Jeżeli szukasz kreskówki, serialu, filmu to napisz tu. Chętnie pomogę:-)

Serendipity_3

to chyba to :) wielkie dzięki

uglyboy

Fizyk traci córkę , trwa dochodzenie . Detektywi wypytują go dociekliwe ,lecz jedyne czym jest zajęty cto obliczenia w swojej sali. Następnie detektywi dowiadują się co obliczał były to pierwsze kroki córki , pierwsze upadki, a wszystko to za pomocą wzorów . Wątek poboczny ,ale zapadł mi w pamięć zupełnie nie pamiętam z jakiego to filmu.

uglyboy

Cześć mam pytanie co do pewnego filmu. Chodzi o napad na bank. Okazało się że tym co ,,napadli,, nie chodziło wcale o kasę tylko o zdemaskowanie jakiegoś dyrektora czy prezesa, który robił jakieś przekręty..oni chcieli chyba żeby on się publicznie przyznał czy coś...nie jestem pewna ale byc moze na koniec było opowiedziane jakby z perspektywy tego dyrektora..w kazdym razie nic z banku nie ginie i cała akcja sie toczy praktycznie w tej placówce..
teraz leci w tv ,,plan doskonały,,. Być może to to..albo jeszcze ,,The International"- polski tytuł to chyba ,,Bank"..

Szutenbaszka01

Obstawiałbym "Plan doskonały"

adamus0101

Oglądam :-D

uglyboy

Szukam filmu film zaczyna sie od tego ze gosciu jest platym mordercom który zabija tak żeby wygladało na wypadek jego nauczycielem (fachu) był czarnoskury którego głównym aktor w młodości nakrywa na zabójstwie i ten czarnoskury nauczył go fachu później spotkaja sie w takim jak by barze kazdy ma swoje miesce szefem jest ten czarnoskury a tych platnych mordercow jest wielu i dwóch z nich zabija glownemu gochaterowi dziewczyne zastrzykiem on szuka jej mordercow w filmie jest scena defenestacji (czyli wyrzucenia przez okno) jedem zabójca zabija zatrutym plastrem na rany pomozecie?

uglyboy

Witam
Gdy byłem dzieckiem oglądałem bajkę animowaną, która już wtedy byla bardzo stara. Były to jeszcze czasy bardzo dobrze pamietanych wypożyczalni VHS .
Nie pamiętam czy bajka była produkcji polskiej czy rosyjskiej
Był w niej chłopiec ( prawdopodobnie jakis książe ) . tutaj moja pamięc początku historii juz szwankuje ale gdzies w połowie odwiedził jakis lud który zbudował swoje miasto na...... grzbiecie ogromnego WIELORYBA. nie byli oni tego swiadomi ze to wieloryb i sprawiają mu wielki ból rozrastając sie po nim jak zaraza a wieloryb nie chcial by Ci ludzie umierali weic cały czas pływal na wpół wynurzony . koniec konców wieloryb sie zanurzył a miasto utoneło . na koncu bajki ten młody chłopak musial chyba konkurowac lub udowodnic cos staremu juz krolowi ze jest godzien tronu ?
za zadanie mial wskoczyc do goracej potem do lodowato zimnej i znowu do goracej wody w beczce ( lub w odwrotnej kolejnosci ) . zabieg ten sprawil ze przy ostatniej beczce wylonil sie jako dorosły i silny mezczyzna gotow objac tron . król na ten widok chcial powtórzyc wyczyn by znow odzyskac swoja mlodosc i siłe niestety przy drugiej beczce juz sie nie wynurzył.
przepraszam za tak malo szczegółów lecz ostatni raz ogladalem tą bajke jakies 19 lat temu. od tamtej pory usilnie na nią poluje

uglyboy

Szukam.
Film raczej polski, z lat chyba '80, pada w nim bodaj jedno zdanie: " nie mam żadnych życzeń"(lub zbliżone).
Fabuła: facet wypada autem z drogi, wpada do potoku. Jest zakleszczony. W skutek deszczu wzbiera woda. Walczy o przeżycie, m.in. je surową, schwytaną rybę. Na końcu się wyzwala i pada właśnie to zdanie-do ryby.

Kiedyś już to wrzucałem na forum. Bezskutecznie.

uglyboy

Hej. Przypomniały mi sie ostatnio dwie bajki z dzieciństwa które oglądałam. Jedna udało mi sie odnaleźć druga niestety nie. Nie pamiętam jej dokładnie. Nie pamiętam tez czy był to jeden odcinek którejś z kreskowe , cały czas wydaje mi sie ze był to odcinek z flintstonow , czy była to osobna bajka. Pamiętam ze był to nawiedzony dom i rodzina podobna do rodziny Addamsow . Służąca była chyba długa ręka ktora pojawiała sie nagle i podawała rzeczy. Kurczę nie pamiętam nic wiecej a chciałabym pooglądać ta bajkę.

siwula89

Dodam tylko ze moze to być dość stara bajka. Urodziłam sie w 1989

uglyboy

Witam szukam filmu o porwaniu Samolotu chodzi mi o konkretny film, pamiętam że pod koniec jednemu z pasażerów (mężczyznie) udało się przejąć kontrolę nad samolotemi uratować rodzinę i odlecieć później były napis ze samolot zniknął z radarów i nigdy nie został odnaleziony, bardzo proszę o pomoc.

uglyboy

Szukam serialu, który składa się z okołu 20 odcinków, trwających zazwyczaj od 10 do 20 min. Wyprodukowany w przeciągu ostatnich 10-ciu lat.

kania199515

Strasznie dużo szczegółów podałeś na temat tego serialu. ;)

uglyboy

Witaj Uglyboy (lub ktokolwiek inny)
szukam filmu z lat 90, ktory w tedy lecial na HBO. Akcja osadzona w Califirnii, bohaterka jest call girl, szczupla blondynka. Pamietam, ze lubila plywac i interesowala sie ratownikiem. Miala dobre relacje ze swoimi klientami i ktorys z nich pomagal jej inwestowac zarobione pieniadze na gieldzie. "Na emeryturze" chciala kupic ranczo.
Z gory dziekuje i pozdrawiam

uglyboy

Szukam filmu
-raczej nowy, nie wiem czy była to komedia ale niekiedy się śmiałem no były fajne teksty. Pamiętam jedną scene końcowa gdzie główny bohater (starzec) zmęczony siada na leżaku w swoim ogródku i zaczyna podlewać suchą ziemię. Być może był przy tym zakrwawiony i palił papierosa. Potem chyba było zbliżenie na sikawkę i zaczęły lecieć napisy a bohater gdzieś poszedł. Aktor który pasuje mi do tego był pokroju Danny Glover, Mel Gibson, Denzel Washington, Clint Eastwood.

I jeszcze drugi film
-na pewno powyżej roku 2000, miejsce akcji Los Angeles, ojciec z synem, ojciec ogrodnik (chyba Meksykanie albo pracuje z nimi). Kradną mu Pick-upa który był jedynym sposobem zarobku i od tej pory musiał chodzić na miejsce skąd z ulicy pracowników wybierali pracodawcy. Cały czas szukał tego samochodu i łaził z tym synem. Jedna scena co kazał się włamać mu na parking bo ?chyba znalazł ten samochod?. Potem chyba doszły jeszcze jakieś narkotyki bo potrzebował pieniędzy.

krzysiekgta

2. https://www.filmweb.pl/film/Lepsze+%C5%BCycie-2011-549994 ?

krzysiekgta

Jeszcze ktoś pierwszy może kojarzy ?

uglyboy

hej

mam pytanie poszukuje serialu chyba z lat 90 może przełom 80/90 amerykański o koniach i chyba o kentucky. fabuła jest zwiazana z trenerem i wyscigami

miki_247

https://www.filmweb.pl/serial/Przygody+Blackiego-1990-103859 ??

adamus0101

to nie ten serial tamten nie był dla dzieci :)

uglyboy

Witam
Szukam filmu o peknieciu zapory wodnej. Pamietam tylko robili tam jakies wycieczki i tama pekla uratowali jakies dziecko.... nic nie pamietam wiecej... a chcialbym obejrzec .. pamietam tez ze nie byl to dosc stary film.. z gory dzieki za pomoc
Pozdrawiam i czekam

uglyboy

Hej
Francuski film, akcja sie dzieje przełom lata 80/90 - film chyba z lat 90. Film o miłości/dramat, motyw jest taki że kobieta traci ukochanego (umiera) i po pewnym czasie dziecko (które spotyka przypadkiem z tego co pamietam) które ma 10 lat twierdzi że jest jej ukochanym (reinkarnacją) - chłopak zna szczegóły z ich życia których nikt poza nimi nie znał, jednak z biegiem czasu dzieciak gubi sie w zeznaniach i niby dziwny układ (babka 30+ i chłopak 10lat) zaczyna upadać, to koniec jest taki ze dzieciak pisze do niej list w którym opisuje wszystko, że to wszystko jest prawdą ale ona musi żyć swoim życiem. Zna ktoś tytuł ?

uglyboy

Szukam filmu. Kobieta poznaje na studiach chłopaka(oboje afroamerykanie), wizjonera, który nie śmierdzi groszem. Zakochują się w sobie, w międzyczasie umiera jej matka/ojciec i dziewczyna odziedzicza spory spadek. Para bierze ślub, a żona utrzymuje męża, który pracuje nad swoim wynalazkiem. Po latach kobieta ma dość i odchodzi, wtedy jemu w końcu udaje się opatentować swój pomysł. Mężczyzna dorabia się fortuny, a ona chce wrócić gdy tymczasem on związał się z inną. Na koniec jej odwala, chce się zemścić aż w końcu go zabija.
Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć tytuł? To raczej całkiem świeży film. Z góry dzięki za pomoc.

uglyboy

Witam, szukam filmu w której fabuła kręci się wokół świata lektorów do trailerow filmowych który jest zdominowany przez mężczyzn a chce do niego przebić się kobieta.

uglyboy

Witaj, myślę nad tytułem filmu. Pamiętam tylko, że obcy sobie mężczyźni spotykają się w pubie. Z rozmowy wynika, że nie mają nikogo bliskiego i nikt nie przyjdzie na ich pogrzeb. Umawiają się zatem, że w razie śmierci ten drugi pójdzie na jego pogrzeb. Czy przychodzi wam coś do głowy?

użytkownik usunięty
uglyboy

Hej,

Szukam filmu o pewnym pracoholiku, w którym jest następująca scena:
Bohater pracoholik odbywa spotkanie służbowe. Ktoś (jakaś sekretarka) przychodzi poinformować go, że właśnie umiera mu ojciec. Bohater zostaje na spotkaniu do końca, rezygnując z możliwości ostatniego pożegnania.

użytkownik usunięty

@uglyboy, coś ci świta?

uglyboy

Mam problem ze znalezieniem serialu "anime". Była tam grupka przyjaciół gdzie na początku chłopaka z czerwonymi końcówkami włosów zaatakował potwór (chyba jakiś kamienny) który nic mu nie zrobił. Później zaszły jakieś czynniki że on z przyjaciółmi przyszedł do podziemi w budynku gdzie ludzie trenowali sztuki walki. W tym podziemiu byli jacyś nauczyciele którzy znali pewną sztukę walki która polegała na przyzywaniu stworzeń poprzez rękawice (nazwa tej walki to chyba tytuł serialu). W pewnym momencie przyjaciele rozdzielili się i chłopak z czerwonymi końcówkami trafił do biblioteki gdzie znalazł zwój który przyzywa stwora w końcu ten chłopak przyzwał tego stwora i było to wielkie ognisto-smocze monstrum z rogami i łańcuchami z którym się związał. Pamiętam też że jednym z ich wrogów była babka która przyzywała swojego potwora ten potwór był kukłą o super ostrych pazurach i gdy odkryła twarz osoba która zobaczyła wnętrze została sparaliżowana
był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś napisał mi jak nazywa się ten serial bo oglądałem go jak byłem mały i chciałbym sobie go przypomnieć.

uglyboy

Otóż... Poszukujemy, wraz z dziewczyną, pewnego filmu, kino europejskie, może Niemcy w kooperacji z którymś bałkańskim krajem, możliwe także, że kooperacja/produkkcja francuska. Zarys: Niezbyt stary weteran Legii Cudzoziemskiej zjawia się gdzieś w jakiejś bałkańskiej wiosce/miasteczku - i nabywa sobie młodą dziewczynę, którą zabiera do siebie. Ona - trudne dzieciństwo, on - wiadomo - były żołnierz Legii Cudzoziemskiej... Jest bardzo ciężko, stare wspomnienia wracają...
Lecz z czasem rodzi się miłość i poezja... Z czasem dramat!

Emisja była w TV (Lublin) 2001-2003, oczywiście późno w nocy, ale w ramach jakiejś telewizyjnej akcji typu 'kino nocne' ;-)
Oglądałem na czarno-białym, stareńkim analogu z anteną z drutu...


Pls, help!!!
Mariusz Fidzinski

MARFI_3

Może Mathilde ?
https://www.filmweb.pl/film/Mathilde-2004-151078
https://youtu.be/wc13vcyIrG4

uglyboy

szukam filmu ale za, dużo nie pamiętam z niego. Pamiętam że to był film w ktorym dziewczyna była zakochana w chłopaku i go przesladowywala i mieszkała mu w życiu dosyć mocno. Chłopak mieszkał tylko z matką. Ten chłopak chyba nawet chodził jakiś czas ze swoją przesladowczynia a później zerwał. Ktoś coś?

darekpietrzak1989

Może to:
https://www.filmweb.pl/film/Perfidia-1995-33069

uglyboy

Hej.
Szukam jednego filmu. Miałem go nagranego na VHS. Na tej samej kasecie był nagrany chrzest kuzyna więc film jest z przed roku 1991. Stary, prawdopodobnie azjatycki film o walczących dwóch frakcjach(prawdopodobnie samuraj). Z tego co pamiętam jedni byli ubrani na biało, drudzy na czarno. Finałowa walka odbywała się w okolicy wiatraków/młynów. Jeden z walczących miał dwa miecze. Finał wyglądał tak, że czarny umiera na oczach swoich wojowników i wtedy druga frakcja ich goni. Po chwili jednak drugi wojownik też upada na ziemie. Tyle pamiętam. Ktoś, coś kojarzy?

uglyboy

Szukam filmu. Pamiętam jeden wątek. Bodajże trójka chłopców bawiła się nad rzeką przy lesie. Dwójka chyba zaginęła. Rodzice rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Okazało się że utonęli.

uglyboy

Szukam filmu po czastkowym opisie. Młody chłopak jest parkingowym przy ekskluzywnym hotelu w którym mieszka lub często w nim bywa znana aktorka lub modelka poznają się gdy chłopak odbiera jej samochód celem zaparkowania.Kto wie co to za film?Pozdrawiam

uglyboy

Szukam filmu po czastkowym opisie. Młody chłopak jest parkingowym przy ekskluzywnym hotelu w którym mieszka lub często w nim bywa znana aktorka lub modelka poznają się gdy chłopak odbiera jej samochód celem zaparkowania.Kto wie co to za film?Pozdrawiam

użytkownik usunięty
uglyboy

Witam. Poszukuję serialu emitowanego około 2000roku (w przybliżeniu). Fabuły dokładnie nie pamiętam ale mniej więcej serial opowiadał o ludziach mieszkających pod ziemią a na powierzchni żyły tylko roboty polujące na ludzi, Głównym bohaterem była kobieta, tyle pamiętam. Pozdrawiam

https://www.filmweb.pl/serial/Cleopatra+2525-2000-127488

uglyboy

Piszę pracę na temat budowania relacji ojciec - córka. Chętnie przygarnę tytuły opowiadające o tym, jak mężczyzna dowiaduje się po latach, że ma córkę i ukazany jest cały proces budowania relacji między nimi. Coś w stylu „Tylko mnie Kochaj”

uglyboy

Szukam filmu. Rozgrywa się najprawdopodobniej w futurystycznej Japonii. Zaczyna się od sceny niszczenia humanoida kobiety, która jest niszczona na małe kawałki. Następna scena która pamiętam to scena przechwycenia jakieś złego humanoida przez ludzi przeznaczonych do tego. Ostatnia scena jaką pamiętam to scena z warsztatu jakiegoś człowieka który zna się na naprawianiu androidów. Główna rolę odgrywa funkcjonariusz. Przydział czasu powstania filmu to między 1995 a 2010.
Liczę na to że ktoś będzie kojarzył ten film

ILBJ

Może ten... https://www.filmweb.pl/film/Natural+city-2003-109486

adamus0101

Dzięki. Ja już miałem wyrzuty sumienia, bo obiecałem że obejrze go ze znajomymi. Jeszcze raz wielkie dzięki

uglyboy

Cześć, szukam starego horroru. Z tego co pamiętam prawie całąa akcją rozgrywa się w szpitalu. Jest to film amerykanski. Zaczyna się od tego,że starszy pan zostaje zraniony przez roślinne w swojej szklarni. Następnie w szpitalu wychodzi mu biała larwa z buzi.pozniej lekarka rozcina ta larwe i wychodzi robak który rośnie do gigantycznych rozmiarów i pożera ludzi.Jest to start film. Myślę że lata 80

uglyboy

Szukam serialu, który leciał w telewizji około 10 lat temu. Pewnemu mężczyźnie zginęła córka, wydaje mi się, że działy się tam też jakieś nadprzyrodzone rzeczy, na pewno nie był polski. Niestety nie pamiętam wiele, ponieważ byłam wtedy w podstawówce, pamiętam tylko, że raczej leciało wieczorem. Nie daje mi to spokoju. Wiem, że szczegółów podałam tyle co nic, ale może jednak ktoś skojarzy. Wydaje mi się, że była scenka między autami z 2 mężczyznami i jeden potrafił zatrzymać czas czy coś w tym stylu, jeśli to nie wymysł mojej wyobraźni. Z góry dziękuję!

celest

https://www.filmweb.pl/serial/Zagubiony+pok%C3%B3j-2006-370554

adamus0101

Wszystko w opisie się zgadza, to pewnie to. Dziękuję bardzo! :)

uglyboy

Szukam serialu,informacje szczatkowe,gosciu ukrywa sie przed FBI(chyba)i sie oddaje w ich rece by im pomagac w sciganiu innych.

aronn

A i tytuł szczątkowy też-Linia i dalej coś tam coś...

uglyboy

Cześć!
Szukam filmu niestety mało mogę wyjaśnić ale może ktoś wpadnie na pomysł co to za film oglądałem bo lata temu jest dosyć stary. Opowiada on historie chyba bliźniaków którzy znaleźli pokoik w szkole na piętrze że i założyli sobie monitoring w szkole i spędzili pewna dziewczynę aby jak najwięcej o niej wiedzieć żeby ją poderwać.
Niestety tyle pamiętam i chyba ten film jest jakiś skandynawski tak mi się wydaje.
Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones