Jeżeli szukasz kreskówki, serialu, filmu to napisz tu. Chętnie pomogę:-)

Montago

Władcy umysłów wielkie dzięki.

uglyboy

Hej, może ktoś kojarzy film, w którym, akcja działa się w małej starej wiosce. Cała produkcja utrzymana w formie weesternu? Ciężko mi stwierdzić i sobie przypomnieć szczegółów. Aktorów niestety nie pamiętam, co mi zapadło w pamięci, po zmarłych przychodził indianin ze swoim koniem. Zabierał ludzi postrzelonych jak i tych ,,żywych,, odchodzili drogą i znikali po pewnym momencie. Fabuła z tego co pamiętam była dosyć ciekawa. Niestety poza tym faktem mało kojarzę.

michal_woxniak

http://www.filmweb.pl/film/Przedsionek+piek%C5%82a-1999-34961

adamus0101

Tak ! to ten film dziękuje ślicznie !

uglyboy

Szukam tytułu filmu Dziewczyna szuka chłopaka dla swojej matki kelnerki przez internet nagrywa filmik w którym matka opowiada o sobie na portal randkowy. Gdy umawia się z mężczyznami w barze gdzie pracuje jej matka mówi im żeby nie mówili dla jej matki że są z portalu randkowego. Jeden facet który się umawia ma dziecko chyba 6-7 letnie i przez jakiś czas się spotykają ale później przestają. A córka dziewczyna zakochuję się w swoim kolego po zmianie jego wyglądu w którym pomogła.

Joanna0014

to nie jest film Idealny facet

uglyboy

Witam, mam nadzieję, że polecisz coś dobrego zacytuje co już pisałem na forum serialu :)

"Witam, znacie może seriale zbliżone klimatem ale bez takiego humoru ? Okultyzm itp. Coś jak tutaj. I seriale nie dla młodzieży. Mam 33 lata więc "Zmierzch" oraz inne takie takie nie są dla mnie :)"

Pozdrawiam.

Freezing666Moon

Aha, chodziło o seriale zbliżone do "Ash kontra Martwe zło"

uglyboy

Kolega szuka filmu. Opisał mi go w ten sposób:
"Jest to film o gościu w białej masce który jest sierota i został wydalony z miasta jakoś tak. Rabuje i zabija ludzi którzy mu kiedyś zawadzili i doprowadzili do tego że stracił swoje imię i dlatego też szukają go ziomki w cylimdrach bo morduje itp. Później dostaje propozycje od władcy tego miasta żeby zabijał dla niego i się zgadza , podpisuje z nim umowę itp. Na to ze ma zabijać ludzi w zamian za swoje imię"

_Rebellious_

http://www.filmweb.pl/film/Franklyn-2008-388005

http://www.filmweb.pl/film/Franklyn-2008-388005/photos/622044

uglyboy

Mam pytanie. Kiedyś oglądałam film na polsacie, opowiadał o kobiecie, która była pisarką, spotykała się z pewnym mężczyznom, pod koniec filmu oboje sobie chyba wyznali, że byli ze sobą tylko po to, aby napisać jakie artykuły o płci przeciwnej. Na koniec ta kobieta miała swoje wydawnictwo, ostatecznie była z tym mężczyznom. W pamięć mi zapadły jej kreacje, była blondynką, ładną, ubierała się elegancko. Wydaje mi się, że to była komedia romantyczna. Proszę jeśli ktoś zna ten film, niech mi da odpowiedź, bo szukałam wszędzie tytułu wszędzie chyba.

micziipiczi

Jak stracić chłopaka w 10 dni (2003)

uglyboy

Cześć,
szukam filmu, który oglądałem wieki temu. Opowiadał chyba o historii jakiegoś zespołu (rock, nie wiem czy zespół prawdziwy czy stworzony na potrzeby fabuły filmu). W jednej ze scen zespół ten leciał samolotem, zaczęły się turbulencje, zrobiło się bardzo niebezpiecznie i wtedy jeden z członków zespołu wykrzyknął, że jest gejem, co spowodowało konsternację, kiedy niebezpieczna sytuacja minęła.
Z góry dzieki ;)

uglyboy

Cześć szukam chyba serialu bo nie jestem pewna. Kiedy wpisałam multifandom w google wyskoczyło mi zdjęcie chłopaka który miał wytatuowaną czaszkę na twarzy https://i.ytimg.com/vi/vLgSEhPi1k8/maxresdefault.jpg link do zdjęcia. Proszę o pomoc bo naprawdę mnie to zaciekawiło.

emilkaswiatek

To Evan Peters czyli Tate Langdon w American Horror Story

adamus0101

Dziękuje ci bardzo.

emilkaswiatek

nooo, ciacho! też bym obejrzał..

uglyboy

Dobry jesteś ;D
... Kino azjatyckie. Film oglądałem na VHS koło roku 1990 - Coś w stylu "Klasztoru Szaolin".
Z grubsza nic nadzwyczajnego. Standardowo film o sztukach walki, gdzie główni bohaterowie(kobieta i mężczyzna) pragną zemsty na czarnym charakterze. Pamiętam, że żeby walczyć z tym złym musieli pierw walczyć z innymi ludźmi wchodząc na coraz wyższe piętra "klasztoru". Na jednym z pięter przeciwnik miał semafor ze światłami, którym dawał znać o gotowości do walki :). Pamiętam też, że w scenie finałowej w lesie pokonali wroga wciągając go w pułapkę, gdzie zawisł za nogę/gi i dwie żerdzie zmiażdżyły mu krtań. Główna bohaterka straciła rękę, a facet był w stanie krytycznym albo umarł...

uglyboy

Na początku tego roku często leciał trailer tego filmu na yt. Jakaś komedia o handlu narkotykami prawdopodobnie marihuaną

uglyboy

Witam. Poszukuje filmu. Mysle ze z lat 90,ale moge sie mylic. Opowiadal o kobiecie, ktora miala 2 corki. Byly juz chyba dorosle. Ona jednak postanawia ulozyc sobie zycie na nowo. Zwiazuje sie z mlodszym mezczyzna. Potem ona zachodzi w ciaze a on zaczyna sie nad nia znecac. Gdy dowiaduje sie ze ona zbieta dowody przeciw niemu zabija ja chyba mlotkiem ale nie jestem pewna.

użytkownik usunięty
kasia1990_4

Witam.
Mam prośbę.
Robię recenzję do filmu i chciałbym stworzyć sensowny opis, ale coś mi w nim nie pasuje. Aktualnie mam taki:
"Młoda i atrakcyjna wdowa, Susan, postanawia uciec z dala od miejskiego zgiełku z zamiarem kupna domu poza miastem. W drodze poza miasto, zostaje zaatakowana przez grupę przestępczą zajmującą się produkcją, przemytem i dystrybucją narkotyków, kierowaną przez bezwzględnego Mongo. Trafiając do niewoli, udaje się jej uciec groźnym przestępcom. Po skutecznej ucieczce, Susan jest zmuszona uzbroić się w topory, gwoździe i brutalnie zemścić się na gangsterach."

Czy możecie wprowadzić jakieś poprawki?
Co można poprawić w tym opisie, aby było ogólnie lepiej?

Będę wdzięczny za pomoc.

uglyboy

Kiedyś była taka bajka o bodajże 3 dziewczynkach w współczesnym świecie po wypiciu jakiegoś soku ( nie pamiętam czy robiony przez jakiegoś profesora czy jak to było) dostawały nadludzkie umiejętności i chyba zmieniał im się strój Niestety tyle pamiętam ale nie moge nic znalezć :/

Diegon

Atomówki?

arasxc

Nie, w atomówkach eliksir je stworzył czy jakoś tak a w tamtej ten sok dawał im siły a jak szukam w google to tylko atomówki i dlatego tu pisze bo sam nie moge ogarnąć :/

Diegon

Może Odlotowe Małe Agentki?

http://www.filmweb.pl/film/Odlotowe+Ma%C5%82e+Agentki-2002-140987

Moce im się ujawniały po wypiciu koktajlu owocowego...

Serendipity_3

Otóż to dziena :D

Diegon

Witam poszukuje serialu na ktorego wpadłem przez pomylke. Otoz szulalem online serialu defenders i na jednej ze stron pod tym tytułem był inny serial. Pierwszy odcinek obejżałem i mnie wciągnęło ale nie pamietam co to było. Pierwszy odcinek zaczynał się gdzies w jakims miejscie w USA , gosc jechał samochodem i rozmawial z duchami... tyle pamietam. Ktos jakis trop ?

mateusz_kubicki_foto

Może któryś z tych
http://www.filmweb.pl/serial/Akta+Dresdena-2007-277943
http://www.filmweb.pl/serial/Constantine-2014-706211

adamus0101

Znalazłem , troche pomylilem.poczatek serialu ale chodzilo mi o Midnnight.Texas :))

uglyboy

witam, mam problem bo kiedys oglądałem pewien film (podejrzewam, że sensacyjny) o dwóch kolegach (nie wiem czy są policjantami czy nie, ale badali sprawę "na własną rękę"). Mieli do czynienia z rzeczami nadprzyrodzonymi, jakimś szatanem. Pamiętam, że była scena że uciekał im ksiądz i coś do nich krzyczał po czym jak znaleźli tego księdza to się okazało że on miał odcięty język. Proszę o pomoc!

uglyboy

Cześć, oglądałem kiedyś taki fajny film, nie pamiętam dużo ale coś utkwiło mi pamięci, mianowicie scena która rozgrywała się na terenie wokół którego z każdej strony był blok. Było tam jakieś ważne przemówienie, może prezydent albo ktoś ważny bo na niego przygotowano zamach. Ochrona dokładnie sprawdziła czy nie ma nikogo w pokojach tego bloku. Podczas przemówienia zobaczyli że w jednym z pokoi było otworzone okno i ruszała się zasłona (to było spowodowane włączeniem wiatraku (przez telefon) przez jakiegoś gościa. Cała ochrona skupiła się na tym pokoju, w tym czasie ten jakiś gościu już miał przygotowaną bron gdzieś pod balkonem, i przez telefon nią sterował i strzelił do tej osoby ważnej. Potem było prowadzone dochodzenie (chyba)
Tyle pamiętam, bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś wie. Z góry dziękuję. :)

Pyzdek

Może ten https://www.filmweb.pl/film/Szakal-1997-178

Pyzdek

Albo: 8 części prawdy ?
https://www.filmweb.pl/8.Czesci.Prawdy

uglyboy

Szukam wzruszającej bajki z dzieciństwa. Miałam ja na kasecie, obstawiam ze angielska. Biedni rodzice sprzedaja ulochanego konia Chrisa bo nie mają pieniędzy. Dzieci za nim tęsknia, córka go wspomina. W swiata spelnia się jej życzenie i kon wraca do domu.

uglyboy

Niech mi ktos pomoze...

Pare lat temu ogladalam taka bajke i bardzo bym chciala ja obejzec jeszcze raz ale nie pamietam tytulu...



Pamietam tylko pare watkow np: byl sobie chlopiec i chyba byl gdziesz oddany, wywieziony lub zostawiony (nie pamietam) ale nie mieszkal juz z mama ani bratem. Pamietam jedno scene kiedy przyjechal do jakiegos kraju w poszukiwaniu mamy, ale mial niebieskie oczy a one byly tam przeklete wiec musial udawac niewidomego. Taki pan mu pomogl i wskoczyl na jego plecu aby mowic mu gdzie isc. Od kogos uslyszal o bogatej pani i chcial z nia pogadac bo byc moze to ona byla jego mama. No i jak zapukal ona go nie sluchala i powiedziala "moj syn mial inny glos" a on "kiedy ktos rosnie to zmienia mu sie glos". Ona " moj syn nie byL niewidomy i mial niebieskie oczy". On otworzyl oczy no i ona go powitala radosnie a dalej nie pamietam oprocz koncowki: jego brat byl ranny a oni musieliwybrac przez ktory tunel przejsc bo byly tam dwa tunele i byla legenda ze jeden prowadzi do smierci a drogi do czegos dobrego (nie pamietam), ale okazalo sie ze obydwa byly dobre...



Prosze pomozcie!!!

użytkownik usunięty
uglyboy

Szukam starego serialu komediowego, opowiadał o grupce zaprzyjaźnionych dzieci. W jednym z odcinków chyba symulowały dźwięk nadjeżdżającego samochodu (dźwięk syreny?) utrudniając pracę policjantowi, aż zrobił się niezły karambol. W innym odcinku rozrabiały w pociągu, ale nie pamiętam dokładnie. Tylko urywki. Z góry dziękuję za pomoc.

uglyboy

Pamiętam film który widziałam kilka lat temu w telewizji, ale tylko urywki. Na pewno był to thriller albo horror. Historia była opowiadana z perspektywy młodej dziewczyny - ofiary mordercy. Opisywała szczegóły zbrodni, to jak on ją zwabił i zamordował. Przed tą dziewczyną zabił też kilka innych młodych ludzi, chyba również dziewcząt. Najbardziej utkwiła mi scena jak pozbywał się zwłok, wrzucił je w worku do drewnianej skrzyni, którą następnie wywiózł na wysypisko, które właśnie miało zostać zasypane. Pamiętam dokładnie, że razem z kimś staczał tą skrzynię w dół. Na końcu była scena jak matka tej dziewczyny odwiedza jej pokój i wspomniana swoją córkę.
Mam nadzieję, że uda się ten film znaleźć, bo pamiętam że był ciekawy.

ruda001

Pasuje mi tu bardzo mocno "Nostalgia anioła".
Nawet jest scena staczania - tylko nie skrzyni - a starej lodówki ze zwłokami dziewczyny. Potem ten dół ze śmieciami jest zasypywany...
https://www.filmweb.pl/film/Nostalgia+anio%C5%82a-2009-200209

ruda001

Ze zdjęć rzeczywiście mi coś mi to przypomina, tylko czy jest tam wątek wielokrotnego morderstwa? Na 100% pamiętam, że w tamtym filmie oprócz głównej bohaterki zostało zamordowanych jeszcze kilka innych osób. Pamiętam też, że tamta dziewczyna przez cały film mówiła o nim "mój morderca".

ruda001

Niestety nie pamiętam już takich szczegółów...

Tu jest fragment opisu, co prawda książki, ale film jest dość wierną jej adaptacją.

" Chociaż policja w końcu znajduje dowody na polu kukurydzy, które potwierdzają winę Harveya, jest już za późno, by go aresztować, tak jak wtedy, gdy opuścił miasto. W trakcie powieści ujawniono, że Susie nie była pierwszą ofiarą Harveya; zabił wiele kobiet i dziewcząt przed i po niej. Urok tego kamienia, który wyjął z bransoletki Susie, odkryto później obok grobu innej zamordowanej dziewczyny. Sugeruje się, że gwałtowne działania Harveya wynikają z jego niespokojnego dzieciństwa. Pod koniec książki zostaje zabity, gdy spadający sopel powoduje, że ślizga się i wpada do pokrytego śniegiem wąwozu. "

uglyboy

Witam, szukam filmu o policjancie, którego oglądałem kilka lat temu. Niestety mało pamiętam, co sprawia mi wielką trudność w znalezieniu go. Szukam go już 2 lata. Ale jestem pełen nadziei, że w końcu mi się go uda odnaleźć ;) Przechodząc do sedna - początek filmu rozgrywa się na jakieś wsi, farmie. Policjant jeździ białą policyjną terenówką. Następnie pamiętam scenę w restauracji, może barze. Tam poznaje on jakąś kobietę. Końcówkę filmu pamiętam dobrze. Jest scena, gdzie stoi z ową dziewczyną na moście i skaczą do płynącej łodzi. Na samym końcu policjant dostaje odznaczenie.

uglyboy

witam szukam filmu o jasnowidzu który posiadał umiejętność zaglądania wprzeszłóść poprzez dotyk, raz ten jasnowidz spotkał muzyka ale kiedy go dotkną zorientował się że to nie muzyk tylko morderca bo kiedy dotkną jego przegubu zaczynały mu się pokazywać obrazy dokonanych morderst, potem ten jasnowidz zaczą się bać że ten morderca udusi go struną z fortepianu. prosze o pomoc w odnależieniu tytułu.

uglyboy

Witam.


Oglądałem kiedyś w telewizji film kompletnie nie pamiętam tytułu wiem tylko tyle, że leciał w tv kilka lat temu więc najnowszy nie jest. Po grafice może rok 2010, ale nie chcę nikogo zmylić.

Była taka scena w filmie.

Mężczyzna z kobietą wiek około 45 lat oboje mieszkali i pracowali we 2 na swojej farmie bo chyba kupili domek z farmą. Mężczyzna miał swoją przeszłość po której był zmęczony nie raz wstawał z łóżka jak po przebiegnięciu paru kilometrów. Pamiętam taką scenę on się podniósł usiadł na łóżku był odwrócony plecami bez koszulki chyba, do kamery włosy średnio krótkie ciemne. Było widno i chyba lato. Kobieta też była w łóżku podniosła się i powiedziała coś w stylu żeby się postarał lub postarali by jego synowie dzieci nie mieli takiej przeszłości jak on. ogólnie bardzo go wspierała, ciepła.

Kojarzy ktoś co to za film ?

Dziękuję.

I pozdrawiam.

:) <3

uglyboy

Witam,
Od razu zaznaczam że to będzie dosyć trudna prośba. Otóż poszukuje serialu(bajki) którą oglądałem w dzieciństwie nie pamiętam dokładnie kiedy ale to chyba było na przełomie 2000 roku. Bajka była o drużynie która zajmowała się sprawami nadprzyrodzonymi czy też kosmitami, jeden z ich członków który był czarny był porwany i przeprowadzano na nim eksperymenty w wyniku których był w stanie utwardzić ręce czy też zamienić je w ostrza. Cóż bajka była utrzymana w trochę bardziej poważnym tonie.
Z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc.

sancrea

Kosmiczne Biuro Śledcze ?

https://www.filmweb.pl/serial/Kosmiczne+Biuro+%C5%9Aledcze-1996-438328

uglyboy

Hej. Ciężki temat będzie.. Znajomy opowiadał mi o filmie, w którym chłopiec przenosi się w czasie i morduje ludzi.. Nie mam pojęcia czy film starszy czy młodszy. Może akurat ktoś coś tu kojarzyć będzie :) Więcej szczegółów niestety nie znam co do filmu. Próbowałam szukać jednak nic nie znalazłam..

Czarna_Sowa10

Szukam filmu-amerykański z lat 1950-69. Mężczyzna poznaje kobietę. Później żeni się z nią. Okazuje się, że w domu ma namalowany jej portret, który ukrywa w pokoju, do którego kobieta trafiła przez ciekawość. Wygląda na to, że małżeństwo zostało zaplanowane. Niestety nie pamiętam jak się film skończył, ani jacy aktorzy w nim grali. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

decymka_fw

może Portret Doriana Graya

maciek170

Nie. Wydaje mi się, że film był w kolorze, a kobieta na portrecie miała rude lub ciemne włosy. Szukałam po aktorkach z tamtego okresu, ale na razie nie znalazłam.
Pamiętam jednak, że ich kiedy kobieta znalazła ten portret była mocno zszokowana, ponieważ wcześniej wydawało się, że ich spotkanie było spontaniczne, a później wyglądało na to, że mężczyzna najpierw kupił jej portret a dopiero później ją odnalazł. I raczej w tytule nie było słowa portret. Film był dramatem, melodramatem lub thrillerem. Lata, w których film był kręcony mogą być wcześniejsze, ale na pewno nie późniejsze, ponieważ oglądam filmy tylko do roku 1969.
Dziękuję i pozdrawiam.

uglyboy

Albo dostanę odpowiedź, albo zyskacie nieprzychylną opinię. Niestety nie znalazłem linku na jakieś nowe więc zamieszczam w pierwszym napotkanym. A przed chwilą ktoś mi zablokował skrzynkę odbiorczą. Nie mam wrogów , więc...
Do zobaczenia (może)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones