był prawdziwy czerwony John

Hannibal111

A, no to jeszcze nie jest źle, trzy sezony jestem w stanie szybko nadrobić :)

kalita_filmaniak

w ogole dla fanow seriali kryminalnych warto kupic sobie kanal 13th street, taki typowy z tego typu serialami.

truti_488

no mam nadzieję, że będzie 4 sezon, bo się bardzo wkręciłam :D

truti_488

no ja jestem fanką, a o takim kanale słyszę pierwszy raz? z jakiej to platformy?

broszka30

hm, w sumie dokladnie sie nie interesowalam, ale na stronie tego kanalu pewnie jest taka informacja.

truti_488

w sumie to sama sie zainteresowala,m z tym i z tego co znalazlam to na cyfrze + jest

truti_488

jak zaczelam grzebac na tej stronie tego kanalu to znalazlam konkurs z ta gra zalatw kumpla:>
http://www.13thstreet.pl/content/za%C5%82atw-kumpla-3-minuty-na-%C5%BCycie-albo- %C5%9Bmier%C4%87

truti_488

no tego się można było spodziewać :) Zawsze do takich rzeczy pojawiają się konkursy :) Dużo czasu będzie trzeba poświęcić, żeby wygrać.

kalita_filmaniak

w sumie to trudno powiedziec, niewiadomo jak z popularnoscia, ile oosb w to gra no i z jaka czestotliwoscia sie porywaja:>

truti_488

No wszystko od tego zależy jakie kto ma chęci. Statystyk pewnie i tak nie ujawnią :)

kalita_filmaniak

ewentuanie moga napisac ile razy porwala sie wygrana osoba:>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones